Gość: nocka IP: 80.54.187.* 17.11.05, 21:53 Dzisiejszy koncert fantastyczny, całe szczęście, że była transmisja w TVP 3, sprawił mi ogromną przyjemność. Będę czekała na powtórkę w Wigilię, a potem na żywo. Rafale, jak to dobrze, że jesteś, brawo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ethanak Re: koncert Rafała Blechacza 18.11.05, 00:35 Ja słuchałem w radiu - mieszkanie zdaje się Rafał dostał od UM.Brawo - to czytelny sygnał , że warto osiągać sukcesy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hello Re: koncert Rafała Blechacza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.05, 09:47 Koncert piękny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: telewidz Re: koncert Rafała Blechacza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.05, 10:19 a Rafał skromny ,miły chłopak .Brawo Rafał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniek Re: koncert Rafała Blechacza IP: *.brda.net 18.11.05, 11:16 jesli to prawda z tym mieszkaniem to naprawde bardzo dobry pomysl...:) Odpowiedz Link Zgłoś
a_weirdo Re: koncert Rafała Blechacza 18.11.05, 11:21 > jesli to prawda z tym mieszkaniem Piszą o tym na stronach Expressu. Odpowiedz Link Zgłoś
a_weirdo Re: koncert Rafała Blechacza 18.11.05, 11:30 > > jesli to prawda z tym mieszkaniem > Piszą o tym na stronach Expressu. No i oczywiście na www.bydgoszcz.pl Odpowiedz Link Zgłoś