semeon
17.05.12, 02:56
Jestem gorącym zwolennikiem pluralizmu i to we wszystkich dziedzinach życia, gdyż różnorodność form jest największym bogactwem. Dlatego też martwię się ogromnie gdzie podział się człowiekzbydgoszczy, a także jego inne formy typu "nierealny", "zmałym", "zwielkim" i cała ta inna menadżeria? Co się z nimi stało? Dlaczego tak umilkli? Wszak walka przeciwieństw jest tym co popycha nas do przodu, a przeciwieństw brak. Co się z wami stało? Nie macie amunicji? A może nie macie czegoś innego? Nawet nie śmiem o tym myśleć. A może też zrozumieliście swoje błędy i postanowiliście się poprawić? Ale w to, z kolei, nie wierzę. Napiszcie co z wami?
dziwnabydgoszcz.blogspot.com