Dodaj do ulubionych

miś kolago

15.12.04, 16:54
ktoś ogladał ?

zastanawia mnie w jakim stopniu ubcja kierowała ruchem solidarność .
czy większość internowanych miała do wyboru tylko wyjazd za granicę lub
podpisanie lojalki .

zajrzałem na strony o przeszłości bliżej mi znanej - faktycznie była
dyktatura i człowiek mógł po prostu zniknąć , to też znajduje się
na tych stronach - dziwne ponadto jest to , że osoba uważana za
zaginioną została rozpoznana wczaśniej przez swoich kumpli z solidarności
jako kolaborant .
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka