Dodaj do ulubionych

solarium w białym

02.01.08, 12:21
planuje wybrać sie na krótkie opalanie, które solarium w białym jest
dobre , najlepsze.
M
Obserwuj wątek
    • Gość: jot Re: solarium w białym IP: *.adsl.szeptel.net.pl 02.01.08, 14:29
      W siedzibie Samołobrony. Jak Endriu zawita to dają bonusy.
    • Gość: nutopia Re: solarium w białym IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 02.01.08, 14:37
      co wy z tym solarium macie...
      • jajanku Re: solarium w białym 02.01.08, 14:48
        w białym nie ma solariów?
    • Gość: ulamm Re: solarium w białym IP: *.koba.pl 02.01.08, 19:30
      Ja chodze na Piłsudskiego do Green Jungle. Opala dobrze ale trzeba wczesniej
      dzwonić i się umawiać bo teraz w sezonie jest sporo ludzi.ma dobre promocje od
      godz 10-13 i 19-21 ( a także w weekendy) 10 minut + 5 gratis lub 8 minut+2 gratis.
      Lubię też solarium Is-sun. ładnie opala i nie ma tam kolejek ludzi.Is -sun jest
      na sienkiewicza przy centrum Stomatologii przy zdz-tach. pozdrawiam
      • Gość: martunia210283 Re: solarium w białym IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 03.01.08, 11:25
        witam!a ile kosztuje 10 min w solarium Green Jungle?i jakie sa tam
        łóżka?tzn jaka moc?
        • Gość: idzikczortu Re: solarium w białym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.08, 11:36
          Pytasz, jaka jest tam moc lozek?
          • Gość: studencjak Re: solarium w białym IP: *.cnb.com.pl 04.01.08, 18:04
            w watach?
            • Gość: murzyn Re: solarium w białym IP: *.koba.pl 04.01.08, 23:33
              mocno daje w palnik !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka