Dodaj do ulubionych

REMONT krajowej "piątki"

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.05, 20:17
...czyli jednopasmówka z poboczami, jak 1-nka czy 10-tka.
Obserwuj wątek
    • Gość: Centy Re: REMONT krajowej "piątki" IP: *.mpn.pl / *.man.bydgoszcz.pl 19.06.05, 21:00
      Dwupasmówka. Nie umiesz czytać łosiu?
      • Gość: aaa Re: REMONT krajowej "piątki" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.05, 21:19
        Dziennikarzowi pop...... się terminologia (jak zwykle). Jest nieprecyzyjna.
        • Gość: PIT Re: REMONT krajowej "piątki" IP: 83.238.70.* 20.06.05, 00:51
          Z tego wynika, że:
          - w 2006 r. ukończenie drogi Bydgoszcz-Stryszek (2 jezdnie po 2 pasy) z węzłami
          bezkolizyjnymi "Lotnisko" i "Stryszek"
          - w 2007 r. ukończenie drogi Stryszek-Białe Błota - 2 jezdnie po 2 pasy + węzeł
          bezkolizyjny Białe Błota i nowy wiadukt nad linią kolejową

          W 2005 r. - 19 mln
          w 2006 - 80 mln
          w 2007 - 126 mln zł

          Od 2008 r. rozpocznie się budowa od Osielska do Stryszka

          • Gość: aparat_cyfrowy Żenada :-( IP: *.spedpol.com.pl / *.spedpol.com.pl 20.06.05, 09:08
            Wprawdzie nie jestem fanem narzekania i biadolenia, że wszystko do d...y, ale
            planowane tempo realizacji S5 to żenada. Od naszego miasta do Stryszka 2 lata,
            potem kolejny rok od Stryszka do Białych Błót, a następnie 2 lata od Osielska
            do i przez miasto. W sumie 5 lat (jak dobrze pójdzie). dotychczasowe tempo
            budowania dróg powinna wzbudzać w nas zrozumienie dlatych terminów, ale
            przecież :
            a) od ul. JP II do Stryszka JUŻ istnieje droga dwujezdniowa,
            b) od Osielska do południowych rogatek miasta JUŻ istnieje droga dwujezdniowa.
            Konkluzja jest zatem taka : przez 5 lat corocznie drogowcy "budować" będą nieco
            ponad 3 km drogi na jednej z najwazniejszych arterii drogowych Polski. Gdyby
            nie planowane wiadukty (które wymagają pewnych nakładów pracy) tempo prac
            moznaby uznać za rekord wszechczasów i pewnie wszechświata. Słowem : Żenada !
            • Gość: es Re: Żenada :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 09:40
              Nie rekord nie rekord.
              6km tramwajowej trasy PST w Poznaniu budowano... 20 lat.
              3-5 lat to demon prędkości

              Co do piątki mam nadzieje ze kiedys zrobia, na odcinku mniej wiecej
              Szubin- poczatek woj.wielkopolskiego taka droge jak wlasnie w wielkopolsce - rowna prosta i szersza, bo na tym odcinku mozna sie zabic :-(
              • Gość: aparat_cyfrowy Re: Żenada :-( IP: *.spedpol.com.pl / *.spedpol.com.pl 20.06.05, 11:00
                Czasem odnosze wrażenie, że prócz A2 i A4 porządnych dróg w naszym kraju pewne
                grupy wcale sobie nie życzą. Spójrzmy na drogi dla nas ważne : "10" wprawdzie
                na wielu odcinkach remontowana lecz wciąż szeroka jak pudełko zapałek, "5" od
                Stryszka do granic naszego województwa dziurawa jak ser szwajcarski, "1"
                remontowana ale przez decydentów za nieprzeciążoną (?). Ludzie ! Kiedy to się
                skończy ?
          • ethanak No i bardzo dobrze... 20.06.05, 15:53
            Szkoda tylko że nie szybciej...:)
    • Gość: SEB Re: REMONT krajowej "piątki" IP: *.mcbone.net / *.mcbone.net 20.06.05, 16:54
      uwazam ze wazniejsza jest droga 15 od autostrady we wrzesni prowadzaca na
      mazury ta droga jest w totalnej rozsypce i dotego waska ze wzgledow
      bezpieczenstwa powinna byc walaczona z ruchu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka