Dodaj do ulubionych

NIEBIESKI AUTOBUS

18.08.05, 09:48
Założyłem to forum na podobieństwo 'czerwonego autobusu' we wtorkowej Gazecie
Pomorskiej, mając nadzieje że Gazeta Wyborcza poświęci rubrykę tej
problematyce. Możesz tu wyrazić wszelkie uwagi i propozycje dotyczące
funkcjonowania komunikacji miejskiej. Swoje przemyślenia i pytania. Zapraszam.
Obserwuj wątek
    • Gość: byg23 Re: NIEBIESKI AUTOBUS IP: 217.98.71.* 18.08.05, 09:58
      Moim zdaniem tramwaj do dworca nie powinien jechac dworcowa.
    • Gość: byd73 Re: NIEBIESKI AUTOBUS IP: 217.98.71.* 18.08.05, 10:00
      Tramwaj wodny powinien pływać częściej.
      • ka_zet Re: NIEBIESKI AUTOBUS 18.08.05, 10:12
        Człowieku, opanujże się z tymi wątkami, całe forum zaspamowałeś.
        • Gość: normalny Re: NIEBIESKI AUTOBUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 10:16
          A co cie to obchodzi ka_zet? Nie mozna pisac????
          Sam se nie pisz, innym nie zabraniaj.
          • bart_lex Re: NIEBIESKI AUTOBUS 18.08.05, 16:45
            Może wreszcie ktos wpadnie na pomysł zamontowania czytelnych tablic
            kierunkowych na środkach komunikacji miejskiej. Kto był w Wawie i jeździł
            tamtejszą komunikają z pewnością wie o czym piszę.
            Bo coż to jest za informacja o trasie np. 52 Osiedle Leśne-osiedle Błonie?!!!
            Którędy jedzie, jakie ma przystanki, gdzie są węzły przesiadkowe itp. Tego w
            naszej komunikacji nie ma!
            • volvo7000 Re: NIEBIESKI AUTOBUS 18.08.05, 20:15
              No ale przeciez sa schematy sieci komunikacjhi miejskiej w kazdym pojezdzie.
              Mozesz przyblizyc jak wyglada to w W-wie?
              • ka_zet Re: NIEBIESKI AUTOBUS 19.08.05, 00:18
                volvo7000 napisał:

                > No ale przeciez sa schematy sieci komunikacjhi miejskiej w kazdym pojezdzie.

                Mało czytelne, żeby nie wspomnieć o tym że nieaktualne.

                > Mozesz przyblizyc jak wyglada to w W-wie?

                Hm, ciężko to opisać trochę a zdjęcia nie mogę znaleźć.

                Masz linię prostą z zaznaczonymi końcówkami i przystankami (opisanymi na ukos). Poza tym na tej linii
                masz zaznaczone węzły przesiadkowe wraz z opisem w jakich kierunkach możesz się przesiąść.

            • ka_zet Re: NIEBIESKI AUTOBUS 18.08.05, 23:54
              bart_lex napisał:

              > Może wreszcie ktos wpadnie na pomysł zamontowania czytelnych tablic
              > kierunkowych na środkach komunikacji miejskiej. Kto był w Wawie i jeździł
              > tamtejszą komunikają z pewnością wie o czym piszę.

              A tu się zgodzę.

              > Bo coż to jest za informacja o trasie np. 52 Osiedle Leśne-osiedle Błonie?!!!
              > Którędy jedzie, jakie ma przystanki, gdzie są węzły przesiadkowe itp. Tego w
              > naszej komunikacji nie ma!

              No, jak jest autobus z dyktami to na drugiej stronie ma spis przystanków, ale to niewiele daje...

              • Gość: ZorG Re: NIEBIESKI AUTOBUS IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.g.intelink.pl 19.08.05, 19:49
                > No, jak jest autobus z dyktami to na drugiej stronie ma spis przystanków

                Spis niby jest, ale poczytaj ten spis dla linii 69, lepiej mu nie ufać. Od kilku
                lat jest już nieaktualny, np. przystanków przy Romecie już od dawna nie ma. Poza
                tym niktóre przystanki zostały przesunięte lub mają inne nazwy (choćby
                Jasiniecka. Teraz to Fordońska-Wiślana, chociaż przystanek jest faktycznie przy
                Jasinieckiej...)
                Ale być może za kilka lat to sie zmieni. W Zintegrowanym planie rozwoju
                komunikacji, czy jak to się tam nazywa, piszą o systemie informacji na
                przystankach i w pojazdach. Na wyświetlaczach ma sie pokazywać mnóstwo
                informacji o trasie przejazdu, następnym przystanku, czasie przyjazdu na
                najpliższy przystanek, możliwych przesiadkach łącznie z czasem oczekiwania na
                inny pojazd itp... Ciekawy jestem ile z tyego zostanie zrealizowane...
          • ka_zet Re: NIEBIESKI AUTOBUS 18.08.05, 23:59
            Gość portalu: normalny napisał(a):

            > A co cie to obchodzi ka_zet? Nie mozna pisac????

            Obchodzi, bo się robi syf nieziemski. Można się ograniczyć do jednego nicka i zamieszczania
            informacji raz.

            > Sam se nie pisz, innym nie zabraniaj.

            Regulamin widział?
    • volvo7000 Re: NIEBIESKI AUTOBUS 19.08.05, 08:45
      TEMAT DNIA: Dojazd Fordon-Centrum !!!
    • Gość: fordoniak olewanie dojadow do Fordonu przez władze Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 20:07
      Temat: olewanie dojadow do Fordonu przez władze Bydgoszczy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka