Gość: Ted®
IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl
11.03.03, 13:30
na fali marketingu moja propozycja na zmiane (zdublowanie) nazwy klubu
sportowego Zawisza Bydgoszcz (jest taki!)
drugi czlon propozycji zostal juz omowiony we wszelkich mozliwych aspektach
wiec skupie sie jedynie na nazwie wlasciwej 'Lancelot'
o trudnosciach w wymowie 'zawiszy' przez obcokrajowcow nie trzeba chyba mowic
wiec ten argument na korzysc 'lancelota' jest oczywisty
znajomosc marki!!! to jest to, ktoz zna na zachodzie bromberg - garstka
niemcow a lancelota znaja wszyscy
poza tym nawet jesli ktos wymowi to i tak nie ma pojecia coz to slowo znaczy -
skoro wielu polakow nie wie kim byl zawisza to coz dopiero obcokrajowcy
lancelot to taki ichni odpowiednik naszego zawiszy wiec nawet pozostajemy w
tej samej konwencji
a gdyby sie jakis kibol upieral to niech sobie uzywa nadal 'zawiszy
bydgoszcz' a my zagranicznym turystom prezentujmy 'lancelot bromberg'
czyz nie piekna nazwa?, inwestorzy do kolejki
czy nasi mlodzi specjalisci maja cos do zarzucenia pomyslowi?