Dodaj do ulubionych

kombinezon

10.08.05, 14:16
sprzedam kombinezon chł. dwuczęściowy 86 stan b. dobry oraz dzinsowy komplet
na polarze (kurtka + spodnie) roz. 80 stan b. dobry. Mogę wysłać zdjęcia.
Obserwuj wątek
    • ap_30 Re: kombinezon 11.08.05, 09:36
      Poproszę o zdjęcia na gazetowego maila.
      Dziękuję!
    • ptaszek76 Re: kombinezon 15.08.05, 15:24
      nadal aktualne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka