Gość: graham
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.07.05, 14:04
czytaliście to?
Na stronach mswia jestnapisane, że "rdzeniem BiT-u będzie niewątpliwie Toruń,
bo jest ośrodkiem zarówno kulturalnym, naukowym, jak i społecznym (...)
Będziemy dążyć, by gminy okołotoruńskie włączono do miasta i by osiągnęło
ilość mieszkańców równą Bydgoszczy (...)"
Ale się porobiłóo :)