IP: *.tkb.net.pl 25.10.03, 17:36
Właśnie moje autko "ugrzęzło" na lipowej.
Zabrakło gazu ech .. ten wskaźnik :( .....
a na dodatek na benzynce nie mogę odpalić
bo pompa paliwowa padła jakiś czas temu.

Wróciłem do domu MPK :(

Teraz zastanawiam się jak go dopchać do najbliższego CPNu.
Zastanawiałem się nad lawetą. Ciekawe ile taka przyjemność bedzie kosztować?
Może ktoś z was był w takiej sytuacji ?

PS. Z lipowej bliżej na CPN na Choroszczańskiej czy na CPN przy Turkusie ?

Dzięki za info

Pozdrówka
Kubus
Obserwuj wątek
    • Gość: anka1 Re: Holowanie IP: 212.33.74.* 26.10.03, 08:56
      Kubus moze lepiej znajomych z samochodem poprosic zeby Cie zaholowali ? bedzie
      taniej. w ubieglym roku laweciarze brali po 80, ale pewnie zalezy jaka firma.
      napisz czy juz wszystko ok. !
      • moran11 Re: Holowanie 07.06.13, 20:41
        Ja osobiście w takich przypadkach wzywam pobliską pomoc drogową i mnie holują lub naprawiają usterkę na miejscu. Wcale nie jest to takie drogie, a kombinowanie z holowaniem na hak bez haka to nie dla mnie ;p Jeśli komuś się przyda - kliknij tu.
        • 1gazet Re: Holowanie 09.06.13, 12:23
          Jeśli chodzi o pomoc drogową to polecam najlepszą na śląsku Mirosława Kapusty -link. Pomoc oferuje usługi takie jak- holowanie, wyciąganie z rowu, dowóz paliwa, usługi transportowe na terenie Europy.
    • asia863 Re: Holowanie 31.12.14, 16:02
      Ze Śląska polecam transport Każmierczak Bardzo miła obsługa, szczególnie w czasie holowanie mojego autka ;(
      • michal.989 Re: Holowanie 31.12.14, 16:39
        mają zasięg na cały Śląsk? jak z cenami?
        • asia863 Re: Holowanie 31.12.14, 16:42
          Zasieg maja na caly slask :). Jesli chodzi o ceny to skontaktuj się z nimi. Telefon jest na stronie: transport-kazmierczak.pl/
    • tuja87 Re: Holowanie 04.11.15, 13:28
      Z Warszawy polecam Hol24 Tanio i solidnie. Już nieraz uratowali mnie z opresji,
      • astatendst Re: Holowanie 01.10.16, 11:28
        Jeśli chodzi o holowanie Warszawa - to polecam tanieautoholowanie.pl/ - uratowali mnie ostatnio z opresji, a przy tym nie kosztowało to majątku.
    • estera1538 Re: Holowanie 12.08.16, 00:11
      W Białymstoku raz musiałam korzystać z pomocy drogowej. Było to jakieś dwa lata temu, kiedy służbowo jechałam do Białegostoku. Kiedy samochód po wizycie na stacji benzynowej nie chciał mi odpalić, to początkowo nie wiedziałam, co robić, ale zadzwoniłam do znajomego z tego miasta i on polecił mi firmą pana Marka Pula www.pomocdrogowa.bialystok.pl/kontakt - rzeczywiście przyjechali całkiem szybko i pomogli mi odpalić auto.
    • farciarzmaskotka Re: Holowanie 16.08.16, 16:39
      Kubus......
      A co by sie stalo jakbys poszedl spackerkiem dla przewietrzenia makowki na pobliska stacje benzynowa i kupil jakis kanisterek..... Nalal paliwa.... Wrocil spacerkiem o ile to nie ponad twoje sily.... Nalal....przekrecil kluczyk...odpalil i pojechal.....
      • astatendst Re: Holowanie 01.10.16, 11:30
        Przecież Kubuś pisał, że na benzynie nie odpali bo ma pompę uszkodzoną...
        Gaz do kanistra to średnio ;)
    • smogorzewski.w Re: Holowanie 27.03.17, 17:57
      Na wszelki wypadek podsyłam link do sprawdzonej pomocy drogowej w Warszawie - LINK Mają też usługi mechaniki i elektryki samochodowej z dojazdem do Klienta, więc może się obejść bez holowania bo są w stanie naprawić auto na miejscu
    • Gość: Emil Re: Holowanie IP: *.231.11.105.koba.pl 01.08.22, 10:43
      Też kiedyś byłem w takiej sytuacji, tyle że na Piłsudzkiego. Zadzwoniłem po Motofirmę, bo jakiś czas temu widziałem ich na mieście i rzucili mi się w oczy, a nazwa jest łatwa do zapamiętania. Ogólnie bardzo polecam, przyjechali szybko i byli bardzo w porządku!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka