Gość: ostrow
IP: *.promax.media.pl
18.02.05, 18:46
rzekanowski ty to chyba z romanskim za duzo przebywasz, heheh notec
faworytem, co ty chlopie piszesz, nie osmieszaj sie, brak mi slow, jutro sie
przekonasz, noteci juz dawno nie powinno byc w tej lidze, rydlichowski klamca
i oszust, dziwic sie mozna tylko zawodnikom, ktorzy za darmo graja w
inowroclawie, notec to posmiewisko ligi, przynosi tylko wstyd lidze