radca
02.06.05, 18:41
pieknej i wspanialej METROPOLII
terenow ci u nas pod dostatkiem,ludzi z pasja i energia nie brakuje - czas
ucieka, a mozna juz od dzisiaj zakasac rekawy i wcielac pomysly w zycie
niech polaczy nas krolowa polskich rzek - WISLA :}
radca