Dodaj do ulubionych

............Lancelot Bromberg...............!!!

IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 13:30
na fali marketingu moja propozycja na zmiane (zdublowanie) nazwy klubu
sportowego Zawisza Bydgoszcz (jest taki!)

drugi czlon propozycji zostal juz omowiony we wszelkich mozliwych aspektach
wiec skupie sie jedynie na nazwie wlasciwej 'Lancelot'
o trudnosciach w wymowie 'zawiszy' przez obcokrajowcow nie trzeba chyba mowic
wiec ten argument na korzysc 'lancelota' jest oczywisty
znajomosc marki!!! to jest to, ktoz zna na zachodzie bromberg - garstka
niemcow a lancelota znaja wszyscy
poza tym nawet jesli ktos wymowi to i tak nie ma pojecia coz to slowo znaczy -
skoro wielu polakow nie wie kim byl zawisza to coz dopiero obcokrajowcy
lancelot to taki ichni odpowiednik naszego zawiszy wiec nawet pozostajemy w
tej samej konwencji
a gdyby sie jakis kibol upieral to niech sobie uzywa nadal 'zawiszy
bydgoszcz' a my zagranicznym turystom prezentujmy 'lancelot bromberg'
czyz nie piekna nazwa?, inwestorzy do kolejki

czy nasi mlodzi specjalisci maja cos do zarzucenia pomyslowi?
Obserwuj wątek
    • Gość: gulczas87 Ryszard Lwie Serce Bydzia..... IP: *.awacom.pl 11.03.03, 13:43
      Biedny TedR zachorował, ma taką gorącze że bzdury plecie... Co nazwa da???
      Nic!!!!!!!!!! Nawet na Real Madryt jakbyśmy zmienili to i tak będzie to kiespki
      zespół do bicia nic po za tym!!!!!!!!!!!! Trzeba sopnasora znaleść, zawodników
      kupić i możemy gadać... a tak tego LAncelota sobie.... wybij z głowy!!! ;-)
      Bardziej znany był chyba Rysio Lwie Serce i jeszcze Bydzia dopisać, swojska
      nazwa... masz dzisiaj wsiujskie pomysły!!!!!!!!!! Ten post powstał by mi
      zdenerwować...

      cze pozdr
      • basia! Re: Ryszard Lwie Serce Bydzia..... 11.03.03, 13:53
        no nie gorączkuj się gulczas,pomyśl ,przecież coś musi przyciągnąć
        sponsorów ,może lancelot właśnie
    • Gość: Wiech Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: 217.97.134.* 11.03.03, 13:51

      mnie tam sie podoba...
      :)
      • Gość: gulczas87 Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: *.awacom.pl 11.03.03, 14:16
        TedR ma ostatnio problemy, podobno o jego córce na mieście mówią... tak
        krzyżak i ktoś tam twierdzi... ;-))) Paranoje ostatnio bzdury niektórzy
        plotą...


        ...ja się gorączkuje, ja !!! Co ty sobie wyobrażasz!! Jestem spokojny i
        ***,***,***,*** mi nie mów że ja się gorączkuje ;-))

        Faktycznie troche, ale to co on napisał to raczej jako żart przyjąłem a nie
        jako prawde...


        cze pozdr
        • basia! Re: ............Lancelot Bromberg...............! 11.03.03, 14:28
          Gość portalu: gulczas87 napisał(a):

          > TedR ma ostatnio problemy, podobno o jego córce na mieście mówią... tak
          > krzyżak i ktoś tam twierdzi... ;-))) Paranoje ostatnio bzdury niektórzy
          > plotą...

          a kto jest krzyżak ?

          czy ty w ogóle cztasz ,to co piszesz ,czy piszesz ,to co myślisz ,czy ty wogóle
          myślisz?

          • Gość: cygne Ach, ta Basia ! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:34
            basia! napisała:


            >
            > a kto jest krzyżak ?
            >
            > czy ty w ogóle cztasz ,to co piszesz ,czy piszesz ,to co myślisz ,czy ty
            wogóle
            >
            > myślisz?
            >

            Basiu, nie zadawaj tyle pytań na raz. Serca nie masz, czy co?
            Jeszcze mu się gorączka w paranoję przemieni.
        • Gość: Wiech Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: 217.97.134.* 11.03.03, 14:28

          skoro o sporcie mowa, dodam od siebie:
          ej, Młody, nie fauluj!
          • Gość: #kasia gulczas geniuszu!! IP: 217.96.75.* 11.03.03, 14:40
            jak Ty do tego doszedles, ze post powstal by Cie zdenerwowac??

            noooooooo niiiiiiiiiiieeeee
            pelna podziwu jestem..

            ciekawe, czy denerwuje Cie tak samo jak Twoje posty niektorych forumowiczow?


            pokory
        • Gość: Ted® Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:49
          oj gulczas, gulczas, daleka droga przed toba
    • Gość: ochman Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: 62.190.181.* 11.03.03, 14:42
      Mam niestety problem z ta nowa nazwa... Ten zlepek
      jezykowy moze wprowadzic zagranicznikow w jeszcze wieksza
      konfuzje. Dlatego tez proponuje "Ulrik von Jungingen
      Bromberg". A przemawiaja za tym argumenty:
      - Ulrik byl wspolczesny Zawiszy i nie dojdzie do
      pomieszania okresow,
      - sercom tych ktorzy uzywaja nazwy Bromberg, Ulrich
      bedzie blizszy
      - mieszkancy Albionu beda mieli wybor miedzy starym a
      nowym (u mnie w tyrce wszystkie chlopaki nie tylko znaja,
      ale takze potrafia wymowic "Zawisza Bydgoszcz")
    • lokator Re: ............Lancelot Bromberg...............! 11.03.03, 14:43
      Popieram Teda!
      Pomysł modny i na fali. W pierwszej chwili doprowadzi do orgazmu naszych
      młodych gniewnych, zaraz potem wszystkich cudzoziemskich inwestorów.
      Będzie dobrze!
      • genuine44 Re: ............Lancelot Bromberg...............! 11.03.03, 14:58
        Ciesze sie, ze wreszcie nasza ukochana Bydzia (oops`
        Bromberek) dostanie porzadny boost gospodarczy. Pod
        rozwage daje takze kilka innych pomyslow ktore moglyby
        wyciagnac nasza Bydzie (oops znowu - bromberek) z marazmu:

        - kwartal ulic zwanych Bocianowem przemianowac na
        Piccadilly Circus
        - Stary Rynek na Plaza de Marco (sorki-wloskiego nie znam
        wiec mozliwa pomylka)
        - Fordonska obsadzic palmami kokosowymi (Turysci ze Szwecji)
        - Chmielnik poglebic, powiekszyc 200 razy i przemianowac
        na Copacabana (Turysci z Niemiec zapewnieni.


        Co na no Gulczas?

        pozdrawiam

        • Gość: cygne Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 15:04
          genuine44 napisał:

          > Ciesze sie, ze wreszcie nasza ukochana Bydzia (oops`
          > Bromberek) dostanie porzadny boost gospodarczy. Pod
          > rozwage daje takze kilka innych pomyslow ktore moglyby
          > wyciagnac nasza Bydzie (oops znowu - bromberek) z marazmu:
          >
          > - kwartal ulic zwanych Bocianowem przemianowac na
          > Piccadilly Circus
          > - Stary Rynek na Plaza de Marco (sorki-wloskiego nie znam
          > wiec mozliwa pomylka)
          > - Fordonska obsadzic palmami kokosowymi (Turysci ze Szwecji)
          > - Chmielnik poglebic, powiekszyc 200 razy i przemianowac
          > na Copacabana (Turysci z Niemiec zapewnieni.
          >
          >
          > Co na no Gulczas?
          >
          > pozdrawiam


          Poczekajcie do wieczora jak sie zjawi Radca i Europejka z obstawą, to już nie
          będzie Wam tak wesoło.

          pozdr.
        • Gość: gulczas87 Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: *.awacom.pl 11.03.03, 15:09
          Ale się na mnie uwięli... jestem za... paranoi nie dostanę cygne... twój plan
          jest lepszy, bardziej opracowany... nazwał bym jeszcze budynek UW np. Empire
          Stade Buliding lub WTC...

          cze pozdr

          //Jeżeli kogoś obraziłem, to bardzo przepraszam....
      • Gość: gulczas87 Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: *.awacom.pl 11.03.03, 15:03
        Ted a moze powiesz że nie było postu o krzyżaku i tej całej historii
        która "podobno znana jest na mieście"... Kasiu jak aż tak mnie nie lubisz to
        nie czytaj... To jak był ten post czy to ja schizy miałem... musze bardziej
        odpocząć...

        "Młody gniewny" pozdrawau próchenka..... ;-)


        cze pozdr

        //szukam postu ale znaleść nie moge!!!
        • Gość: #kasia Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: 217.96.75.* 11.03.03, 15:09
          alez staram sie ze wszystkich sil, bywa trudne do zrealizowania..
          niektorym wychodzi, nie czytaja i juz na forum nie bywaja
      • Gość: Wiech Re: ............Lancelot Bromberg...............! IP: 217.97.134.* 11.03.03, 15:15
        lokator napisał:

        > Popieram Teda!
        > Pomysł modny i na fali. W pierwszej chwili doprowadzi do orgazmu naszych
        > młodych gniewnych, zaraz potem wszystkich cudzoziemskich inwestorów.
        > Będzie dobrze!

        oj, będzie, będzie!
        tylko patrzec jak
        powstanie jaki Lancelot Coca-Cola Bromberg albo Lancelot McDonell-Douglas
        Bromberg...
        nic, jeno brać.
        ;)
    • Gość: ispan hehe! IP: *.acn.waw.pl 11.03.03, 15:40
      Mylenie pojęć.
      • Gość: gulczas87 Re: hehe! IP: *.awacom.pl 11.03.03, 15:45
        Kto myli pojęcia, ja??/ Pisz wyrażniej... ;-)
        • Gość: ispan Re: hehe! IP: *.acn.waw.pl 11.03.03, 15:57
          Ted®.
          Groteskowo banalizuje sprawę używania "Bromberg", ściągając uwagę na zupełnie
          inne tory, wypaczające sens sprawy pierwotnej. Braku inteligencji zarzucić mu
          nie można, ale naginactwo owszem:(
          Przynajmniej pośmiać się można!
          • Gość: gulczas87 Re: hehe! IP: *.awacom.pl 11.03.03, 16:06
            On przegina i nagina a ja obrywam.... życie jest piękne.............
            • Gość: Wiech Re: hehe! IP: 217.97.134.* 11.03.03, 16:13
              Gość portalu: gulczas87 napisał(a):

              > On przegina i nagina a ja obrywam.... życie jest piękne.............

              na dupę dostałeś za własne 'zasługi' - dońcia łorry!
              • Gość: ochman Re: hehe! IP: 62.190.181.* 11.03.03, 16:21
                Gość portalu: Wiech napisał(a):

                > dońcia łorry!


                Łaaaaał (przez duze ł) - jakie to ladne... :-D
            • lokator Re: hehe! 11.03.03, 16:15
              Gość portalu: gulczas87 napisał(a):

              > On przegina i nagina a ja obrywam.... życie jest piękne.............

              Za bardzo dajesz się podpuszczać - jesteś zbyt narwany i brakuje Ci tzw.
              życiowego doświadczenia. Ale nie martw się. Przegonisz nas za jakieś
              dwadzieścia lat. Nie wiem czy "zmądrzejesz", ale my już będziemy starymi
              tetrykami.
              ;)
              ;) <---przez najbliższe parę lat będę Ci podpowiadał, a potem stopniowo
              zaczniemy odstawiać lek...
            • Gość: Ted® Re: hehhhhhhhhhhh IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 09:04
              Gość portalu: gulczas87 napisał(a):

              > .... krzyzak .... ja obrywam....

              bardzo ci zalezy aby cie traktowac jak doroslego i nie zwazac na wiek, prawda?
              a po tym co zaprezentowales powyzej stawiasz mnie w klopotliwej sytuacji
              bo albo jestes gowniarzem i nie zdajesz sobie sprawy z tego co mowisz albo
              wiesz co mowisz i jestes tylko chamem, wybor nalezy do ciebie
              • Gość: Fore Re: hehhhhhhhhhhh-do Gulczasa IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 09:48
                Gulczas, Ted trochę towarzystwo podpuścił, a Ty sie ciskasz - lubię Ciebie za
                to, ze się potrafisz przyznać do błędu, a do twojego młodizeńczego zapału mam
                duży sentyment i trzymam za Ciebie kciuki.
                Jednak wywlwkanie prywatnych spraw na forum w ramach ajakiegoś rodzaju odwetu
                za uszczypliwe słowa to jest zachowanie faktycznie szczeniackie, pardon my
                french.
                • Gość: gulczas87 Re: hehhhhhhhhhhh-do Gulczasa IP: *.awacom.pl 12.03.03, 16:28
                  Sorrki, głupio zrobiłem... myślałem że potraktujesz to jak dowcip...
                  nabijałem się w tym poście z tego leszcza co te bzdury pisał a nie z ciebie...
                  jednak głupio wyszło... sorry...




                  //Niechce żeby traktować mnie jak dorosłego... kiedyś za "dzieciaka"
                  naskakiwałem, ale zdenerwował mnie taki koleś z Torunia co twierdził że
                  rozmawiać nie moge o UE bo jestem mały i mnie niedotyczy...

                  Jeszcze raz sorry.....
                  • Gość: Ted® Re: hehhhhhhhhhhh-do Gulczasa IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 20:08
                    ok
                • Gość: basia! Re: hehhhhhhhhhhh-do Gulczasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.03, 20:19
                  dzięki Ci fore:)że,miałaś cierpliwość na wytłumaczenie gulczasowi spraw
                  oczywistych,mi do głowy nie przyszło,że ktoś może tego nie rozumieć.
          • lokator Re: hehe! 11.03.03, 16:19
            Gość portalu: ispan napisał(a):

            > Ted®.
            > Groteskowo banalizuje sprawę używania "Bromberg", ściągając uwagę na zupełnie
            > inne tory, wypaczające sens sprawy pierwotnej.

            To jest banalna sprawa i niewarta prawie pięciuset postów.

            > Przynajmniej pośmiać się można!

            Ja śmieję się z tych, którzy już widzą żółto-czerwono-czarny sztandar nad
            Ratuszem. Stan faktyczny się jeszcze długo nie zmieni - na szczęście.

            Bydgoszczanin
            • Gość: ispan Re: hehe! IP: *.acn.waw.pl 11.03.03, 16:22
              lokator napisał:
              !
              >
              > Ja śmieję się z tych, którzy już widzą żółto-czerwono-czarny sztandar nad
              > Ratuszem.

              to na pewno nie ze mnie:)
              • Gość: gulczas87 Re: hehe! IP: *.awacom.pl 11.03.03, 16:30
                Jak widziałem ostatnio moje pierwsze posty... wtedy byłem "narwany"... teraz
                już troche lepiej....(mam nadzieje)... z każdą 100 postów będzie troche
                lepiej... czyli już z 10 razy się poprawiałem ;-) Was pewnie nie dogonie bo
                zawsze będe dla was "młody" a za 30 lat to już tylko "młodszy" ;-))


                Szczerze to niewiem za co Baśa na mnie wsiadła... coś się doczepiła zę
                bzdury pisze jak to prawda...


                cze pozdr

          • Gość: Ted® Re: hehe! IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 09:00
            Gość portalu: ispan napisał(a):

            > Ted®.
            > Groteskowo banalizuje sprawę używania "Bromberg", ściągając uwagę na zupełnie
            > inne tory, wypaczające sens sprawy pierwotnej. Braku inteligencji zarzucić mu
            > nie można, ale naginactwo owszem:(
            > Przynajmniej pośmiać się można!

            argumenty kolego, argumenty
            marketing: za i przeciw
            to nie ja wymyslilem, ze bromberg jest dobry marketingowo, pamietasz?
            • Gość: gulczas87 Do basi.... IP: *.awacom.pl 12.03.03, 21:00
              Ja inaczej patrzyłem na tą sprawę... z mojego punktu widzenia wyglądało to
              inaczej, czytałem temten post i mnie rozbawiła postawa tego idioty... chciałem
              podkreślić jaki on głupi... jednak przez osoby trzecie mogło to być źle
              odebrane... jak przeczytałem to po raz kolejny to też mi się głupie wydało...
              sorry...


              Czekam na twój błąd genialna basiu ;-)

              cze pozdr

              Dzięki za wybaczenie TedR
    • lokator Re: ............Lancelot Bromberg...............! 15.03.03, 00:29
      Dlaczego taki piękny pomysł ulega zapomnieniu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka