jajanku 02.01.08, 12:21 planuje wybrać sie na krótkie opalanie, które solarium w białym jest dobre , najlepsze. M Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jot Re: solarium w białym IP: *.adsl.szeptel.net.pl 02.01.08, 14:29 W siedzibie Samołobrony. Jak Endriu zawita to dają bonusy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nutopia Re: solarium w białym IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 02.01.08, 14:37 co wy z tym solarium macie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulamm Re: solarium w białym IP: *.koba.pl 02.01.08, 19:30 Ja chodze na Piłsudskiego do Green Jungle. Opala dobrze ale trzeba wczesniej dzwonić i się umawiać bo teraz w sezonie jest sporo ludzi.ma dobre promocje od godz 10-13 i 19-21 ( a także w weekendy) 10 minut + 5 gratis lub 8 minut+2 gratis. Lubię też solarium Is-sun. ładnie opala i nie ma tam kolejek ludzi.Is -sun jest na sienkiewicza przy centrum Stomatologii przy zdz-tach. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martunia210283 Re: solarium w białym IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 03.01.08, 11:25 witam!a ile kosztuje 10 min w solarium Green Jungle?i jakie sa tam łóżka?tzn jaka moc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idzikczortu Re: solarium w białym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.08, 11:36 Pytasz, jaka jest tam moc lozek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: studencjak Re: solarium w białym IP: *.cnb.com.pl 04.01.08, 18:04 w watach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: murzyn Re: solarium w białym IP: *.koba.pl 04.01.08, 23:33 mocno daje w palnik ! Odpowiedz Link Zgłoś