Dodaj do ulubionych

Działa wam SSC ?

15.09.06, 23:48
j.w.
Obserwuj wątek
    • mozilla.org na szczescie nie... 16.09.06, 08:28
      ;)
      • a_creep Re: na szczescie nie... 18.09.06, 14:41
        (y)
    • osowiak Re: Działa wam SSC ? 18.09.06, 14:19
      działa
      • mac_byd Re: Działa wam SSC ? 18.09.06, 14:43
        Tobie owszem działa, pytanie co?!
    • pan_tomas Re: Działa wam SSC ? 18.09.06, 14:45
      www.skyscrapercity.fora.pl/index.php
      • mac_byd Re: Działa wam SSC ? 18.09.06, 14:47
        Za to forum dziękujemy!
      • cubism Re: Działa wam SSC ? 18.09.06, 18:46
        a co to za dziwactwo? dla mnie to dość wątpliwy substytut...
        kiedy wróci normalne SSC?
        • schabzkoscia Re: Działa wam SSC ? 18.09.06, 19:17
          Tego niestety nikt nie wie :(
          Szkoda, ze SSC tak lubi sie psuc, ostatnio znika coraz czesciej.
          • mozilla.org Re: Działa wam SSC ? 18.09.06, 19:36
            > Szkoda, ze SSC tak lubi sie psuc, ostatnio znika coraz czesciej.

            no tak, nie bedzie mozna napisac 300 postow o klinkierze na kamienicy sowy... ;)
            • schabzkoscia Re: Działa wam SSC ? 18.09.06, 19:54
              Wypraszam sobie :P Klinkier jak juz to na elewacji Gastronomika ;)
              • matadeusz Re: Działa wam SSC ? 21.09.06, 14:02
                www.forumpolskichwiezowcow.fora.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka