szczamnapis 02.07.10, 17:27 gratis. Złota myśl znaleziona w necie. P.S. Panie cenzorze, gdzie było złamanie regulaminu, czy mała literka w nawiasach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aedesinantis Re: Głosując na Kaczyńskiego, Kurskiego dostajesz 02.07.10, 20:23 Tylko, że to Palikot jest naprawdę, to Palikot chce patroszyć, rozstrzeliwać, bez przerwy obraża, insynuuje. Ciągle pod szyldem PO, w komitecie marszałka, na pierwszej linii. "Dziadek z Wehrmachtu" Kurskiego sprzed 5 lat to przy działalności Palikota sympatyczny żart. Odpowiedz Link Zgłoś
najlepszywero Re: Głosując na Kaczyńskiego, Kurskiego dostajesz 02.07.10, 20:35 I ciebie też Szanowny Cenzor skasował - jestem odmiennych pogłądów, ale nie znoszę cenzury (w tym przypadku).... Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis Re: Głosując na Kaczyńskiego, Kurskiego dostajesz 02.07.10, 20:44 czasem jest nadpobudliwy. Odpowiedz Link Zgłoś
lavvyer Re: Głosując na Kaczyńskiego, Kurskiego dostajesz 02.07.10, 20:51 Komorowski - bezczelny i prymitywny kłamca. Poplecznik Zbychów, Mirów, Rychów i reszty złodziei żali się, że musi wybierać: czy czapka na zimę dla jednego dziecka, czy buty dla drugiego... Bezczelny kłamca siedzi u żłobui bez żadnej przerwy od 20 lat - to pewnie te poselskie diety wpędzają go w takie rodzinne i egzystencjalne dylematy. Trochę szacunku, dziadzie, dla wielu biednych w Polsce ludzi. Biednych w dużej mierze z "porządków" i "idei", któreście razem z różnymi Tuskami, Kopaczami, Drzewieckimi, Chlebowskimi, Gradami itp. "dla dobra Polski" wprowadzili. Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis Nikt mi tyle nie da, co pisuar obieca. 02.07.10, 21:08 Nie mam życzenia mieć za głowę państwa sepleniącego ksenofoba, który w pracy doktorskiej obficie czerpie z Lenina, nie zna żadnego języka( łącznie z ojczystym) nie zna hymnu, ma na rękach krew, jest twórcą policji politycznej i aresztów wydobywczych w myśl "daj człowieka a paragraf sam się znajdzie", nie mam życzenia aby mnie na arenie międzynarodowej reprezentował mały mściwy gnom, który na trumnie brata i bratowej (obrażanej za życia przez biznesmena z Torunia)chce wjechać do pałacu. Nie chcę za prezydenta człowieka, który kazał wsadzać do pierdla za wymyślone afery, a sam ma garb we postaci nierozliczonego TELEGRAFu, fundacji solidarności, Spółki SREBRNA i SREBRNA Media, o ART-B nie zapominając. I nie nudź cytatami z SMSa pisowskiego, spróbuj wymyślić coś od siebie. "Bezczelny kłamca siedzi u żłobui bez żadnej przerwy od 20 lat" - bardzo ładnie podsumowałeś Kłamczyńskiego, ale to chyba wbrew instrukcjom? Odpowiedz Link Zgłoś
aedesinantis Re: Nikt mi tyle nie da, co pisuar obieca. 02.07.10, 21:20 Nawiedzony, nienawistny bełkot- czyli jak zawsze stały poziom zajadłych przeciwników PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis Re: Nikt mi tyle nie da, co pisuar obieca. 02.07.10, 21:32 Nawiedzony, nienawistny bełkot- czyli jak zawsze stały poziom zajadłych zwolenników PiS - teraz zdanie jest prawdziwe. Może odniesiesz do punktów, po kolei: 1. Zamordowanie Blidy, 2. Areszty wydobywcze, 3. Dęte afery, począwszy od "afery bilboardowej" skończywszy na "mafii paliwowej" jak to się ma do wyroków sądów, 4. Znajomość hymnu przez sepleniącego Pigmeja, 5. Wyjaśnienie TELEGRAFU, ART-B i pozostałych wymienionych w poście wyżej, Na tą chwilę wystarczy, może 5 pytań ogarniesz. Jak starczy czasu to pogadamy o wyłudzaniu kasy przy wydatnej pomocy pisuarów przez doktora dyrektora z NFOŚ, podsłuchach, "aferze" gruntowej, przeszczepach, o "panu co pozbawiał życia", 300 złotych ukradzionych przez pana kandydata z kasy Sejmu RP. Odpowiedz Link Zgłoś
aedesinantis Re: Nikt mi tyle nie da, co pisuar obieca. 02.07.10, 23:41 Blida. Umoczona po uszy łapówkara strzela do siebie, bo widzi, że dopada ją właśnie sprawiedliwość. Komorowski- skończony ... urządzający na jej grobie kampanię wyborczą. Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis spodziewałem się że 5 pytań do dla ciebie za dużo 02.07.10, 23:49 jakoś afer Pigmeja nie raczyłeś zauważyć, ale tak to już jest z fanatycznymi wyznawcami Walikota, że tak powiem w TELEGRAFicznym skrócie. Odpowiedz Link Zgłoś
lavvyer Do szczamnapisa 02.07.10, 21:51 Tym się m.in. różnimy, że ja wypowiadam opinię o kandydacie na prezydenta, ty zaś - opinie o mnie. Ale tylko między innymi tym :) Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie sztuka 02.07.10, 21:54 tajemna i całkowicie nieznana. Odpowiedz Link Zgłoś
lavvyer Re: czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie sztuka 02.07.10, 21:56 Jak coś jest do rozumienia, to zazwyczaj sobie radzę. Musisz lepiej się postarać :) Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis masz tylko takie wrażenie, że sobie radzisz. 02.07.10, 22:03 Zwykle mam ambitniejsze wyzwania niż dyskusje z pisowskimi żołnierzykami, więc nic nie "muszę". Odpowiedz Link Zgłoś
lavvyer Re: masz tylko takie wrażenie, że sobie radzisz. 03.07.10, 05:35 Znów się nie postarałeś :) A na pewno próbowałeś :) Odpowiedz Link Zgłoś
lavvyer Re: słyszysz to co wieczór w sypialni? 03.07.10, 18:10 Ktoś musiał cię pewnie skrzywdzić w przeszłości, że zostało w tobie tyle żalu do świata, tyle złości i niechęci do ludzi. Ja nie jestem twoim wrogiem, może mógłbym ci jakoś pomóc? Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis skąd takie wnioski, domorosły Freudzie? 03.07.10, 18:19 doświadczenia własne czy też próba wyparcia? Odpowiedz Link Zgłoś
aedesinantis Re: masz tylko takie wrażenie, że sobie radzisz. 03.07.10, 16:38 Bardziej ambitne niż wywlekanie na monitor swojej prymitywnej nienawiści do PiS, jest nawet załatwienie się w ubikacji. Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis bardzo merytoryczna wypowiedź, jak na pisuara 04.07.10, 00:00 przystało. Przypominam o 5 pytaniach, żołnierzyku. Odpowiedz Link Zgłoś