Dodaj do ulubionych

Bestialskie zabójstwo za papierosa

10.12.07, 12:57
niemozliwe??
nozownik nie-Czeczen?
widzicie, glupki, niepotrzebnie tak sie rozpisaliscie, ze tylko Czeczeni nosza
noze i ze trzeba ich do gazu wepchnac...a teraz jeden z was takie rzeczy robi!
wstyd!
Obserwuj wątek
    • Gość: majka Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.siec.idealan.pl 10.12.07, 13:20
      Wstyd
      Brak słów
      i tylko jedno pytanie
      D L A C Z E G O ????

      • radek234-1 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa 10.12.07, 13:34
        ... bo niezaleznie od narodowosci, pochodzenia, koloru skory (...) wszedzie sa
        idioci.
        • Gość: J07 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.nycmny.east.verizon.net 10.12.07, 13:47

          Raczej...bandyci.
    • radek234-1 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa 10.12.07, 14:04
      wg uznania... dla mnie czlowiek, ktory za fajke spedzi reszte zycia za kratami,
      to idiota.
      bandyta "lepiej" zarabia :p
      • Gość: ani bandyta, ani Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.csk.pl 10.12.07, 14:44
        ani idiota, to jet morderca, na szczęście miał powyżej 18 lat i będzie
        odpowiadał jak dorosły, dożywocie.
        • Gość: azp11 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.elpos.net 10.12.07, 16:39
          Dożywotnio na nasz garnuszek. To taki wymiar niesprawiedliwości.
          • Gość: wWielkimSzoku Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.07, 16:50
            To byli zwykli zabójcy... głupotą jest że on zginał za głupiego papierosa... to był mój przyjaciel... kara śmierci dla nich... odebrali syna rodzicom, rodzeństwu brata i innym ludziom najlepszego kumpla, przyjaciela, chłopaka...
      • Gość: J07 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.nycmny.east.verizon.net 10.12.07, 23:35

        Idiotyzm,juz sam w sobie jest kara.Na bandytyzm/morderstwo sa
        odpowiednie paragrafy.
    • Gość: azp11 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.elpos.net 10.12.07, 17:11
      Oczywi.ście, to było w Białymstoku, nie - jak błędnie podano w
      teleexpresie - w Lublinie.
    • Gość: hrabia taak IP: *.chilan.net 10.12.07, 17:43
      całe szczęście że mam klawisz Del,
      napisałem co myslałem, a potem ze stoickim spokojem wszystko
      skasowałem
      Tak będzie lepiej, wszystkim
    • Gość: :( Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.koba.pl 10.12.07, 19:17
      No, nieźle. Trzeba mieć mocno nasrane pod kopułą, żeby robić takie
      rzeczy.
      • Gość: idzikczortu Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.sub-75-221-107.myvzw.com 10.12.07, 20:13
        Osobiscie nie wierze w zabojstwo "za papierosa"; zwyrodnialec
        szalejacy nozem zaraz po tym, gdyby ten mlody nieszczesnik dal mu
        owego papierosa, poprosilby: "no nie wstydz sie dorzuc jeszcze do
        tego papierosa - portmonetke...".
        Oto problem w Polsce z dziecmi wychowywanymi przez ulice. Brak
        wszelkich zasad zachowan moralnych. Wybor moralny na poziomie
        nieokrzesanego neandertalczyka. W jakim procencie jest to
        tez "zasluga" UB-eckich i SB-eckich squooorvieli, walczacych z
        kosciolem w Polsce by ograniczyc dostep do nauki zasad moralnosci
        chrzescijanskiej? Te setki tysiecy wysoko oplacanych bandziorow w
        szarych mundurach ktorzy sluzyli swoim "naczalnikom" typu mordercy
        Ciastonia i Piotrowskiego. "Dzieki" nim i kosciol poniosl duzy
        uszczerbek ale jeszcze wiekszy uszczerbek poniosl kraj bo dzieci
        tych wszystkich squooorvieli rosly wychowywane na "nowej" moralnosci
        swoich ojcow. Donoszenia na wlasnych rodzicow.
        Ilu jeszcze z nich stoi za weglem z nozem?
        • Gość: ochroniarz Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.dip.t-dialin.net 10.12.07, 21:31
          bla bla bla...
          jak nie czeczeni, to ubecy, jak nie ubecy, to muzulmanie itd.
          w koncu sobie, patafiancu, uswiadom, ze jestes czescia spoleczenstwa, do ktorego
          naleza takie elementy jak wlasnie nozownicy. bez ubekow, czeczenow i ksiezy by
          bylo tak samo. jak prawie wszedzie.
    • Gość: stas Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.07, 20:10
      Mam wątpliwości, że nie ma kary śmierci! Ten przypadek kwalifikuje się tylko na wyrok KS.Były premier Jarosław Kaczyński miał rację mówiąc o przywróceniu tej kary do kodeksu karnego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka