Gość: bolo IP: 83.238.70.* 01.09.05, 16:18 mistrz mistrz bks!!!!! tylko POLONIA w Bydgoszczy!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :) Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.05, 16:32 Taki klub o takiej nazwie nigdy nie zdobędzie mistrza polski na żużlu... Ale mistrzem może być BKS Bielsko Biała w siatę... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radzzz.bydzia Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.chello.pl 02.09.05, 00:20 Tutaj ma też do powiedzenia coś PAŁAC. A ty żużla na oczy nie widziałeś więc się nie wpir.....Pozdro dla Twoich owiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HAHHAH Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.man.bydgoszcz.pl 01.09.05, 16:33 hahahhahahahahahahhahahaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wzat Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.elementy.pl 01.09.05, 17:46 i znów "tyfusy" mają szczęście jeszcze tylko jeden brutalny faul na zawodniku Złomrexu i finał DMP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radzzz.bydzia Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.chello.pl 01.09.05, 23:09 A co + się szczęście wyczerpało życzę odrobienia strat z Tarnowem. Pozdrowienia dla normalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzyżol Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 19:02 Brawo dla Czewy za taktykę. Słaby Sullivan był zbędny w Bydzi to wpadli na zastępstwo zawodnika i to był strzał w dziesiątkę. Jak się trzech liderów Czewy dobrze spasuje to BTŻ nigdy nie odrobi tych 5 punktów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 80.51.243.* 01.09.05, 20:01 Martw się lepiej o swojego apatora amatora, tyusie. Ciekawe jak wy odrobicie straty. Ha ha ha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 21:23 Sam ze sobą gadasz tyfusie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 20:36 A kto tam sie niby u nich ma pasowac? Slaby Ulamek i Walasem, czy moze Drabik? Jedynie Holta powalczy reszta nie ma szans. Wygramy pewnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wishmaster Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 213.199.204.* 01.09.05, 22:51 Nie mów hop, puki nie przeskoczysz... Zobaczymy, zobaczymy. Przypomne ci tylko, że Drabik miał u was 3,3,3 także pilnuj się. Mistrz, mistrz - CKM! Pozdro 4 Ryan! Ryan wracaj bez ciebie będzie ciężko! _________________________ Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię, bo najlepszy w Polsce jest Częstochowski CKM!!! Dumnie po zwycięstwie, WIERNI po porażace - wyznawcy Włokniarza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R.S Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.05, 22:53 Jaka taktyka, Sulliva jest chory. We wtorek w Angli zrezygnował z jazdy w maczu po dwóch startach w dwóch kolejnych nie startował. To taktyka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 20:51 Bez Sulliego też bedzie ciężko. 50:40 wygramy i w finale Tomek i spóła zetrze się z Nami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaca Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 21:58 Czego sie boicie- nie ma watpliwosci ze przejdziemy wlokniarz ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 83.238.70.* 01.09.05, 22:33 zawisza apator dwa pedaly caly sezon sie jebaly Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wishmaster mimo to IP: 213.199.204.* 01.09.05, 23:04 a ja na twój głupi komentarz napiszę: Bydgoszcz! Co? Ty ku.. z Zoo! Je.. Bydgoszcz Je..! to tak w imieniu kibiców Apaotra! A teraz coś od siebie: Nie zabierze mistrza nam ani Tarnów ani bygoski chłam! Pozdro dla kibiców: Włókniarza Apatora Atlasu Lotosu I pamiętajcie miejsce bydła jest w Lesznie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radzzz.bydzia Re: mimo to IP: *.chello.pl 01.09.05, 23:26 Jakich (raczej szukanych) ten Amator ma przyjaciół. Wszyscy wymienieni przez Ciebie kibice drużyn. O ile pamiętam GP Praga skakali po samochodzikach z rej. CT. I to nie był przypadek ( 3 razy w latach 2003-2005) Możesz pytać tego kto był- bo jak sądzę to Ty w życiu poza swój powiat nie wyjechałeś. A Chorzów ooooo.... Jednak pozdro dla normalnych z Torunia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P Re: mimo to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 11:04 Kibice Atlasu i Lotosu? A co to takiego? Nigdy nie slyszalem o takich kibicach, chyba ze chodzi ci o Sparte Wroclaw i Wybrzeze Gdansk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ben Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 00:03 mimo oslabienia wygramy 48-42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pif Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 07:11 Racja Polonia w Bydgoszczy TYLKO, bo już w kraju nie ma za wiele do powiedzenia. Bez Kangura tez wygramy, gdyż WŁÓKNIARZ to klub z charakterem. Pozdro dla już strachem sparaliżowanych bydgoskich fanów> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomi Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 10:49 Słuchaj buraku fuksem weszliście do dwójki, jeżdziliście brutalnie nie fair teraz spotka was dlugo oczekiwana sprawiedliwość co czwarte miejsce. Bo tylko na to zasługujecie, a Włókniarz nawet bez Rayana wywiezie awans. Na twoim miejscu już bym się zaczął modlić. Wasi pekną - własna publika, tor, sznasa której oczywiście nie wykorzystają, dlaczego BO IM SIE TO NIE NALEŻY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 78 Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 62.233.176.* 02.09.05, 10:51 a kto to jest Rayan? :> Czy chodzi o Sullivana? :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 13:36 Po I biegu bedzie juz do odrobienia tylko 1 pkt., bo wiadomo ze Szczepaniak bedzie startowal pierwszy mecz po dlugiej przerwie a piekarski mial w srode wstrzas mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: 83.238.70.* 02.09.05, 14:10 buahahahaha to wlasnie wibratorowi z miasta powiatowego sie nie nalezy walka w pierwszej 4 tylko braze z zkz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregor Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 20:58 mistrz mistrz ckm sami na wlasne oczy bedziecie mogli sie o tym przekonac na torze w Bydgoszczy.pozdrawiamkibicow polonii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ckm Re: Budlex/Polonia walczy o finał ze Złomreksem/W IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 23:41 Kogo ty fiucie pozdrawiasz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamil Jazon IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.05, 13:48 I co Jazonku, taki byles bojowy i szybki do kasowania gdy forumowicze mieli dowiedziec sie co nieco prawdy na temat swego idola, zaslaniales sie bardzo pojemnym pojeciem "nie na temat" a teraz co? nie chce ci sie czytac powyzszych postow czy moze znowu jestes na urlopie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WISIMULACHA aBDUL PACYFIKACJA BYDZI IP: *.cn.com.pl / *.cn.com.pl 04.09.05, 08:29 Wyjeżdżamy Włśnie Na Pacyfikację Bydgoszczy.Nie życzcie Nam Powodzenia.My Je Mamy.Bóg Kocha Urodzonych Zwycięzców. Odpowiedz Link Zgłoś