Muammar Kaddafi strzela do ...

14.04.11, 17:09
... NATO, samolotów NATO.
Zda się że 'nasz' Muammar, wykorzystując absencję sił USA i niedecyzyjnośc Sojuszu, w zakresie taktyki względem dyktatora. Zaczyna poczynac sobie ... śmielej, otwierając ogień artylerii plot w kierunku samolotów aliantów. Może ... wygra, a NATO, na takie dictum się wycofa z, przecież, kosztownej i nieefektywnej operacji. W dodatku, bez naszych Orłów co na drzwiach od ... latają.
LINK:wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,9436474,Libijskie_sily_otworzyly_ogien_do_samolotow_NATO_nad.html
    • browiec1 Re: Muammar Kaddafi strzela do ... 15.04.11, 22:29
      Dziwne by bylo gdyby nie strzelali,mnie tylko zastanawia co w sumie atakuja i zagluszaja Amerykanie,o.plot nie powinna juz dawno dzialac.Chyba ze rozwalili tylko to co jest nad morzem.
      Naloty natomiast jak widac sa
      wiadomosci.onet.pl/raporty/operacja-swit-odysei/kolejny-apel-rebeliantow-nato-zada-ostateczny-cios,1,4241519,wiadomosc.html
      To jest dobre:)
      "każda bomba krzyżowców zrzucona na Libijczyków sfinansowana jest przez rządy Kataru i Zjednoczonych Emiratów Arabskich"
      wiadomosci.onet.pl/raporty/rewolucja-w-swiecie-muzulmanskim/kaddafi-macha-piesciami-nato-zaprzecza,1,4242960,wiadomosc.html
    • browiec1 Re: Muammar Kaddafi strzela do ... 15.04.11, 23:34
      Mala ciekawostka:)
      www.tvn24.pl/12691,1695039,0,1,silvio-podarowal-dwie-kobiety--wiec-kaddafi-wygral-glosowanie,wiadomosc.html
Pełna wersja