wielek
15.01.11, 19:34
Taka prośba.
Udziela się pan na tym forum już od dłuższego czasu, ciągle zabiera głos w wielu wątkach, ale jak dotychczas nigdy nie wypowiadał się pan w sprawie przyszłej metropolii. Stąd pytanie. Jaką przyszłą metropolię by pan widział i za jaką by się pan opowiadał?
Metropolię Bydgoską bez Torunia a tylko z gminami ościennymi, tak jak lansuje nasz obecny Prezydent? Bardzo proszę o odpowiedź.