25.11.08, 11:48
Czy w Łapach organizowane są w tym roku bale sylwestrowe. Może ktoś ma
informacje: gdzie i za ile? Może w którejś ze szkół organizowany jest Sylwek
na sali gimnastycznej?
Obserwuj wątek
    • kazimierzw2 Re: Sylwester 27.11.08, 20:58
      Niewątpliwie znowu będzie pod DK i ani chybi z fajerwerkami.
      Pewnie niedrogo będzie - tylko sala nieogrzewana.
      • 23hans Re: Sylwester 27.11.08, 22:20
        W porównaniu do dochodów Czepego,
        - może i tak?... ;)
        A co do tego ogrzewania, to jak chyba wiemy
        - dla Czepego nie ma rzeczy niemożliwych, szczególnie kiedy idzie o cudze... ;)
        Chyba uważa, że
        - grunt, to dobrze się zabawić, nie często bowiem zdarza się być burmistrzem?... :)
      • moncik79 Re: Sylwester 28.11.08, 10:01
        Dziękuję za informację. Jednak nie o takiego Sylwestra mi chodzi :) Chyba jednak
        w Łapach są sale ogrzewane, na której takie imprezy są organizowane. Gdyby ktoś
        miał info o takowych, to bardzo proszę się nimi podzielić. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka