Dodaj do ulubionych

czy WSN - to WIOSNA ?

25.08.04, 18:31
bo cos ostatnio WSN zaczyna mi ublizac

radca
Obserwuj wątek
    • Gość: vviosna Re: czy WSN - to WIOSNA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 18:35
      Co za róznica?
    • vvsn Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:36
      a co sobie wyobrażałeś?
      • radca Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:36
        czyli pani JOANNA nie przebiera juz srodkach ?

        radca
        • Gość: Ted® Re: czy WSN - to WIOSNA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 20:06
          radca napisał:

          > czyli pani JOANNA nie przebiera juz srodkach ?
          >
          > radca

          btw wisi mi to.
      • zezkaczan Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:37
        hhhhhhhhhhhhhhhhh

        Witaj grubciu.
        • radca Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:38
          i pomyslec,ze ja - ja caly czas bronilem i stawalem w jej obronie

          radca
          • zezkaczan Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:39
            wzruszajace.
          • vvsn Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:39
            Ktoś cię o to prosił?
            Miałeś w tym jakiś CEL?

            hhhhhhhhhhhhh
            • radca Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:45
              vvsn napisała:

              > Ktoś cię o to prosił?
              > Miałeś w tym jakiś CEL?
              >
              > hhhhhhhhhhhhh

              - nikt mnie o to nie prosil i nie mialem absolutnie zadnego celu

              poprostu bylo mi nieprzyjemnie czytac - takich zmasowanych atakow na osobe -
              wydajaca sie byc uczciwa i inteligentna.

              Jak widze - gdy juz nie ma kogo atakowac - zaczyna teraz mnie

              radca
              • vvsn Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:47
                radca napisał:

                > vvsn napisała:
                >
                > > Ktoś cię o to prosił?
                > > Miałeś w tym jakiś CEL?
                > >
                > > hhhhhhhhhhhhh
                >
                > - nikt mnie o to nie prosil i nie mialem absolutnie zadnego celu
                >
                > poprostu bylo mi nieprzyjemnie czytac - takich zmasowanych atakow na osobe -
                > wydajaca sie byc uczciwa i inteligentna.
                >
                > Jak widze - gdy juz nie ma kogo atakowac - zaczyna teraz mnie
                >
                > radca

                Zaczyna, to skleroza doskwierać
                a "andrzeja.kanieckiego" to juz tutaj nie było?
                admin chyba jasno ci wytłumaczył?

                hhhhhhhhhhh
          • vvsn podryw? 25.08.04, 18:46
            radca napisał:

            > i pomyslec,ze ja - ja caly czas bronilem i stawalem w jej obronie
            >
            > radca

            Ha! pewnie sobie upatrzyleś łatwy podryw co?
            Pięćdziesiątka stuknęła i hormony odżyły?
            Na drzewo!
            • radca Re: podryw? 25.08.04, 18:47
              vvsn napisała:

              > radca napisał:
              >
              > > i pomyslec,ze ja - ja caly czas bronilem i stawalem w jej obronie
              > >
              > > radca
              >
              > Ha! pewnie sobie upatrzyleś łatwy podryw co?
              > Pięćdziesiątka stuknęła i hormony odżyły?
              > Na drzewo!

              - widze,ze odbija nauczycielce na calego

              radca
              • vvsn Re: podryw? 25.08.04, 18:49
                radca napisał:

                > vvsn napisała:
                >
                > > radca napisał:
                > >
                > > > i pomyslec,ze ja - ja caly czas bronilem i stawalem w jej obronie
                > > >
                > > > radca
                > >
                > > Ha! pewnie sobie upatrzyleś łatwy podryw co?
                > > Pięćdziesiątka stuknęła i hormony odżyły?
                > > Na drzewo!
                >
                > - widze,ze odbija nauczycielce na calego
                >
                > radca

                Podniecają cie nauczycieki?
                wesole
                • radca Re: podryw? 25.08.04, 18:51
                  widze,ze jednak sie nie mylono - co bezczelnosci WSN

                  radca
    • tyciomski Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:45
      radca napisał:

      > bo cos ostatnio WSN zaczyna mi ublizac
      >
      > radca• KUMU VLEPIĆ KOMU NIE IDE DO DOMU
      tyciomski 25.08.2004 18:38 odpowiedz na list odpowiedz cytując


      gdy na forum zaczynałem
      sam ze sobą rozmawiałem
      tera mie zżera kariera
      wybrałem ere vlepkera
      era vlepkera
      nie bede w środkach przebierał
      ere vlepkera
      nie warto ze mną zadzierać

      • zezkaczan Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:46
        moja 18-letnia siostra rzygala dzis rano. mam nadzieję, że jest w ciąży. wtedy
        w domu pojawi się małe, spasione różowe, pachnące (no, nie zawsze...;), tłuste,
        śliczne, nie-moje bobo czyli dzidziuś!!!!!!!!! ale będzie fajnie. chyba ze
        justyna żre nie wiadomo co - bo z matury probnej dostala celujacy z maty - to
        chyba nienormaln??? moze przez ta ciaze ;)
        taki grubasek fajnie by bylo. cyba ze by sie wyprowadzila.. no ale dzidzie
        moglaby nam zostawic... wtedy bym spala z pieskiem swinka morska i
        niemowlaczkiem: malym grubym rozowym.
        ale jestem pojebana, co ;)
        | wiosna 4/2/2003 07:47:57 PM [+] |
    • l_jane Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:51
      wsn - "prowokatorka"? ;p
      • tyciomski Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:54
        l_jane napisała:

        > wsn - "prowokatorka"? ;p



        KUMU VLEPIĆ KOMU NIE IDE DO DOMU
        Autor: tyciomski
        Data: 25.08.2004 18:38 + dodaj do ulubionych wątków

        + odpowiedz na list

        + odpowiedz cytując

        --------------------------------------------------------------------------------
        gdy na forum zaczynałem
        sam ze sobą rozmawiałem
        tera mie zżera kariera
        wybrałem ere vlepkera
        era vlepkera
        nie bede w środkach przebierał
        ere vlepkera
        nie warto ze mną zadzierać


      • vvsn Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:56
        l_jane napisała:

        > wsn - "prowokatorka"? ;p

        Uważaj kobieto, bo cie radca "w obrone wezmie" zeby "stanac"

        hhhhhhhhhhhhhhh
    • ted.allrightsreserved Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:54
      ktory to juz raz dajesz sie nabrac na wsn i vvsn, wytez wzrok ;))
      • radca Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:57
        ted.allrightsreserved napisał:

        > ktory to juz raz dajesz sie nabrac na wsn i vvsn, wytez wzrok ;))

        - eeeeeeeeech ((((((((:

        co sie dzieje do konia ?

        jeszcze troche - to nie bedzie mozna podyskutowac , juz sie nie moge polapac w
        tym calym " cyrku"

        radca
        • l_jane Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:59
          radca napisał:

          > co sie dzieje do konia ?
          > radca

          Właśnie, "do konia" ;(
          Co się tu dzieje????????
        • Gość: Ted® Re: czy WSN - to WIOSNA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 19:00
          radca napisał:

          > - eeeeeeeeech ((((((((:
          >
          > co sie dzieje do konia ?

          Jasne. Spadaj do konia. Przecież lubisz oborowych?
        • ted.allrightsreserved Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:01
          radca napisał:

          > ted.allrightsreserved napisał:
          >
          > > ktory to juz raz dajesz sie nabrac na wsn i vvsn, wytez wzrok ;))
          >
          > - eeeeeeeeech ((((((((:
          >
          > co sie dzieje do konia ?
          >
          nie wzywaj arka na daremno

          > jeszcze troche - to nie bedzie mozna podyskutowac , juz sie nie moge polapac w
          > tym calym " cyrku"
          >

          czy juz dojrzales roznice miedzy wsn a vvsn (v v s n)
          zbyt nerwowo reagujesz
          • l_jane Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:02
            ted.allrightsreserved napisał:

            > zbyt nerwowo reagujesz

            Nerwy, czy emocje, "do konia"?!
            • radca Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:13
              l_jane napisała:

              > ted.allrightsreserved napisał:
              >
              > > zbyt nerwowo reagujesz
              >
              > Nerwy, czy emocje, "do konia"?!

              -a jak mialem przeklnac ?
              " DO KURWY " ???

              lepiej bylo bardziej grzecznosciowo i nie chcialem sie tak ....... wyrazac

              ale coz..... zlosliwcy tego forum - jak KORNIKI beda dalej atakowac

              radca
              • l_jane Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:15
                radca napisał:
                > -a jak mialem przeklnac ?
                > " DO KURWY " ???

                > radca

                Ależ, Radco, to przekleństwo jest wystarczająco wyważone.
                Nie denerwuj się.

                Odchamiamy sie przy Tobie.
                Dziękujemy.

                Pozdrawiam serdecznie
              • Gość: Ted® Re: czy WSN - to WIOSNA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 19:16
                radca napisał:

                >a jak mialem przeklnac ?
                >" DO KURWY " ???

                tak lepiej
                to cie ukazuje w pełni
                • radca Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:20
                  Gość portalu: Ted® napisał(a):

                  > radca napisał:
                  >
                  > >a jak mialem przeklnac ?
                  > >" DO KURWY " ???
                  >
                  > tak lepiej
                  > to cie ukazuje w pełni

                  -mylisz sie, nie uzywam takich przeklenstw , a jest to powszechnie znane slowo
                  na zachodzie i to kojarzy sie od razu z naszymi rodakami

                  przykre

                  radca
                  • radciak Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:27
                    radca napisał:

                    > Gość portalu: Ted® napisał(a):
                    >
                    > > radca napisał:
                    > >
                    > > >a jak mialem przeklnac ?
                    > > >" DO KURWY " ???
                    > >
                    > > tak lepiej
                    > > to cie ukazuje w pełni
                    >
                    > -mylisz sie, nie uzywam takich przeklenstw , a jest to powszechnie znane slowo
                    > na zachodzie i to kojarzy sie od razu z naszymi rodakami
                    >
                    > przykre
                    >
                    > radca
                    jaka to słodka chwila odróżnić mędrca od debila - radca zalogowany, nie
                    odróżnia złotka od pozłotka :
                    1.bo nie chce
                    2.bo nie chce
                    3.bo nie chce
                    tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa
                    koszt : autorytet + vat
              • vviosna Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:16
                w s n
                v v s n
                • l_jane Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:17
                  Znów "klocki"? ;p
                  • vvsn Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:18
                    l_jane napisała:

                    > Znów "klocki"? ;p

                    nie moja kochana

                    vvsn i vvsn - tu nawet radca zobaczy różnicę
                  • vviosna Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:41
                    :))
              • radciak Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:29
                radca napisał:

                > l_jane napisała:
                >
                > > ted.allrightsreserved napisał:
                > >
                > > > zbyt nerwowo reagujesz
                > >
                > > Nerwy, czy emocje, "do konia"?!
                >
                > -a jak mialem przeklnac ?
                > " DO KURWY " ???
                >
                > lepiej bylo bardziej grzecznosciowo i nie chcialem sie tak ....... wyrazac
                >
                > ale coz..... zlosliwcy tego forum - jak KORNIKI beda dalej atakowac
                >
                > radca
                NIGDY NIKT NIE BĘDZIE ATAKOWAŁ P R A W D Z I W E G O R A D C Y .PROWOKATOROM
                MÓWIMY :
                ZYG...ZYG...MARCHEFKA
          • radca Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:10
            ted.allrightsreserved napisał:

            > radca napisał:
            >
            > > ted.allrightsreserved napisał:
            > >
            > > > ktory to juz raz dajesz sie nabrac na wsn i vvsn, wytez wzrok ;))
            > >
            > > - eeeeeeeeech ((((((((:
            > >
            > > co sie dzieje do konia ?
            > >
            > nie wzywaj arka na daremno
            >
            > > jeszcze troche - to nie bedzie mozna podyskutowac , juz sie nie moge pola
            > pac w
            > > tym calym " cyrku"
            > >
            >
            > czy juz dojrzales roznice miedzy wsn a vvsn (v v s n)
            > zbyt nerwowo reagujesz
            >
            >

            - nie bardzo zalapuje te roznice, ale wierze Ci na slowo Tedzie

            radca
            • Gość: Ted® Re: czy WSN - to WIOSNA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 19:14
              radca napisał:
              > nie bardzo zalapuje te roznice, ale wierze Ci na slowo Tedzie

              pojmuje, że może to ciebie przerastać
        • nymfomanka Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 20:02
          radca napisał:

          > ted.allrightsreserved napisał:
          >
          > > ktory to juz raz dajesz sie nabrac na wsn i vvsn, wytez wzrok ;))
          >
          > - eeeeeeeeech ((((((((:
          >
          > co sie dzieje do konia ?
          >
          > jeszcze troche - to nie bedzie mozna podyskutowac , juz sie nie moge polapac
          w
          > tym calym " cyrku"
          >
          > radca

          Zjezdzaj dziadu.
          "cmok"
      • Gość: Ted® Re: czy WSN - to WIOSNA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 18:57
        ktory to juz raz dajesz sie nabrac na wsn i vvsn, wytez wzrok ;))


        Zresztą, spadaj dziadu!
    • tyciomski Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 18:58
      radca napisał:

      > bo cos ostatnio WSN zaczyna mi ublizac
      >
      > radca

      • KUMU VLEPIĆ KOMU NIE IDE DO DOMU
      tyciomski 25.08.2004 18:38 odpowiedz na list odpowiedz cytując


      gdy na forum zaczynałem
      sam ze sobą rozmawiałem
      tera mie zżera kariera
      wybrałem ere vlepkera
      era vlepkera
      nie bede w środkach przebierał
      ere vlepkera
      nie warto ze mną zadzierać




    • radciak Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:11
      radca napisał:

      > bo cos ostatnio WSN zaczyna mi ublizac
      >
      > radca
      VVSN WSN VVSN WSN VVSN WSN VVSN WSN VVSN WSN VVSN WSN VVSN WSN VVSN WSN
      nie ma rady nikomu dziś nie można wierzyć na oko; ciekawym kto to jest radca
      logowany? oczy poszły na tany?
      • nymfomanka Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 19:46
        taki blog to ogolnie fajna rzecz.
        można sobie gadać do siebie ile się chce ;)
        szkoda ze nie mam w domu neta, bo w srodku nocy najlepiej sie czlowiekowi
        mysli, ale nawet o 18 slowotok u mnie jak niagara
        | wiosna 3/27/2003 06:02:07 PM [+] |




        www.geocities.com/quczi/
        • Gość: Ted® Re: czy WSN - to WIOSNA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 20:05
          Wisi mi to.
    • nymfomanka Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 20:07
      Znów "klocki"? :p
      • vviosna Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 20:21
        Nowa Dieta-Cud, zwana Dieta Przedszkolaków.

        Prawdopodobnie zwróciłyście uwagę na fakt, że większość trzylatków jest
        szczupła. Teraz przepis na ich sukces w tej dziedzinie staje się dostępny dla
        wszystkich w tej oto nowej diecie.
        Wskazana jest konsultacja z lekarzem przed jej rozpoczęciem, w przeciwnym
        wypadku, będziesz musiała się z nim zobaczyć po jej zakończeniu, tak czy inaczej.
        Powodzenia!

        DZIEŃ PIERWSZY..
        Śniadanie:
        Jajecznica z jednego jajka, jedna grzanka z dżemem z winogron.
        Zjedz dwa kęsy jajecznicy, przy pomocy palców, zrzuć resztę na podłogę. Jeden
        raz ugryź grzankę, następnie rozsmaruj dżem po swojej twarzy i obrusie.

        Drugie Śniadanie:
        Cztery woskowe kredki (dowolnego koloru), garść ziemniaczanych chipsów, i
        szklanka mleka (3 łyki tylko, resztę proszę rozlać).

        Obiad:
        Suchy patyk, dwie groszówki i jedna złotówkę, cztery łyki rozgazowanego Sprite'a.

        Zagryzka przed snem:
        Rzuć grzankę na podłogę w kuchni.

        DZIEŃ DRUGI..
        Śniadanie:
        Podnieś z podłogi wczorajszą, wyschniętą grzankę i zjedz ją.
        Wypij pół butelki wyciągu z wanilii albo jedną buteleczkę farbki do kolorowania
        jedzenia.

        Drugie Śniadanie:
        Połowę szminki w jaskrawym różowym kolorze i garść suchego psiego jedzenia,
        jedną kostkę lodu, jeśli masz na to ochotę.

        Popołudniowa przekąska:
        Liż tak długo lizaka aż zrobi się klejący, zabierz na dwór upuść do piasku.
        Podnieś i liż tak długo aż zrobi się czysty.
        Wtedy wnieś go do domu z powrotem i upuść na dywan.

        Obiad:
        Mały kamyk, albo nieugotowane ziarnko grochu, wepchnij do lewej dziurki w nosie.
        Wylej sok z winogron na ubite ziemniaki, zjedz łyżeczką.

        DZIEŃ TRZECI..
        Śniadanie:
        Dwa naleśniki z dużą ilością syropu, zjedz jeden, palcami, wetrzyj syrop we
        włosy. Szklanka mleka, wypij połowę, włóż drugiego naleśnika do reszty mleka w
        szklance.
        Po śniadaniu, podnieś wczorajszego lizaka z dywanu i zliż włoski,
        połóż na siedzeniu najlepszego wyściełanego krzesła.

        Drugie śniadanie:
        3 zapałki, kanapkę z masłem orzechowym i dżemem.
        Wypluj kilka gryzów na podłogę.
        Wylej szklankę mleka na stół i wypij siorbiąc.

        Obiad:
        Miseczka lodów, garść chipsów, trochę czerwonego ponczu.
        Spróbuj wyśmiać trochę ponczu przez z nos jeżeli dasz radę.

        OSTATNI DZIEŃ..
        Śniadanie:
        Ćwiartkę tubki z pastą do zębów (jakiegokolwiek smaku), kawałek mydła, oliwkę,
        szklankę mleka wlej do miseczki z płatkami kukurydzianymi, dodaj pół szklanki cukru.
        Gdy płatki zmiękną, wypij mleko, a resztą nakarm psa.

        Drugie Śniadanie:
        Zjedz okruszki chleba z podłogi w kuchni i dywanu w pokoju gościnnym.
        Znajdź lizaka i zjedz go do końca.

        Obiad:
        Połóż spaghetti na grzbiecie psa, włóż klopsy mięsne do uszu.
        Włóż budyń do soku i wyssij przez rurkę.

        Powodzenia
        • nymfomanka Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 20:23
          czyli pani JOANNA nie przebiera juz srodkach ?
          • vviosna Re: czy WSN - to WIOSNA ? 25.08.04, 20:24
            Czterech panów dyskutuje w knajpie o życiu. Po pewnym czasie i kilku wypitych
            piwach jeden z nich wychodzi do ubikacji, pozostali kontynuują rozmowe
            Pierwszy:
            - Bardzo sie bałem, że mój syn będzie niedorajdą. Zaczynał od mycia samochodów.
            Kiedyś ktoś dał mu szanse, zatrudnił go jako sprzedawce, no i syn sie sprawdził.
            Sprzedał tyle samochodów, ze po pewnym czasie wykupił firme. Dziś ma tyle
            pieniędzy, ze kupił swojemu najlepszemu przyjacielowi mercedesa na urodziny.
            Drugi:
            - Ja tez sie bałem, że mój będzie nieudacznikiem. Zaczynał jako pomocnik
            ogrodnika u pewnego handlarza nieruchomościami. Ale ten kiedyś dał mu szanse,
            syn sie sprawdził i dziś sam obraca tyloma domami i fabrykami, że swojemu
            najlepszemu przyjacielowi kupił na urodziny wille.
            Trzeci:
            - Ja byłem załamany, bo mój syn zaczynał jako sprzatacz w budynku giełdy. Ale
            ktoś dał mu szanse, syn sie sprawdził i zarobił na giełdzie tyle pieniędzy, że
            swojemu najlepszemu przyjacielowi dał na urodziny milion dolców.
            Z toalety wraca czwarty pan. Pozostali wprowadzają go w temat rozmowy, na to ten
            odpowiada:
            - Mój syn to kompletny nieudacznik. Zatrudnił sie jako fryzjer i jest nim do
            dziś, już 15 lat. Co gorsza - lubi chłopców i ma ich całą mase, co raz to jakiś
            nowy go obściskuje. Ale ma to i swoje dobre strony: jeden taki chłoptaś dał mu
            na urodziny mercedesa, drugi - wille, a trzeci - milion dolców!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka