dirloff
20.06.09, 17:24
Jak w temacie. Panowie, kupujemy coś, zbieramy paru kolegów i zajmujemy jakąś
republikę bananową w Ameryce Łacińskiej lub Afryce? Mając kilkadziesiąt T-72
plus Su-22 możnaby o tym pomyśleć...;). "Psy wojny";)
Link:
www.rp.pl/artykul/2,322706_Czolgi_i_okrety_na_sprzedaz.html