Dodaj do ulubionych

TVK Vectra

03.08.08, 11:02
Już od dnia 01. 09. Abonament za korzystanie z tej kablówki będzie wynosił 50zł , czy to nie jest za drogo , i czy ktoś z was ma zamiar zrezygnować z ich usług ??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka