Dodaj do ulubionych

KALISZ ALES PAN MADRY

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 16:28
SLYSZELISCIE TLUSCIOCHA ! ZA 10 DNI GLINIARZE JUZ NIE BEDA PRZESTEPCAMI! NO
PROSZE TO JEST FACIO KTOREMU TLUSZCZ ZALAL MOZG.ALE BESZCZEL!DAL SZANSE NA
PISANIE RAPORTOW.TO JEST KOLES.NO TO DALEJ GLINIARZE DO PISANIA A ZLODZIEJE
DO ROBOTY.
Obserwuj wątek
    • Gość: piesio Re: KALISZ ALES PAN MADRY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 16:54
      ALE JAK TO ZROBIC W CIAGU 10 DNI JAK TEN SZREDER MUSI WYJECHAC? ON NIE MA
      CZASU NA TAKI BZDURY .PANI MINISTRZE .A MUNDUR PAN MASZ? JAK TAK TO UBIERZ SIE
      PAN TO ROZWESELISZ PAN NAROD.OK.NO! JA JUZ SIE SMIEJE A NIE WIDZE JESZCZE
      GRUBASKA W MUNDURZE.ALE JAJA .DZIEKI ZA UBAW PANIE KALISZ.ACHA DO BOKU TA DURZA
      PALE WEZ PAN.WYGLADAJ PAN JAK.??????????? ZOBACZ SIE PAN W LUSTRZE.I CO?
      KATASTOFA. JA WIEM.SALUTO MINISTER.
      • Gość: pokrzywdz Re: KALISZ ALES PAN MADRY IP: *.tvgawex.pl 25.05.05, 17:45
        tego wątku nie założył prawdziwy pies-yas...ktoś się pod niego
        podszył...chyba,ze stuknął z kawiarenki netowej....bo wątpie,aby miał w domu
        komputer...
    • Gość: oko Re: KALISZ ALES PAN MADRY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 09:26
      pewnie że nie, nie umie pisać i nawija niewyraźnie dużymi literami idiota jakiś

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka