poziomk 01.10.03, 09:55 www1.gazeta.pl/gospodarka/1,34912,1698478.html?nltxx=849684&nltdt=2003-10-01-04-04 ciekawe jaki bedziemy miec program w TVP? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vxy Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? 01.10.03, 15:18 Tym razem będzie to program: Mój pierwszy raz - żywot posłanki. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koro Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: *.edytor.net / 195.136.45.* 01.10.03, 15:35 tak się składa że znam basię ciruk od lat. pracowaliśmy razem w radiu białystok i potem w telewizji białystok. zapewniam wszystkich że kto jak kto, ale basia na dziennikarce się zna i potrafi robić programy jak malo kto. otrzymywała setki tysiące listów od swoich słuchaczy, a potem telewidzów. nikt z nas tyle nie dostawał. i bardzo sie ciesze ze to własnie ona zasiądzie w radzie programowej telewizji. a nie na przykład pani pielęgniarka która ostatnio została dyrektorem departamentu kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? 01.10.03, 21:01 Gość portalu: koro napisał(a): > tak się składa że znam basię ciruk od lat. pracowaliśmy razem w radiu białystok > > i potem w telewizji białystok. zapewniam wszystkich że kto jak kto, ale basia > na dziennikarce się zna i potrafi robić programy jak malo kto. otrzymywała > setki tysiące listów od swoich słuchaczy, a potem telewidzów. nikt z nas tyle > nie dostawał. > i bardzo sie ciesze ze to własnie ona zasiądzie w radzie programowej telewizji. > > a nie na przykład pani pielęgniarka która ostatnio została dyrektorem > departamentu kultury. > Daj mi Koro namiary tzn. twój adres do emailów jeśli możesz. Napisz mi po prostu na mój: ogabignac@NOSPAM.gazeta.pl Mam parę pytań odnośnie Radia Białystok. Odpowiedz Link Zgłoś
vxy Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? 02.10.03, 08:20 OK, koro. Tym razem dam się przekonać i poczekam na "owoce". :) Odpowiedz Link Zgłoś
poziomk Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? 02.10.03, 08:51 Wiecie co? czasem mam wrazenie ze slucham zupelnie innego radia. Glownie chodzi o Radio Bialystok Wiekszosc ludzi przeszlo z Radia Akadera Tak sie mieszacie a to Jarosz kiedys radio Bialystok potem radio Akadera potem w Jardzie go slyszalem Iza Sreafin Akadera teraz R. B-stok Jeszcze inny nazwisko wylecialo mi z glowy ale dlugo slyszalem ten glos w RB, kroregos razu (z 2 lata juz) w Radio BIS. Samot Robert - Akadera teraz TVP Jeszcze ktos z RB - teraz w Warszawie TVP itd. -poplatalo sie :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodi koro wóda ci mozg wyzarła! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.03, 12:26 To że ona z WŁODKIEM przy ustawie majstrowało to pryszcz. Pani Baśiu, Pani sie nie boi. Pan Czarzasty za Pania stoi.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koro Re: koro wóda ci mozg wyzarła! IP: *.edytor.net / 195.136.45.* 02.10.03, 13:44 uwielbiam tego typu teksty. nie można normalnie awansowac. ktoś za tym musi stać. typowe polskie piekiełko. jeśli ktoś idzie do góry to od razu podnosi się szum: partyjniak, aferał, dziwkarz, łapówkarz, kretyn, pijak, pedał, żyd, mason, lizus. być może rzeczywiście wódka mi mózg wyżarła, ale jakoś nadal wierzę ludziom że potrafią zdobywać stanowiska dzięki swym umiejętnościom, wykształceniu i wytężonej pracy. i jako typowy bezmózg po raz kolejny apeluję - jeżeli obrzucacie błotem kogoś z imienia i nazwiska, miejcie i wy odwagę ujawnić swe personalia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiwi Re: koro wóda ci mozg wyzarła! IP: 195.245.213.* 02.10.03, 21:12 Masz rację Koro. Zauważyłem pewną prawidłość, jak tylko pojawia się informacja o pani B.Ciruk, to zaraz jakieś typki wylewają na nią wiadra pomyj. Pani B.Ciruk była dobrą dziennikarkaą Radia Białystok ,Telewizji Białystok , ma doświadczenie.Dobrze,że trafiła do Rady Programowej TVP, a jak będzie działać, zobazcymy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodi koro wóda ci mozg wyzarła i to BARDZO ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.03, 16:07 1. Pewnie liczysz na robotę w kolejnym grnijalnym programie swego maglowego pomyślunku. 2. Ta Pani Poseł to wstyd i hańba dla każdego kto na nią głosował! W sejmie nic nie robi w Tv sie nie sprawdziła i co ? Delegowana partyjnie na inny odcinek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Korolaboro Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: 217.96.17.* 02.10.03, 21:54 To chyba jest duży dla nas wstyd że taka Pani ma nas znow reprezentować na cala Polske. Osoba związana ideologiczniie z Włodzimierzem Czarzastym, Jakubowską, Ulickim i całym baienkiem związanym z ustawą o RTV. A jakaz to wspaniała dziennikarka wg. ciebie Koro. O ile pamiętam zapamiętałem ją ostatnio tylko z programu o ogrodach i kwiatkach balkonowych. Tak generalnie Koro jak Cię obserewuje / a nie da się Ciebie nie zauważyć/ jesteś takim facecikiem, który w imie swoich prywatnych Korzyści podłozy się każdemu byle by w imie jakiejś prymitywnej popularności zaistnieś na tym tak mizernym rynku. Próbowałes w kilku miejscach i sam wiesz na jakim zenującym poziomie się to skończyło. Oszczędz wstydu Waść I zakończ działalność publiczną dla nas i dla Ciebie z korzyścią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: *.duna.pl / *.duna.pl 02.10.03, 22:09 Przecież My społeczność Białegostoku wybraliśmy tą Panią jako reprezentanta lokalnego .... kobieta jednak robi nam antyreklamę... nie nauczyły Panią Basię wysokie progi zarówno sposobu wysławiania się jak i sprawowania należycie funkcji do której została powołana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gucio Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: 217.96.17.* 02.10.03, 22:21 Tak oczywiscie . Pani Basia powinna dalej pozostać tylko i wyłącznie żoną własciciela kantoru wymiany walut. I w ten sposób my nie musielibysmy sie wstydzic. Odpowiedz Link Zgłoś
vxy Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? 03.10.03, 11:27 Wiecie co a w ogóle to sprawa awansu tej Pani by mnie nie obchodziła, gdyby spełniło się moje marzenie. Żeby Radio i Telewizja B. coś sobą prezentowały. Może dożyję takiego czasu. Ale na razie mierne widoki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rycho Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 03.10.03, 13:05 Żoną już nie jest. Aktualnie jest do wzięcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rick Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: *.home.cgocable.net 04.10.03, 20:37 Moze byscie tak wykorzystali to ze macie poslanke z bialegostoku i wywarli na nia nacisk przez telefony,listy itp reakcje,zeby Basia zrobila cos dla swego regionu i wyborcow.Czym wiecej ludzi z bialegostoku na szczeblach centralnych tym lepiej,trzeba to tylko umiec wykorzystac,a nie sciagac ich spowrotem do bagna na tym zadupiu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koro Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: *.edytor.net / 195.136.45.* 05.10.03, 12:30 święte słowa brachu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lindow1 Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: *.cs.bialystok.pl 05.10.03, 12:36 Z posłanki B. Ciruk taka parlamentarzystka lewicowa, jak ze mnie ministrant. Na listę weszła, bo trzeba było jakąś kobietę wstawić. A że mile uśmiechała się do podlaskich bonzów, jak Cz., K., W., and company trzymających się w kupie, bo "Włodek" jest nasz, to szybciutko - jak to pokorne ciele żadnego koryta nie odtrącające - wzmocniła SLD, trafiając na listę. Wygrała swoją szansę. Bo jeśli była dobrą dziennikarką radiową od podstawiania sitka rozmówcom, to praca w białostockiej tv,przed kamerą, wykazała całą miałkość jej dziennikarstwa. A rządzić to ona nie ma teraz. Ona ma robić za rękę do głosowania. I to wsio. Jest przecież posłanką z ostatnich rzędów. I wystarczy. To przecież "polski parlament". A polski Parlament w Europie (nie tylko ucywilizowanej) uchodzi od początku jego istnienia za takie niepoważne miejsce.Ma takie znaczenie i urok jak Białystok dla reszty Polski i Grodna z przyległościami.Więc Ciruk czy Czarniawski, Jurgiel czy ten chyba z Sokółki od wieszania krzyży nocą w sali sejmowej obrad- jak mu tam - Krutul? - i cała reszta (oprócz Cimoszewicza kompetentnego)- to wsio rawno - mówiąc obrazowo językiem dzieciństwa innego parlamentarzysty , który do dzisiaj nie umie oddzielić ziarna od tych łusek, czy jak im tam... Basia, wykorzystuj swoją szansę do końca. Druga taka okazja się nie powtórzy. I pomóż dziewczyno temu Koro. Przecież facet aż klęka przed Tobą . Zrób chociaż jemu dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koro Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: *.edytor.net / 195.136.45.* 05.10.03, 13:11 to naprawdę ciekawe, jak wiele może się człowiek dowiedzieć o sobie z takiego forum. najpierw diagnoza o stanie mózgu, potem propozycja porzucenia działalności publicznej, teraz zaś portret klęcznika. nie ma sprawy. piszcie sobie co chcecie. czy można wierzyć waszym słowom, skoro boicie się podpisać je swoimi prawdziwymi nazwiskami? Odpowiedz Link Zgłoś
e-tron Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? 06.10.03, 09:10 czy można wierzyć waszym słowom, > skoro boicie się podpisać je swoimi prawdziwymi nazwiskami? prawdę mówiąc tez sie nie podpisujesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koro Re: B.Ciruk w Radzie Programowej? IP: *.edytor.net / 195.136.45.* 06.10.03, 18:37 no tak. ale kiedys dawno temu tyle razy się tutaj podpisywałem, że myślałem iż wystarczy. bynajmniej się swojego nazwiska nie wstydzę. wojciech koronkiewicz Odpowiedz Link Zgłoś