mafilka 17.04.07, 09:29 z fajnymi zajęciami. Mozecie coś polecić? Będę wdzięczna :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andzina Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 10:57 Nie wiem czy czytasz nasze forum dłużej, ale pewnie nie, bo wiedziałabyś, że wątki z basenami powtarzają się często - wystarczy wstukać w okienko szukaj basen a zobaczysz sporo opinii o wielu basenach - sama ocenisz najlepiej gdzie Twojemu maleństwu będzie najlepiej. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mama_idalki Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 11:17 Andzina :)) Ten sam problem pojawia się do kilka tygodni :) Może zmienimy nazwę na "Baseny dla dzieci w Bydgoszczy"?? :DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
jusiadyk Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 12:57 Ja to w ogóle zachęcam, żeby w wolnym czasie, którego nam - matkom nie brakuje (taki żarcik) przeglądać archiwalne wątki klikając w dolne cyferki. Bardzo fajne i kreatywne rzeczy można poczytać. Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia79 Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 17:42 Np tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23528&w=33245970&a=33245970 Chodziliśmy na basen na Bajce, Kacper miał chyba niecałe 6 miesięcy - super. Na basenie "Perła" na Wyżynach tez są zajęcia dla niemowląt. Odpowiedz Link Zgłoś
mafilka Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 17:50 przepraszam w takim razie, ze się ośmieliłam zadać pytanie. IMO krócej było po prostu wkleić linka niż wylewać zale z powodu kolejnego głupiego pytania... Z wyszukiwarki umiem korzystać i robię to, nie mniej jednak liczyłam na wieści z teraźniejszości, a nie z zamierzchłej przeszłości typu październik ubiegłego roku. W każdym razie dziękuję za fatygę i już więcej nie będę. A forum czytam, czasami :-) Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia79 Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 21:53 Troszkę wyolbrzymiasz moim zdaniem. Dziewczyny Ci podpowiedziały, że podobne wątki były i tyle. I dlaczego krócej jest nam wbić w wyszukiwarkę i wkleić linka niż Tobie skorzystać z wyszukiwarki? A jeśli szukasz nowych wieści trzeba było napisac, że szukasz nowych, a najlepiej odświezyć poprzedni wątek, na pewno ktos odpisze. Nie warto tak szybko się irytować, na tym forum jeszcze nie spotkałam się ze zlośliwymi forumowiczkami:) Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
andzina Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 22:35 wybacz jeśli poczułaś się urażona, na pewno nikt nie zamierzał Cię zbywać, tylko z autopsji wiem, że niewiele jest odpowiedzi na wątki podnoszone co tydzień. Nikusia ma rację - poza Twoim postem (tym drugim oczywiście) nie spotkałam się jeszcze ze złośliwością na tym forum, więc jeśli reagujesz w ten sposób to już chyba Twój problem... aha - co do aktualności wątków o basenach to wydaje mi się, że od października żadnego z bydgoskich basenów nie zburzyli, a wątek o basenie w solcu mignął mi jeszcze nie tak dawno - ale jakby co - ten basen też jeszcze stoi. i t-o była złośliwość z mojej strony, więc poddam się dobrowolnej karze moderatorki - może mnie zbanować :) mimo wszystko - pozdrawiam ciepło Odpowiedz Link Zgłoś
jusiadyk Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 23:12 Jakem moderatorka to odtąd wprowadzam pokój w tym wątku. Jużeśmy sobie powyjasniały co i jak więc temat uważam za zamknięty i więcej złośliwości w żadną stronę proszę mi tu nie uprawiać. A jak kto nie posłucha to wywalę wątek i tyle! Odpowiedz Link Zgłoś
loola74 Re: basen dla 4.miesięczniaka 22.04.07, 21:08 W przedszkolu "Radość" przy ul. Morskiej jest basen, gdzie są zajęcia z nauki pływania dla dzieci od 4 miesiąca do 7 lat. Przejrzyj ich oferte na stronie www.radosc.com/ Pozdrawiam Lula Odpowiedz Link Zgłoś
agnwil na Bajce 23.04.07, 12:30 w przedszkolu bajka... fajne zajecia prowadzone przez sympatycznego instruktora... tel. 344-74-90 polecam Odpowiedz Link Zgłoś
mafilka Re: na Bajce 24.04.07, 18:24 Bardzo dziękuję :-))) Już sobie sprawdziłam i Bajkę i Radość, telefonicznie na razie, a wsobotę zrobimy objazd. Odpowiedz Link Zgłoś