Dodaj do ulubionych

Polska - Portugalia

05.06.02, 20:24
Oni mają słabą obronę. Nasza też jest dziurawa. Oni mają dobry napad. U nas
poza Olim nie ma nikogo.

Przegramy. Choć, to my strzelimy pierwszą bramkę. Będzie 1:3 (tak mówi mi
rozum, a serce woła: 2:0)

Obserwuj wątek
    • Gość: atomski Re: Polska - Portugalia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.02, 22:03
      Dudek bardziej się stara dobrze wyglądać w kadrze .Robi miny do kamery ,ładnie
      sie ustawia ,perfekcyjna fryzura. Chłopak idzie drogą Hołowczyca . A ich idolem
      pewnie jest Anna Kurnikowa ,która dwa razy zagrała ,teraz natomiast żyje z
      reklamy .Machanie rakietą już nie dla niej .Szybka jazda samochodem już nie dla
      Hołowczyca (Lays są smaczniejsze ).
      Olisadebe wygląda jak zbity pies .Robi wszystko by piłka nie bliżej jak
      metr .Reszta to dobrzy koledzy i mu w tym pomagają .

      Prasa włoska pisze ,ze jesteśmy zaraz po Arabii Saudyjskiej (lanie
      ośmiobramkowe od Niemców ) najsłabszą drużyną na Mistrzostwach. Szkoda ,bo
      grupa faktycznie słabowita .To co pokazali dziś Portugalczycy ...
      i tak wystarczy do władowania nam z dwóch brameczek .Do zera.
      Chciałbym sie jednak mylić.
      • letalin Re: Polska - Portugalia 05.06.02, 22:21
        Ale Portugalczycy będą zmotywowani! Oni nas wdepczą w trawę...
        A czy E.Górniak też będzie śpiewać? Czemu nie Rodowicz?
        • reeeyo Re: Polska - Portugalia 06.06.02, 08:15
          letalin napisał(a):

          > Ale Portugalczycy będą zmotywowani! Oni nas wdepczą w trawę...
          > A czy E.Górniak też będzie śpiewać? Czemu nie Rodowicz?

          Edyttka świetnie wygląda i to jest najważniejsze (kobieta musi), a śpiewać ktoś
          jej przecież kazał - tego opluć, a następnie tych kilku koślawych gwiazdorów z
          niejakim Hajto na czele (chyba na czole).
      • Gość: MONK Re: Polska - Portugalia IP: 146.101.149.* 07.06.02, 14:40
        Gość portalu: atomski napisał(a):

        > Dudek bardziej się stara dobrze wyglądać w kadrze .Robi miny do kamery ,ładnie
        > sie ustawia ,perfekcyjna fryzura. Chłopak idzie drogą Hołowczyca . A ich idolem
        >
        > pewnie jest Anna Kurnikowa ,która dwa razy zagrała ,teraz natomiast żyje z
        > reklamy .Machanie rakietą już nie dla niej .Szybka jazda samochodem już nie dla
        >
        > Hołowczyca (Lays są smaczniejsze ).
        > Olisadebe wygląda jak zbity pies .Robi wszystko by piłka nie bliżej jak
        > metr .Reszta to dobrzy koledzy i mu w tym pomagają .
        >
        > Prasa włoska pisze ,ze jesteśmy zaraz po Arabii Saudyjskiej (lanie
        > ośmiobramkowe od Niemców ) najsłabszą drużyną na Mistrzostwach. Szkoda ,bo
        > grupa faktycznie słabowita .To co pokazali dziś Portugalczycy ...
        > i tak wystarczy do władowania nam z dwóch brameczek .Do zera.
        > Chciałbym sie jednak mylić.



        Mhm, a prasa angielska i tv mowia, ze Dudek to najlepszy bramkarz na wyspach
        jeslli nie na swiecie. Do tego mowia, ze Oli ma klase. I ja im wierze, bo oprocze
        tego mowia , ze mamy dupna pomoc i kiepska obrone - akurat tutaj trzeba szukac
        winnych.
        A ta sytuacja Krzynowka ... noz w kieszeni mi sie otwiera kiedy facet po meczu
        mowi, ze zaluje ze nie trafil. On do jasnej cholery powinien podac ta pilke w
        poprzek pola - a nie strzelac z takiego konta. jezeli facet nawet po meczu tego
        nie wie to szkoda jego czasu w reprezentacji. Mysle, ze w eliminacjachdo ME w
        pomocy powinni grac Rzasa ze Smolarkiem. Mozna pomyslec o Kosowskim i Wichniarku.
        Zostawilbym w reoprezentacji Kaluznego i mimo wszystko Krzynowka. Swierczewski i
        Kozminski to dobrzy zawodnicy ale musza byc w fomie.
        Generalnie narobilismy sobie wstydu ale chyba jeszcze wiekszym wsytdem bylyby
        kolejne mistrzostwa swiata bez nas. Nawe jezeli jestesmy najslabsi na mundialu to
        i tak jestesmy w pierwszej 32 czyli tam gdzie od dawna nie bylismy.
    • Gość: Jaca Re: Polska - Portugalia IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 06.06.02, 19:10
      POLSKA - Portugalia 2:1
      Jeśli komuś się ten wynik nie podoba to już jego problem. Ja wierze w
      chłopaków i jestem z nimi. Każdy prawdziwy kibic powinien zawsze być ze swoją
      drużyną, nawet jak przegrywa!!!
    • Gość: #kasia kibic.. IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.06.02, 19:12
      "..kibic wierny jest optymista.
      ..kibic wierny nie jest realista
      ..kibic wierny zawsze wierzy w swoja druzyne.."

      /Materna/

      :)

      jacy z Was kibice??
      • sator_arepo kibic, nie kibic, nauka leży 09.06.02, 19:53
        .....#kasiu - do nauki, prosze... o meczu pogadamy po zaliczeniach :-P
        • Gość: #kasia Re: kibic, nie kibic, nauka leży IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.06.02, 20:08
          no dobrze
    • Gość: busta777 Re: Polska - Portugalia IP: 213.76.53.* 09.06.02, 20:08
      Obawiam sie przy calym moim optymizmie ze juz nie zlapiemy wiatru w zagle i
      pojdziemy na dno... obym sie mylil!!!!
      • Gość: MONK Re: Polska - Portugalia IP: 146.101.149.* 10.06.02, 12:05
        Gdybysmy z Korea przegrali 2-0 ale w normalnym stylu, gdybysmy mieli jakies
        sytuacje wirzylbym w zwyciestwo. Ale tak na dobra sprawe to my ten mecz
        moglismy przegrac nawet i 4-0. Ten mecz wygladal jak potyczka Chniczykow z
        Brazylia. Ciezko o optymizm ale mam nadzieje, ze sie myle.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka