Dodaj do ulubionych

SP 25 ROCZNIK 1966

IP: 2.3.STABLE* / 10.10.35.* 21.06.02, 11:32
ODEZWIJCIE SIĘ MUSZĄ WRÓCIĆ STARE ZNAJOMOŚCI
Obserwuj wątek
    • Gość: Wojtek Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: *.med-au.uni-sb.de 13.02.03, 00:30
      Pozdrowienia Mojtek Schneider
      • Gość: Wojtek Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: *.pppool.de 14.02.03, 22:43
        Cześć Adam,

        chcę tylko zapytać czy dla Ciebie rocznik 1966, to początek czy koniec szkoły -
        dla mnie był to początek.

        Serdecznie pozdrawiam Wojtek
    • Gość: Wojtek Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: *.pppool.de 22.02.03, 14:21
      Gość portalu: adamsa napisał(a):

      > ODEZWIJCIE SIĘ MUSZĄ WRÓCIĆ STARE ZNAJOMOŚCI

      Adasiu ja juz sie trzeci raz odzywam, a TY NIC...
      • Gość: adamsa Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: lustro:* / 10.10.35.* 12.05.03, 11:57
        Przepraszam 1966 to rok urodzenia, szkoła 1973-81
        • Gość: Wojtek Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: *.pppool.de 02.06.03, 18:29
          Jezeli jestes rocznikiem 1966 to powinienes pamietac mojego brata Macieja,
          ktory tez chodzil do SP 25. Jezeli chodzi o mnie to w 1966 zaczynalem szkole.
          Serdecznie pozdrawiam - Wojtek Schneider
          • Gość: adamsa Re: SP 25 ROCZNIK 1966 IP: lustro:* / 10.10.35.* 03.06.03, 09:03
            Bardzo mi przykro ale nie pamiętam twego brata, byliśmy pewnie w innej klasie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka