Dodaj do ulubionych

basen dla 4.miesięczniaka

17.04.07, 09:29
z fajnymi zajęciami. Mozecie coś polecić? Będę wdzięczna :-)
Obserwuj wątek
    • andzina Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 10:57
      Nie wiem czy czytasz nasze forum dłużej, ale pewnie nie, bo wiedziałabyś, że
      wątki z basenami powtarzają się często - wystarczy wstukać w okienko szukaj
      basen a zobaczysz sporo opinii o wielu basenach - sama ocenisz najlepiej gdzie
      Twojemu maleństwu będzie najlepiej.

      Pozdrawiam
      • mama_idalki Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 11:17
        Andzina :)) Ten sam problem pojawia się do kilka tygodni :) Może zmienimy nazwę
        na "Baseny dla dzieci w Bydgoszczy"?? :DDDD
    • jusiadyk Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 12:57
      Ja to w ogóle zachęcam, żeby w wolnym czasie, którego nam - matkom nie brakuje
      (taki żarcik) przeglądać archiwalne wątki klikając w dolne cyferki. Bardzo
      fajne i kreatywne rzeczy można poczytać.
    • nikusia79 Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 17:42
      Np tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23528&w=33245970&a=33245970
      Chodziliśmy na basen na Bajce, Kacper miał chyba niecałe 6 miesięcy - super.
      Na basenie "Perła" na Wyżynach tez są zajęcia dla niemowląt.
    • mafilka Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 17:50
      przepraszam w takim razie, ze się ośmieliłam zadać pytanie. IMO krócej było po
      prostu wkleić linka niż wylewać zale z powodu kolejnego głupiego pytania... Z
      wyszukiwarki umiem korzystać i robię to, nie mniej jednak liczyłam na wieści z
      teraźniejszości, a nie z zamierzchłej przeszłości typu październik ubiegłego
      roku.
      W każdym razie dziękuję za fatygę i już więcej nie będę. A forum czytam,
      czasami :-)
      • nikusia79 Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 21:53
        Troszkę wyolbrzymiasz moim zdaniem. Dziewczyny Ci podpowiedziały, że podobne
        wątki były i tyle.
        I dlaczego krócej jest nam wbić w wyszukiwarkę i wkleić linka niż Tobie
        skorzystać z wyszukiwarki?
        A jeśli szukasz nowych wieści trzeba było napisac, że szukasz nowych, a
        najlepiej odświezyć poprzedni wątek, na pewno ktos odpisze.
        Nie warto tak szybko się irytować, na tym forum jeszcze nie spotkałam się ze
        zlośliwymi forumowiczkami:)
        Pozdrawiam!
      • andzina Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 22:35
        wybacz jeśli poczułaś się urażona, na pewno nikt nie zamierzał Cię zbywać,
        tylko z autopsji wiem, że niewiele jest odpowiedzi na wątki podnoszone co
        tydzień.
        Nikusia ma rację - poza Twoim postem (tym drugim oczywiście) nie spotkałam się
        jeszcze ze złośliwością na tym forum, więc jeśli reagujesz w ten sposób to już
        chyba Twój problem...

        aha - co do aktualności wątków o basenach to wydaje mi się, że od października
        żadnego z bydgoskich basenów nie zburzyli, a wątek o basenie w solcu mignął mi
        jeszcze nie tak dawno - ale jakby co - ten basen też jeszcze stoi.

        i t-o była złośliwość z mojej strony, więc poddam się dobrowolnej karze
        moderatorki - może mnie zbanować :)

        mimo wszystko - pozdrawiam ciepło
        • jusiadyk Re: basen dla 4.miesięczniaka 17.04.07, 23:12
          Jakem moderatorka to odtąd wprowadzam pokój w tym wątku. Jużeśmy sobie
          powyjasniały co i jak więc temat uważam za zamknięty i więcej złośliwości w
          żadną stronę proszę mi tu nie uprawiać. A jak kto nie posłucha to wywalę wątek
          i tyle!
    • loola74 Re: basen dla 4.miesięczniaka 22.04.07, 21:08
      W przedszkolu "Radość" przy ul. Morskiej jest basen, gdzie są zajęcia z nauki
      pływania dla dzieci od 4 miesiąca do 7 lat.
      Przejrzyj ich oferte na stronie www.radosc.com/

      Pozdrawiam
      Lula
    • agnwil na Bajce 23.04.07, 12:30
      w przedszkolu bajka... fajne zajecia prowadzone przez sympatycznego
      instruktora... tel. 344-74-90
      polecam
      • mafilka Re: na Bajce 24.04.07, 18:24
        Bardzo dziękuję :-))) Już sobie sprawdziłam i Bajkę i Radość, telefonicznie na
        razie, a wsobotę zrobimy objazd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka