volvo7000
18.08.05, 09:48
Założyłem to forum na podobieństwo 'czerwonego autobusu' we wtorkowej Gazecie
Pomorskiej, mając nadzieje że Gazeta Wyborcza poświęci rubrykę tej
problematyce. Możesz tu wyrazić wszelkie uwagi i propozycje dotyczące
funkcjonowania komunikacji miejskiej. Swoje przemyślenia i pytania. Zapraszam.