moncik79 25.11.08, 11:48 Czy w Łapach organizowane są w tym roku bale sylwestrowe. Może ktoś ma informacje: gdzie i za ile? Może w którejś ze szkół organizowany jest Sylwek na sali gimnastycznej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kazimierzw2 Re: Sylwester 27.11.08, 20:58 Niewątpliwie znowu będzie pod DK i ani chybi z fajerwerkami. Pewnie niedrogo będzie - tylko sala nieogrzewana. Odpowiedz Link Zgłoś
23hans Re: Sylwester 27.11.08, 22:20 W porównaniu do dochodów Czepego, - może i tak?... ;) A co do tego ogrzewania, to jak chyba wiemy - dla Czepego nie ma rzeczy niemożliwych, szczególnie kiedy idzie o cudze... ;) Chyba uważa, że - grunt, to dobrze się zabawić, nie często bowiem zdarza się być burmistrzem?... :) Odpowiedz Link Zgłoś
moncik79 Re: Sylwester 28.11.08, 10:01 Dziękuję za informację. Jednak nie o takiego Sylwestra mi chodzi :) Chyba jednak w Łapach są sale ogrzewane, na której takie imprezy są organizowane. Gdyby ktoś miał info o takowych, to bardzo proszę się nimi podzielić. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś