radek234-1 10.12.07, 12:57 niemozliwe?? nozownik nie-Czeczen? widzicie, glupki, niepotrzebnie tak sie rozpisaliscie, ze tylko Czeczeni nosza noze i ze trzeba ich do gazu wepchnac...a teraz jeden z was takie rzeczy robi! wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: majka Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.siec.idealan.pl 10.12.07, 13:20 Wstyd Brak słów i tylko jedno pytanie D L A C Z E G O ???? Odpowiedz Link Zgłoś
radek234-1 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa 10.12.07, 13:34 ... bo niezaleznie od narodowosci, pochodzenia, koloru skory (...) wszedzie sa idioci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J07 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.nycmny.east.verizon.net 10.12.07, 13:47 Raczej...bandyci. Odpowiedz Link Zgłoś
radek234-1 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa 10.12.07, 14:04 wg uznania... dla mnie czlowiek, ktory za fajke spedzi reszte zycia za kratami, to idiota. bandyta "lepiej" zarabia :p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ani bandyta, ani Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.csk.pl 10.12.07, 14:44 ani idiota, to jet morderca, na szczęście miał powyżej 18 lat i będzie odpowiadał jak dorosły, dożywocie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azp11 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.elpos.net 10.12.07, 16:39 Dożywotnio na nasz garnuszek. To taki wymiar niesprawiedliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wWielkimSzoku Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.07, 16:50 To byli zwykli zabójcy... głupotą jest że on zginał za głupiego papierosa... to był mój przyjaciel... kara śmierci dla nich... odebrali syna rodzicom, rodzeństwu brata i innym ludziom najlepszego kumpla, przyjaciela, chłopaka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J07 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.nycmny.east.verizon.net 10.12.07, 23:35 Idiotyzm,juz sam w sobie jest kara.Na bandytyzm/morderstwo sa odpowiednie paragrafy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azp11 Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.elpos.net 10.12.07, 17:11 Oczywi.ście, to było w Białymstoku, nie - jak błędnie podano w teleexpresie - w Lublinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabia taak IP: *.chilan.net 10.12.07, 17:43 całe szczęście że mam klawisz Del, napisałem co myslałem, a potem ze stoickim spokojem wszystko skasowałem Tak będzie lepiej, wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :( Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.koba.pl 10.12.07, 19:17 No, nieźle. Trzeba mieć mocno nasrane pod kopułą, żeby robić takie rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idzikczortu Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.sub-75-221-107.myvzw.com 10.12.07, 20:13 Osobiscie nie wierze w zabojstwo "za papierosa"; zwyrodnialec szalejacy nozem zaraz po tym, gdyby ten mlody nieszczesnik dal mu owego papierosa, poprosilby: "no nie wstydz sie dorzuc jeszcze do tego papierosa - portmonetke...". Oto problem w Polsce z dziecmi wychowywanymi przez ulice. Brak wszelkich zasad zachowan moralnych. Wybor moralny na poziomie nieokrzesanego neandertalczyka. W jakim procencie jest to tez "zasluga" UB-eckich i SB-eckich squooorvieli, walczacych z kosciolem w Polsce by ograniczyc dostep do nauki zasad moralnosci chrzescijanskiej? Te setki tysiecy wysoko oplacanych bandziorow w szarych mundurach ktorzy sluzyli swoim "naczalnikom" typu mordercy Ciastonia i Piotrowskiego. "Dzieki" nim i kosciol poniosl duzy uszczerbek ale jeszcze wiekszy uszczerbek poniosl kraj bo dzieci tych wszystkich squooorvieli rosly wychowywane na "nowej" moralnosci swoich ojcow. Donoszenia na wlasnych rodzicow. Ilu jeszcze z nich stoi za weglem z nozem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ochroniarz Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.dip.t-dialin.net 10.12.07, 21:31 bla bla bla... jak nie czeczeni, to ubecy, jak nie ubecy, to muzulmanie itd. w koncu sobie, patafiancu, uswiadom, ze jestes czescia spoleczenstwa, do ktorego naleza takie elementy jak wlasnie nozownicy. bez ubekow, czeczenow i ksiezy by bylo tak samo. jak prawie wszedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stas Re: Bestialskie zabójstwo za papierosa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.07, 20:10 Mam wątpliwości, że nie ma kary śmierci! Ten przypadek kwalifikuje się tylko na wyrok KS.Były premier Jarosław Kaczyński miał rację mówiąc o przywróceniu tej kary do kodeksu karnego. Odpowiedz Link Zgłoś