Gość: red IP: 62.111.139.* 02.01.05, 18:14 jesli chcesz przystapic do OFE ING wyslij mail na gm01@interia.pl lub zajrzyj na www.ofe.of.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vviosna Re: losowanie OFE 02.01.05, 18:17 wlasnie wybieram ing, ale mam juz 'ugadanego'. pozdrawiam! (czas do 10, juz mnie zespmowali;)) Odpowiedz Link Zgłoś