Gość: adamsa IP: 2.3.STABLE* / 10.10.35.* 21.06.02, 11:32 ODEZWIJCIE SIĘ MUSZĄ WRÓCIĆ STARE ZNAJOMOŚCI Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wojtek Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: *.med-au.uni-sb.de 13.02.03, 00:30 Pozdrowienia Mojtek Schneider Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: *.pppool.de 14.02.03, 22:43 Cześć Adam, chcę tylko zapytać czy dla Ciebie rocznik 1966, to początek czy koniec szkoły - dla mnie był to początek. Serdecznie pozdrawiam Wojtek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: *.pppool.de 22.02.03, 14:21 Gość portalu: adamsa napisał(a): > ODEZWIJCIE SIĘ MUSZĄ WRÓCIĆ STARE ZNAJOMOŚCI Adasiu ja juz sie trzeci raz odzywam, a TY NIC... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamsa Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: lustro:* / 10.10.35.* 12.05.03, 11:57 Przepraszam 1966 to rok urodzenia, szkoła 1973-81 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: *.pppool.de 02.06.03, 18:29 Jezeli jestes rocznikiem 1966 to powinienes pamietac mojego brata Macieja, ktory tez chodzil do SP 25. Jezeli chodzi o mnie to w 1966 zaczynalem szkole. Serdecznie pozdrawiam - Wojtek Schneider Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamsa Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: lustro:* / 10.10.35.* 03.06.03, 09:03 Bardzo mi przykro ale nie pamiętam twego brata, byliśmy pewnie w innej klasie. Odpowiedz Link Zgłoś