Gość: doktor
IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl
24.07.03, 12:07
Jak napisal Erich Fromm:
" Nie mozna prawdziwie kochac innych,
nie kochajac samego siebie"
Dlatego polub siebie, odszukaj w sobie dobro i rozwijaj je nie ma sie czego
wstydzic:)
Mam nadzieje ze ten cytat zrozumiesz:)
pozd. serdecznie