komix1
27.02.13, 17:31
"Najpierw trzeba wybudować nam garaże wielopoziomowe"
No pewnie, bo miasto pieniądze na takie inwestycje to z zaskórniaków weźmie. Przypomnę, że wielopoziomowy parking przy Urzędzie Miasta ma kosztować ot, drobnostka, 23 miliony złotych...