de_long 05.06.02, 20:24 Oni mają słabą obronę. Nasza też jest dziurawa. Oni mają dobry napad. U nas poza Olim nie ma nikogo. Przegramy. Choć, to my strzelimy pierwszą bramkę. Będzie 1:3 (tak mówi mi rozum, a serce woła: 2:0) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: atomski Re: Polska - Portugalia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.02, 22:03 Dudek bardziej się stara dobrze wyglądać w kadrze .Robi miny do kamery ,ładnie sie ustawia ,perfekcyjna fryzura. Chłopak idzie drogą Hołowczyca . A ich idolem pewnie jest Anna Kurnikowa ,która dwa razy zagrała ,teraz natomiast żyje z reklamy .Machanie rakietą już nie dla niej .Szybka jazda samochodem już nie dla Hołowczyca (Lays są smaczniejsze ). Olisadebe wygląda jak zbity pies .Robi wszystko by piłka nie bliżej jak metr .Reszta to dobrzy koledzy i mu w tym pomagają . Prasa włoska pisze ,ze jesteśmy zaraz po Arabii Saudyjskiej (lanie ośmiobramkowe od Niemców ) najsłabszą drużyną na Mistrzostwach. Szkoda ,bo grupa faktycznie słabowita .To co pokazali dziś Portugalczycy ... i tak wystarczy do władowania nam z dwóch brameczek .Do zera. Chciałbym sie jednak mylić. Odpowiedz Link Zgłoś
letalin Re: Polska - Portugalia 05.06.02, 22:21 Ale Portugalczycy będą zmotywowani! Oni nas wdepczą w trawę... A czy E.Górniak też będzie śpiewać? Czemu nie Rodowicz? Odpowiedz Link Zgłoś
reeeyo Re: Polska - Portugalia 06.06.02, 08:15 letalin napisał(a): > Ale Portugalczycy będą zmotywowani! Oni nas wdepczą w trawę... > A czy E.Górniak też będzie śpiewać? Czemu nie Rodowicz? Edyttka świetnie wygląda i to jest najważniejsze (kobieta musi), a śpiewać ktoś jej przecież kazał - tego opluć, a następnie tych kilku koślawych gwiazdorów z niejakim Hajto na czele (chyba na czole). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONK Re: Polska - Portugalia IP: 146.101.149.* 07.06.02, 14:40 Gość portalu: atomski napisał(a): > Dudek bardziej się stara dobrze wyglądać w kadrze .Robi miny do kamery ,ładnie > sie ustawia ,perfekcyjna fryzura. Chłopak idzie drogą Hołowczyca . A ich idolem > > pewnie jest Anna Kurnikowa ,która dwa razy zagrała ,teraz natomiast żyje z > reklamy .Machanie rakietą już nie dla niej .Szybka jazda samochodem już nie dla > > Hołowczyca (Lays są smaczniejsze ). > Olisadebe wygląda jak zbity pies .Robi wszystko by piłka nie bliżej jak > metr .Reszta to dobrzy koledzy i mu w tym pomagają . > > Prasa włoska pisze ,ze jesteśmy zaraz po Arabii Saudyjskiej (lanie > ośmiobramkowe od Niemców ) najsłabszą drużyną na Mistrzostwach. Szkoda ,bo > grupa faktycznie słabowita .To co pokazali dziś Portugalczycy ... > i tak wystarczy do władowania nam z dwóch brameczek .Do zera. > Chciałbym sie jednak mylić. Mhm, a prasa angielska i tv mowia, ze Dudek to najlepszy bramkarz na wyspach jeslli nie na swiecie. Do tego mowia, ze Oli ma klase. I ja im wierze, bo oprocze tego mowia , ze mamy dupna pomoc i kiepska obrone - akurat tutaj trzeba szukac winnych. A ta sytuacja Krzynowka ... noz w kieszeni mi sie otwiera kiedy facet po meczu mowi, ze zaluje ze nie trafil. On do jasnej cholery powinien podac ta pilke w poprzek pola - a nie strzelac z takiego konta. jezeli facet nawet po meczu tego nie wie to szkoda jego czasu w reprezentacji. Mysle, ze w eliminacjachdo ME w pomocy powinni grac Rzasa ze Smolarkiem. Mozna pomyslec o Kosowskim i Wichniarku. Zostawilbym w reoprezentacji Kaluznego i mimo wszystko Krzynowka. Swierczewski i Kozminski to dobrzy zawodnicy ale musza byc w fomie. Generalnie narobilismy sobie wstydu ale chyba jeszcze wiekszym wsytdem bylyby kolejne mistrzostwa swiata bez nas. Nawe jezeli jestesmy najslabsi na mundialu to i tak jestesmy w pierwszej 32 czyli tam gdzie od dawna nie bylismy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaca Re: Polska - Portugalia IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 06.06.02, 19:10 POLSKA - Portugalia 2:1 Jeśli komuś się ten wynik nie podoba to już jego problem. Ja wierze w chłopaków i jestem z nimi. Każdy prawdziwy kibic powinien zawsze być ze swoją drużyną, nawet jak przegrywa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: #kasia kibic.. IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.06.02, 19:12 "..kibic wierny jest optymista. ..kibic wierny nie jest realista ..kibic wierny zawsze wierzy w swoja druzyne.." /Materna/ :) jacy z Was kibice?? Odpowiedz Link Zgłoś
sator_arepo kibic, nie kibic, nauka leży 09.06.02, 19:53 .....#kasiu - do nauki, prosze... o meczu pogadamy po zaliczeniach :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: #kasia Re: kibic, nie kibic, nauka leży IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.06.02, 20:08 no dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: busta777 Re: Polska - Portugalia IP: 213.76.53.* 09.06.02, 20:08 Obawiam sie przy calym moim optymizmie ze juz nie zlapiemy wiatru w zagle i pojdziemy na dno... obym sie mylil!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONK Re: Polska - Portugalia IP: 146.101.149.* 10.06.02, 12:05 Gdybysmy z Korea przegrali 2-0 ale w normalnym stylu, gdybysmy mieli jakies sytuacje wirzylbym w zwyciestwo. Ale tak na dobra sprawe to my ten mecz moglismy przegrac nawet i 4-0. Ten mecz wygladal jak potyczka Chniczykow z Brazylia. Ciezko o optymizm ale mam nadzieje, ze sie myle. Odpowiedz Link Zgłoś