Gość: vvv IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.05, 20:17 ...czyli jednopasmówka z poboczami, jak 1-nka czy 10-tka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Centy Re: REMONT krajowej "piątki" IP: *.mpn.pl / *.man.bydgoszcz.pl 19.06.05, 21:00 Dwupasmówka. Nie umiesz czytać łosiu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: REMONT krajowej "piątki" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.05, 21:19 Dziennikarzowi pop...... się terminologia (jak zwykle). Jest nieprecyzyjna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIT Re: REMONT krajowej "piątki" IP: 83.238.70.* 20.06.05, 00:51 Z tego wynika, że: - w 2006 r. ukończenie drogi Bydgoszcz-Stryszek (2 jezdnie po 2 pasy) z węzłami bezkolizyjnymi "Lotnisko" i "Stryszek" - w 2007 r. ukończenie drogi Stryszek-Białe Błota - 2 jezdnie po 2 pasy + węzeł bezkolizyjny Białe Błota i nowy wiadukt nad linią kolejową W 2005 r. - 19 mln w 2006 - 80 mln w 2007 - 126 mln zł Od 2008 r. rozpocznie się budowa od Osielska do Stryszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aparat_cyfrowy Żenada :-( IP: *.spedpol.com.pl / *.spedpol.com.pl 20.06.05, 09:08 Wprawdzie nie jestem fanem narzekania i biadolenia, że wszystko do d...y, ale planowane tempo realizacji S5 to żenada. Od naszego miasta do Stryszka 2 lata, potem kolejny rok od Stryszka do Białych Błót, a następnie 2 lata od Osielska do i przez miasto. W sumie 5 lat (jak dobrze pójdzie). dotychczasowe tempo budowania dróg powinna wzbudzać w nas zrozumienie dlatych terminów, ale przecież : a) od ul. JP II do Stryszka JUŻ istnieje droga dwujezdniowa, b) od Osielska do południowych rogatek miasta JUŻ istnieje droga dwujezdniowa. Konkluzja jest zatem taka : przez 5 lat corocznie drogowcy "budować" będą nieco ponad 3 km drogi na jednej z najwazniejszych arterii drogowych Polski. Gdyby nie planowane wiadukty (które wymagają pewnych nakładów pracy) tempo prac moznaby uznać za rekord wszechczasów i pewnie wszechświata. Słowem : Żenada ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: es Re: Żenada :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 09:40 Nie rekord nie rekord. 6km tramwajowej trasy PST w Poznaniu budowano... 20 lat. 3-5 lat to demon prędkości Co do piątki mam nadzieje ze kiedys zrobia, na odcinku mniej wiecej Szubin- poczatek woj.wielkopolskiego taka droge jak wlasnie w wielkopolsce - rowna prosta i szersza, bo na tym odcinku mozna sie zabic :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aparat_cyfrowy Re: Żenada :-( IP: *.spedpol.com.pl / *.spedpol.com.pl 20.06.05, 11:00 Czasem odnosze wrażenie, że prócz A2 i A4 porządnych dróg w naszym kraju pewne grupy wcale sobie nie życzą. Spójrzmy na drogi dla nas ważne : "10" wprawdzie na wielu odcinkach remontowana lecz wciąż szeroka jak pudełko zapałek, "5" od Stryszka do granic naszego województwa dziurawa jak ser szwajcarski, "1" remontowana ale przez decydentów za nieprzeciążoną (?). Ludzie ! Kiedy to się skończy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SEB Re: REMONT krajowej "piątki" IP: *.mcbone.net / *.mcbone.net 20.06.05, 16:54 uwazam ze wazniejsza jest droga 15 od autostrady we wrzesni prowadzaca na mazury ta droga jest w totalnej rozsypce i dotego waska ze wzgledow bezpieczenstwa powinna byc walaczona z ruchu Odpowiedz Link Zgłoś