Dodaj do ulubionych

Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/Włó...

IP: 83.238.70.* 01.09.05, 16:18
mistrz mistrz bks!!!!! tylko POLONIA w Bydgoszczy!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: :) Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.05, 16:32
      Taki klub o takiej nazwie nigdy nie zdobędzie mistrza polski na żużlu... Ale
      mistrzem może być BKS Bielsko Biała w siatę... :)))
      • Gość: radzzz.bydzia Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.chello.pl 02.09.05, 00:20
        Tutaj ma też do powiedzenia coś PAŁAC. A ty żużla na oczy nie widziałeś więc się
        nie wpir.....Pozdro dla Twoich owiec.
    • Gość: HAHHAH Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.man.bydgoszcz.pl 01.09.05, 16:33
      hahahhahahahahahahhahahaa

    • Gość: wzat Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.elementy.pl 01.09.05, 17:46
      i znów "tyfusy" mają szczęście jeszcze tylko jeden brutalny faul na zawodniku
      Złomrexu i finał DMP.
      • Gość: radzzz.bydzia Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.chello.pl 01.09.05, 23:09
        A co + się szczęście wyczerpało życzę odrobienia strat z Tarnowem. Pozdrowienia
        dla normalnych.
    • Gość: krzyżol Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 19:02
      Brawo dla Czewy za taktykę. Słaby Sullivan był zbędny w Bydzi to wpadli na
      zastępstwo zawodnika i to był strzał w dziesiątkę. Jak się trzech liderów Czewy
      dobrze spasuje to BTŻ nigdy nie odrobi tych 5 punktów.
      • Gość: kris Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 80.51.243.* 01.09.05, 20:01
        Martw się lepiej o swojego apatora amatora, tyusie. Ciekawe jak wy odrobicie
        straty. Ha ha ha.
        • Gość: ? Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 21:23
          Sam ze sobą gadasz tyfusie ?
      • Gość: kibic Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 20:36
        A kto tam sie niby u nich ma pasowac? Slaby Ulamek i Walasem, czy moze Drabik?
        Jedynie Holta powalczy reszta nie ma szans. Wygramy pewnie.
        • Gość: wishmaster Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 213.199.204.* 01.09.05, 22:51
          Nie mów hop, puki nie przeskoczysz... Zobaczymy, zobaczymy. Przypomne ci tylko,
          że Drabik miał u was 3,3,3 także pilnuj się. Mistrz, mistrz - CKM! Pozdro 4
          Ryan! Ryan wracaj bez ciebie będzie ciężko!
          _________________________

          Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię, bo najlepszy w Polsce jest
          Częstochowski CKM!!!

          Dumnie po zwycięstwie, WIERNI po porażace - wyznawcy Włokniarza
      • Gość: R.S Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.05, 22:53
        Jaka taktyka, Sulliva jest chory. We wtorek w Angli zrezygnował z jazdy w maczu
        po dwóch startach w dwóch kolejnych nie startował. To taktyka?
    • Gość: Darek Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 20:51
      Bez Sulliego też bedzie ciężko. 50:40 wygramy i w finale Tomek i spóła zetrze
      się z Nami.
      • Gość: jaca Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 21:58
        Czego sie boicie- nie ma watpliwosci ze przejdziemy wlokniarz !
        • Gość: bolo Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 83.238.70.* 01.09.05, 22:33
          zawisza apator dwa pedaly caly sezon sie jebaly
          • Gość: wishmaster mimo to IP: 213.199.204.* 01.09.05, 23:04
            a ja na twój głupi komentarz napiszę:
            Bydgoszcz! Co? Ty ku.. z Zoo!
            Je.. Bydgoszcz Je..!
            to tak w imieniu kibiców Apaotra!
            A teraz coś od siebie:
            Nie zabierze mistrza nam ani Tarnów ani bygoski chłam!

            Pozdro dla kibiców:
            Włókniarza
            Apatora
            Atlasu
            Lotosu

            I pamiętajcie miejsce bydła jest w Lesznie!

            • Gość: radzzz.bydzia Re: mimo to IP: *.chello.pl 01.09.05, 23:26
              Jakich (raczej szukanych) ten Amator ma przyjaciół. Wszyscy wymienieni przez
              Ciebie kibice drużyn. O ile pamiętam GP Praga skakali po samochodzikach z rej.
              CT. I to nie był przypadek ( 3 razy w latach 2003-2005) Możesz pytać tego kto
              był- bo jak sądzę to Ty w życiu poza swój powiat nie wyjechałeś. A Chorzów
              ooooo.... Jednak pozdro dla normalnych z Torunia.
            • Gość: P Re: mimo to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 11:04
              Kibice Atlasu i Lotosu? A co to takiego? Nigdy nie slyszalem o takich kibicach,
              chyba ze chodzi ci o Sparte Wroclaw i Wybrzeze Gdansk.
    • Gość: ben Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 00:03
      mimo oslabienia wygramy 48-42
    • Gość: pif Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 07:11
      Racja Polonia w Bydgoszczy TYLKO, bo już w kraju nie ma za wiele do
      powiedzenia. Bez Kangura tez wygramy, gdyż WŁÓKNIARZ to klub z charakterem.
      Pozdro dla już strachem sparaliżowanych bydgoskich fanów>
    • Gość: tomi Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 10:49
      Słuchaj buraku fuksem weszliście do dwójki, jeżdziliście brutalnie nie fair
      teraz spotka was dlugo oczekiwana sprawiedliwość co czwarte miejsce. Bo tylko
      na to zasługujecie, a Włókniarz nawet bez Rayana wywiezie awans. Na twoim
      miejscu już bym się zaczął modlić. Wasi pekną - własna publika, tor, sznasa
      której oczywiście nie wykorzystają, dlaczego BO IM SIE TO NIE NALEŻY.
      • Gość: 78 Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 62.233.176.* 02.09.05, 10:51
        a kto to jest Rayan? :>

        Czy chodzi o Sullivana? :P
        • Gość: ktoś Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 13:36
          Po I biegu bedzie juz do odrobienia tylko 1 pkt., bo wiadomo ze Szczepaniak
          bedzie startowal pierwszy mecz po dlugiej przerwie a piekarski mial w srode
          wstrzas mózgu.
          • Gość: bolo Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 83.238.70.* 02.09.05, 14:10
            buahahahaha to wlasnie wibratorowi z miasta powiatowego sie nie nalezy walka w
            pierwszej 4 tylko braze z zkz...
    • Gość: gregor Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 20:58
      mistrz mistrz ckm sami na wlasne oczy bedziecie mogli sie o tym przekonac na
      torze w Bydgoszczy.pozdrawiamkibicow polonii
      • Gość: ckm Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 23:41
        Kogo ty fiucie pozdrawiasz!!!
        • Gość: Kamil Jazon IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.05, 13:48
          I co Jazonku, taki byles bojowy i szybki do kasowania gdy forumowicze mieli
          dowiedziec sie co nieco prawdy na temat swego idola, zaslaniales sie bardzo
          pojemnym pojeciem "nie na temat" a teraz co? nie chce ci sie czytac powyzszych
          postow czy moze znowu jestes na urlopie?
    • Gość: WISIMULACHA aBDUL PACYFIKACJA BYDZI IP: *.cn.com.pl / *.cn.com.pl 04.09.05, 08:29
      Wyjeżdżamy Włśnie Na Pacyfikację Bydgoszczy.Nie życzcie Nam Powodzenia.My Je
      Mamy.Bóg Kocha Urodzonych Zwycięzców.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka