Gość: luci
IP: 82.146.225.*
22.02.05, 22:41
loża Forum Łagodnych Obyczajów,po dwutygodniowym okresie działalności,
okrzepła,nabrała swieżości i wigoru.Dotychczasowa nazwa FŁO była nazwą
roboczą i dlatego grupa założycielska ogłasza konkurs na nową nazwę,która
powinna być nacechowana łagodnością,lekkością i dowcipem.
Ponadto nową nazwę powinno charakteryzować pozytywne zabarwienie uczuciowe i
pełna życzliwość dla świata ludzi,zwierząt i roślin.
Zwyciężca konkursu zostanie uhonorowany przez jury łaskawym przyjęciem jego
zwycięskiej nazwy i nadanie jej szlachetnej inicjatywie grupy forumowiczów.
W imieniu grupy:
luci &*#~~&~~~~