Dodaj do ulubionych

podajmy sobie rece i zabierzmy sie do budowy

02.06.05, 18:41
pieknej i wspanialej METROPOLII

terenow ci u nas pod dostatkiem,ludzi z pasja i energia nie brakuje - czas
ucieka, a mozna juz od dzisiaj zakasac rekawy i wcielac pomysly w zycie

niech polaczy nas krolowa polskich rzek - WISLA :}

radca
Obserwuj wątek
    • radca WISLA i JULIUSZ ROSENTHAL 02.06.05, 19:48
      " Może nieco historii. Żegluga parowa w rejonie Bydgoszczy rozpoczęła się w
      1856 r. Wówczas to przedsiębiorca Juliusz Rosenthal nabył dwa bocznokołowce
      pasażersko-towarowe "Toruń" i "Kurier", które odbywały regularne kursy na
      trasie Bydgoszcz - Toruń. "

      - informacje pochodza ze strony internetowej ZEGLUGI BYDGOSKIEJ

      radca
      • bydgosc Re: WISLA i JULIUSZ ROSENTHAL 02.06.05, 20:01
        jak sobie rece podamy to czym bedziemy budowac? nogami? - sorry ale nie moglem sie oprzec, idea
        szczytna
        • radca Re: WISLA i JULIUSZ ROSENTHAL 02.06.05, 20:18
          bydgosc napisał:

          > jak sobie rece podamy to czym bedziemy budowac? nogami? - sorry ale nie
          moglem
          > sie oprzec, idea
          > szczytna

          - przepraszam, ale mialem na mysli : podanie sobie reke na zgode...
          no i zaczac cos tworzyc

          radca
          • bydgosc Re: WISLA i JULIUSZ ROSENTHAL 02.06.05, 20:20
            tak wiem, tylko pierwsze skojarzenie pobieglo w strone Bareji - wczoraj Misia
            ogladalem
    • Gość: zet Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie opluw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 08:44
      Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie opluwasąsiadów na tym fdotrum ale
      próbuje tworzyc porozumienie i wspolprace.
      • Gość: Tez tak uwazam Tez tak uwazam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 10:28
        Tez tak uwazam
      • radca Re: Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie 03.06.05, 12:11
        nie opluwam sasiadow z przepieknego miasta TORUNIA :}
        i nawet nie wiem - dlaczego mialbym to robic ?

        tylko wspopraca z Toruniem i poszukiwanie mozliwosci rozwoju dla Tego Regionu -
        moze dac wspaniale efekty....

        budowac i tworzyc pozytywne projekty... - to powinno byc celem obu miast,
        ale na zasadzie partnerstwa

        radca
        • kopiarka Re: Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie 03.06.05, 13:27
          To rusz tyłek i cos zrob glupcze a nie piszesz o cudach.

          Ciekawe gdzie reszte postow wcielo??? radcuniu?
          • Gość: radca Re: Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie IP: *.dip.t-dialin.net 03.06.05, 13:31
            kopiarka, ty to masz dobrze nasrane w twojej czaszce
          • radca Re: Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie 03.06.05, 13:40
            kopiarka napisała:

            > To rusz tyłek i cos zrob glupcze a nie piszesz o cudach.

            - a moze pomozesz cos zrobic ?

            > Ciekawe gdzie reszte postow wcielo??? radcuniu?

            - a bylo tego wiecej ? nie zauwazylem

            radca
            • Gość: radca Re: Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 17:54
              bylo.
            • kopiarka Re: Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie 03.06.05, 19:05
              ja moge pomoc tylko w czyms PRAKTYCZNIE. Chetnie poswiece swoj czas. Ale ciekawe
              kto i co zrobi.. A pisanie NIC.
      • radca Re: Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie 19.07.05, 15:02
        Gość portalu: zet napisał(a):

        > Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie opluwasąsiadów na tym fdotrum
        ale
        > próbuje tworzyc porozumienie i wspolprace.

        - szanuje sasiadow z pieknego miasta Torunia :}

        radca
        • Gość: tor Re: Bardzo słuszna uwaga, radca przynajmniej nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 15:12
          Przez to mas szacunek torunian
        • Gość: toldi odgrzany kotlet - andrzejek sie nudzi!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 15:42
          • Gość: tor Radca buduje pozytywny obraz B-czy w Toruniu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 15:50
            Radca buduje pozytywny obraz B-czy w Toruniu.
            Jako nieliczny.
            Nasladujcie go i zwalczajcie jątrzących leszkow, zamiast wysmiewac radcę.
            Jeszcze przyjdzie czas, ze głos Torunia bedzie wazny dla B-czy.
            Oby był to głos pozytywny.
            • Gość: toldi ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 16:01
              Jezeli on cos kiedys zrobi do konca to mozesz tak pisac ale jak na razie to sa PUSTE SLOWA
              • radca Re: ??? 19.07.05, 16:03
                Gość portalu: toldi napisał(a):

                > Jezeli on cos kiedys zrobi do konca to mozesz tak pisac ale jak na razie to
                sa
                > PUSTE SLOWA

                - jesli cos postanawiam... to realizuje i nie wycofam sie
                to nie sa puste slowa z mojej strony .... naprawde

                radca
                • Gość: toldi Re: ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 16:10
                  Jak na razie nie widze ZADNYCH efektow tej 5-cio letniej "dzialalnosci" na forum. Kompletnie ZADNYCH. Za to cala masa spamu, masa przeciwnikow itp itd. Temat juz byl - nic z niego nie wyniklo... Dlaczego??? Wtedy nie wyszlo a teraz wyjdzie? I co niby da spotkanie nawet 50-ciu mieszkanow obu miast? Jezeli powsatalby jakis twor na szczeblu samorzadowym ktory mialby cos wyjasnic - to rozumiem - miwszkancy mogliby sie zbierac i dyskutowac a tak to sobie mozemy dyskutowac nawet o pomocy glodujacym w afryce i guzik z tego wyniknie... MIERZ SILY NA ZAMIARY A NIE ODWROTNIE!!!
                  • radca Re: ??? 19.07.05, 16:15
                    Gość portalu: toldi napisał(a):

                    > Jak na razie nie widze ZADNYCH efektow tej 5-cio letniej "dzialalnosci" na
                    foru
                    > m. Kompletnie ZADNYCH. Za to cala masa spamu, masa przeciwnikow itp itd.
                    Temat
                    > juz byl - nic z niego nie wyniklo... Dlaczego??? Wtedy nie wyszlo a teraz
                    wyjdz
                    > ie? I co niby da spotkanie nawet 50-ciu mieszkanow obu miast? Jezeli
                    powsatalby
                    > jakis twor na szczeblu samorzadowym ktory mialby cos wyjasnic - to rozumiem -

                    > miwszkancy mogliby sie zbierac i dyskutowac a tak to sobie mozemy dyskutowac
                    na
                    > wet o pomocy glodujacym w afryce i guzik z tego wyniknie... MIERZ SILY NA
                    ZAMIA
                    > RY A NIE ODWROTNIE!!!

                    - zaczyna sie od garstki osob {pasjonatow :} a nastepnie to juz moze byc coraz
                    lepiej, ale to trzeba cos robic pozytywnego... wtedy bedzie widac efekty :}

                    radca
                    • Gość: toldi Re: ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 16:21
                      I widzisz... poprzedni post tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze nic z tego nie bedzie... na haslo podajmy sobie rece i
                      > - zaczyna sie od garstki osob {pasjonatow :} a nastepnie to juz moze byc coraz
                      > lepiej, ale to trzeba cos robic pozytywnego... wtedy bedzie widac efekty :}
                      >
                      > radca
                      chcesz kogos "poderwac" do dzialania? Delikatnie mowiac naiwne podejscie... Masz jakis plan? Czy chcesz to firmowac jak ktos sie za to wezmie? Rzucanie hasla badz co badz publicznie to jest wielkie NIC a nie dzialanie... Znam Twoj sposob pisania na forum i z tych postow nic nie wynika - albo potwierdzasz albo zaprzeczasz albo piszesz NIC... Zero inicjatywy, pogladow, sposobow... Wlasnie puste hasla... na ktore inni NIC cos pisza... typu OK, zroby, zadzialajmy itp itd... I co...? I wlasnie NIC
    • ted.allrightsreserved Re: podajmy sobie rece i zabierzmy sie do bu 03.06.05, 18:46
      podajmy sobie rece
      jak walesa i kwasniewski

      tylko trzeba byc wygimnastykowanym
    • Gość: zbych Wspołpraca buduje, a niezgoda rujnuje. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 18:57
      Wspołpraca buduje, a niezgoda rujnuje.
      Lepiej sie dogadac i wspolracowac jak partnerzy, zamiast sobie skakac do oczu.
      • Gość: radca Re: Wspołpraca buduje, a niezgoda rujnuje. IP: *.dip.t-dialin.net 04.06.05, 01:50
        ale bez kopiarki
        • Gość: Kserkses Re: Wspołpraca buduje, a niezgoda rujnuje. IP: *.man.bydgoszcz.pl 04.06.05, 21:57
          Ale z Kserksesem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka