gupik25 03.08.08, 11:02 Już od dnia 01. 09. Abonament za korzystanie z tej kablówki będzie wynosił 50zł , czy to nie jest za drogo , i czy ktoś z was ma zamiar zrezygnować z ich usług ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj