Dodaj do ulubionych

PBS: Samoobrona - 17%

IP: *.atr.bydgoszcz.pl 18.05.02, 10:24
Według ostatniego sondażu PBS, zamieszczonego w dzisiejszej GW, na Samoobronę obecnie chce
głosować 17% Polaków (w marcu było to 11%). Notowania SLD-UP spadły do 35% (poprzednio
43%). Inne partie praktycznie bez zmian.
Czy Lepper będzie następnym premierem?
Obserwuj wątek
    • Gość: Baton Re: PBS: Samoobrona - 17% IP: *.atr.bydgoszcz.pl 18.05.02, 11:33
      I wowczas pozostanie jedynie zrealizowac znane slowa:
      "Ostatni gasi swiatlo" :-(((
      • lokator Re: PBS: Samoobrona - 17% 18.05.02, 16:35
        Powtarza się scenariusz z 1933 roku w Niemczech (w uproszczeniu), zalatuje też
        trochę Białorusią.
        Ein Reich, ein Volk, ein Fuehrer.

        Szkoda, że chłopy nie mają interneta, może by się co niektóremu do łba coś
        wbiło...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka