Dodaj do ulubionych

szykany w pracy?

22.06.03, 15:48
Jesteś szykanowany w pracy? A może zrobiono z Ciebie "chłopca do bicia"?
Przełożeni wykorzystują swoje uprawnienia, aby odgrywać się na Tobie za
ujawnione ich "przekryte"? Jeśli tak jest to, to jest właśnie informacja dla
Ciebie. W Krakowie powstaje organizacja stawiająca sobie za cel walkę z
mobbingiem (tak właśnie nazywa się zjawisko, którego symptomy masz w
pierwszych trzech zdaniach tego postu. Jeśli nie wiesz, co to mobbing,
poczytaj tez o tym w Internecie. Na hasło "mobbing" każda wyszukiwarka poda
Ci wiele adresów.). Nie jesteś na przegranej pozycji, a takich jak Ty jest
więcej. Zjawisko znane jest od prawie 30-tu lat, transformacja polskiej
gospodarki stwarza mobberom (to ci, którzy dla różnych powodów szykanują
pracowników) wiele okazji. Jeśli sami sobie nie pomożemy, to "oficiele' nie
pomogą nam również. Z wyżyn swoich stanowisk oni tego nawet nie zauważą.
Nieważne, kim jesteś; jeśli czujesz sie szykanowany napisz i przyłącz sie do
nas. Adres kontaktowy
jnaliwajko@interia.pl
PostScriptum. Pisz tylko wtedy, gdy rzeczywiście jesteś szykanowany
Obserwuj wątek
    • radca Re: szykany w pracy? 22.06.03, 22:10
      byc moze to komus pomoze

      pozdrowienia
      radca
    • unsatisfied6 Re: szykany w pracy? 23.06.03, 21:30
      mobbing11 napisał:

      > Jesteś szykanowany w pracy?
      Z choinki się urawłeś ! Kto nie jest ? wystarczy pożyć trochę w innym kraju
      , by stwierdzić , że mobbing w naszym kraju jest zwyczajnm sposobem
      zarządzania .

      > Nie jesteś na przegranej pozycji, a takich jak Ty jest
      > więcej.
      Jak juz poprzednio stwierdziłem , jest wszędzie i zaczyna się od szkoły .
      Jest tak powszechne . że nikt tego nie dostrzega . Psycholodzy
      dostrzegaja efekty mobbingu - depresję w naszym społeczeństwie .
      Wg badań kanadyjskich psychologów ponad 90% Polaków ma depresję .

      Polacy tego nie widza , bo dla nich jest to norma . Chcesz
      zwalczyć ten standard . Możesz liczyć na mnie . Szanse są
      żadne .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka