Dodaj do ulubionych

Głosując na Kaczyńskiego, Kurskiego dostajesz

02.07.10, 17:27
gratis. Złota myśl znaleziona w necie.
P.S.
Panie cenzorze, gdzie było złamanie regulaminu, czy mała literka w nawiasach?
Obserwuj wątek
    • aedesinantis Re: Głosując na Kaczyńskiego, Kurskiego dostajesz 02.07.10, 20:23
      Tylko, że to Palikot jest naprawdę, to Palikot chce patroszyć,
      rozstrzeliwać, bez przerwy obraża, insynuuje. Ciągle pod szyldem PO, w
      komitecie marszałka, na pierwszej linii.

      "Dziadek z Wehrmachtu" Kurskiego sprzed 5 lat to przy działalności
      Palikota sympatyczny żart.

    • najlepszywero Re: Głosując na Kaczyńskiego, Kurskiego dostajesz 02.07.10, 20:35
      I ciebie też Szanowny Cenzor skasował - jestem odmiennych pogłądów,
      ale nie znoszę cenzury (w tym przypadku)....
      • szczamnapis Re: Głosując na Kaczyńskiego, Kurskiego dostajesz 02.07.10, 20:44
        czasem jest nadpobudliwy.
    • lavvyer Re: Głosując na Kaczyńskiego, Kurskiego dostajesz 02.07.10, 20:51
      Komorowski - bezczelny i prymitywny kłamca. Poplecznik Zbychów,
      Mirów, Rychów i reszty złodziei żali się, że musi wybierać: czy
      czapka na zimę dla jednego dziecka, czy buty dla drugiego...
      Bezczelny kłamca siedzi u żłobui bez żadnej przerwy od 20 lat - to
      pewnie te poselskie diety wpędzają go w takie rodzinne i
      egzystencjalne dylematy.
      Trochę szacunku, dziadzie, dla wielu biednych w Polsce ludzi.
      Biednych w dużej mierze z "porządków" i "idei", któreście razem z
      różnymi Tuskami, Kopaczami, Drzewieckimi, Chlebowskimi, Gradami
      itp. "dla dobra Polski" wprowadzili.
      • szczamnapis Nikt mi tyle nie da, co pisuar obieca. 02.07.10, 21:08
        Nie mam życzenia mieć za głowę państwa sepleniącego ksenofoba, który w pracy
        doktorskiej obficie czerpie z Lenina, nie zna żadnego języka( łącznie z
        ojczystym) nie zna hymnu, ma na rękach krew, jest twórcą policji politycznej i
        aresztów wydobywczych w myśl "daj człowieka a paragraf sam się znajdzie", nie
        mam życzenia aby mnie na arenie międzynarodowej reprezentował mały mściwy gnom,
        który na trumnie brata i bratowej (obrażanej za życia przez biznesmena z
        Torunia)chce wjechać do pałacu. Nie chcę za prezydenta człowieka, który kazał
        wsadzać do pierdla za wymyślone afery, a sam ma garb we postaci nierozliczonego
        TELEGRAFu, fundacji solidarności, Spółki SREBRNA i SREBRNA Media, o ART-B nie
        zapominając. I nie nudź cytatami z SMSa pisowskiego, spróbuj wymyślić coś od
        siebie. "Bezczelny kłamca siedzi u żłobui bez żadnej przerwy od 20 lat" - bardzo
        ładnie podsumowałeś Kłamczyńskiego, ale to chyba wbrew instrukcjom?
        • aedesinantis Re: Nikt mi tyle nie da, co pisuar obieca. 02.07.10, 21:20
          Nawiedzony, nienawistny bełkot- czyli jak zawsze stały poziom zajadłych
          przeciwników PiS.
          • szczamnapis Re: Nikt mi tyle nie da, co pisuar obieca. 02.07.10, 21:32
            Nawiedzony, nienawistny bełkot- czyli jak zawsze stały poziom zajadłych
            zwolenników PiS - teraz zdanie jest prawdziwe.
            Może odniesiesz do punktów, po kolei:
            1. Zamordowanie Blidy,
            2. Areszty wydobywcze,
            3. Dęte afery, począwszy od "afery bilboardowej" skończywszy na "mafii
            paliwowej" jak to się ma do wyroków sądów,
            4. Znajomość hymnu przez sepleniącego Pigmeja,
            5. Wyjaśnienie TELEGRAFU, ART-B i pozostałych wymienionych w poście wyżej,
            Na tą chwilę wystarczy, może 5 pytań ogarniesz. Jak starczy czasu to pogadamy o
            wyłudzaniu kasy przy wydatnej pomocy pisuarów przez doktora dyrektora z NFOŚ,
            podsłuchach, "aferze" gruntowej, przeszczepach, o "panu co pozbawiał życia", 300
            złotych ukradzionych przez pana kandydata z kasy Sejmu RP.
            • aedesinantis Re: Nikt mi tyle nie da, co pisuar obieca. 02.07.10, 23:41
              Blida. Umoczona po uszy łapówkara strzela do siebie, bo widzi, że
              dopada ją właśnie sprawiedliwość.

              Komorowski- skończony ... urządzający na jej grobie kampanię wyborczą.
            • szczamnapis spodziewałem się że 5 pytań do dla ciebie za dużo 02.07.10, 23:49
              jakoś afer Pigmeja nie raczyłeś zauważyć, ale tak to już jest z fanatycznymi
              wyznawcami Walikota, że tak powiem w TELEGRAFicznym skrócie.
        • lavvyer Do szczamnapisa 02.07.10, 21:51
          Tym się m.in. różnimy, że ja wypowiadam opinię o kandydacie na
          prezydenta, ty zaś - opinie o mnie. Ale tylko między innymi tym :)
          • szczamnapis czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie sztuka 02.07.10, 21:54
            tajemna i całkowicie nieznana.
            • lavvyer Re: czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie sztuka 02.07.10, 21:56
              Jak coś jest do rozumienia, to zazwyczaj sobie radzę. Musisz lepiej
              się postarać :)
              • szczamnapis masz tylko takie wrażenie, że sobie radzisz. 02.07.10, 22:03
                Zwykle mam ambitniejsze wyzwania niż dyskusje z pisowskimi żołnierzykami, więc
                nic nie "muszę".
                • lavvyer Re: masz tylko takie wrażenie, że sobie radzisz. 03.07.10, 05:35
                  Znów się nie postarałeś :) A na pewno próbowałeś :)
                  • szczamnapis słyszysz to co wieczór w sypialni? 03.07.10, 12:00
                    j.w.
                    • lavvyer Re: słyszysz to co wieczór w sypialni? 03.07.10, 18:10
                      Ktoś musiał cię pewnie skrzywdzić w przeszłości, że zostało w tobie
                      tyle żalu do świata, tyle złości i niechęci do ludzi. Ja nie jestem
                      twoim wrogiem, może mógłbym ci jakoś pomóc?
                      • szczamnapis skąd takie wnioski, domorosły Freudzie? 03.07.10, 18:19
                        doświadczenia własne czy też próba wyparcia?
                • aedesinantis Re: masz tylko takie wrażenie, że sobie radzisz. 03.07.10, 16:38
                  Bardziej ambitne niż wywlekanie na monitor swojej prymitywnej nienawiści do PiS,
                  jest nawet załatwienie się w ubikacji.
                  • szczamnapis bardzo merytoryczna wypowiedź, jak na pisuara 04.07.10, 00:00
                    przystało. Przypominam o 5 pytaniach, żołnierzyku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka