Dodaj do ulubionych

Noteć podejmuje Gipsar

IP: *.promax.media.pl 18.02.05, 18:46
rzekanowski ty to chyba z romanskim za duzo przebywasz, heheh notec
faworytem, co ty chlopie piszesz, nie osmieszaj sie, brak mi slow, jutro sie
przekonasz, noteci juz dawno nie powinno byc w tej lidze, rydlichowski klamca
i oszust, dziwic sie mozna tylko zawodnikom, ktorzy za darmo graja w
inowroclawie, notec to posmiewisko ligi, przynosi tylko wstyd lidze
Obserwuj wątek
    • Gość: Auckland Re: Noteć podejmuje Gipsar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 20:58
      Zamknij ryj!!!! Spadaj na swoje podstroniki Wyborczej!!!Ale już!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka