ptaszek76 10.08.05, 14:16 sprzedam kombinezon chł. dwuczęściowy 86 stan b. dobry oraz dzinsowy komplet na polarze (kurtka + spodnie) roz. 80 stan b. dobry. Mogę wysłać zdjęcia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ap_30 Re: kombinezon 11.08.05, 09:36 Poproszę o zdjęcia na gazetowego maila. Dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś