kachitka20 10.02.09, 13:12 WITAM.mam pytanie dotyczace tej firmy budowlanej.czy ktos z was moze pracowal w niej?slyszal o niej jakiekolwiek opinie?bo ja szukam na necie i nic nie moge wygrzebac na jej temat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj