Dodaj do ulubionych

WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ Z MINISTERSTWA :)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 14:04
czytaliście to?
Na stronach mswia jestnapisane, że "rdzeniem BiT-u będzie niewątpliwie Toruń,
bo jest ośrodkiem zarówno kulturalnym, naukowym, jak i społecznym (...)
Będziemy dążyć, by gminy okołotoruńskie włączono do miasta i by osiągnęło
ilość mieszkańców równą Bydgoszczy (...)"
Ale się porobiłóo :)
Obserwuj wątek
    • Gość: znajomy Re: WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ Z MINISTERSTWA :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 14:08
      nie prowokuj. zadnej takiej informacji na stronach mswia nie ma.
    • ka_zet Re: WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ Z MINISTERSTWA :) 12.07.05, 14:13
      może daj linka jak już prezentujesz takie rewelacje.
    • Gość: Jątrzący leszek Jątrzący leszek lubi jątrzyć, ale nie lubi podpisa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 17:28
      Jątrzący leszek lubi jątrzyć, ale nie lubi podpisac sie jednym nickiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka