Dodaj do ulubionych

Do lisiczki

IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 24.07.03, 12:07
Jak napisal Erich Fromm:

" Nie mozna prawdziwie kochac innych,
nie kochajac samego siebie"

Dlatego polub siebie, odszukaj w sobie dobro i rozwijaj je nie ma sie czego
wstydzic:)
Mam nadzieje ze ten cytat zrozumiesz:)


pozd. serdecznie

Obserwuj wątek
    • tyciarek Re: Do lisiczki 24.07.03, 12:10
      Gość portalu: doktor napisał(a):

      > Jak napisal Erich Fromm:
      >
      > " Nie mozna prawdziwie kochac innych,
      > nie kochajac samego siebie"
      >
      > Dlatego polub siebie, odszukaj w sobie dobro i rozwijaj je nie ma sie czego
      > wstydzic:)
      > Mam nadzieje ze ten cytat zrozumiesz:)
      > pozd. serdecznie


      - jak dobrze,ze sa pozdrowienia. skorzystam z okazji:

      pozdrawiam @ll tyciarków w Papui Nowej Gwinei.
      trzymta się tam z ludożercami ciepło :-)


      .......................................................


      .......................................................
      • Gość: Wiech Re: Do lisiczki IP: 217.97.134.* 24.07.03, 13:18
        tyciarek napisała:

        >
        >
        > - jak dobrze,ze sa pozdrowienia. skorzystam z okazji:
        >
        > pozdrawiam @ll tyciarków w Papui Nowej Gwinei.
        > trzymta się tam z ludożercami ciepło :-)
        >

        HA!
        ale na Borneo tyciarków nie pozdrowisz!..

        sprawdzałem w książce telefonicznej - ni ma ani sztuki.
        pani z meldunkowego potwierdziła!
        :-P
        • tyciarek Re: Do lisiczki 24.07.03, 15:47
          Gość portalu: Wiech napisał(a):

          > tyciarek napisała:
          >
          > >
          > >
          > > - jak dobrze,ze sa pozdrowienia. skorzystam z okazji:
          > >
          > > pozdrawiam @ll tyciarków w Papui Nowej Gwinei.
          > > trzymta się tam z ludożercami ciepło :-)
          > >
          >
          > HA!
          > ale na Borneo tyciarków nie pozdrowisz!..
          >
          > sprawdzałem w książce telefonicznej - ni ma ani sztuki.
          > pani z meldunkowego potwierdziła!
          > :-P


          -no nie ma . przeniesli się w trzydziestym dziewiątym na Celebes,bo karmili
          ich nieswiezymi kokosamina Borneo.

          pozdrawiam niniejszym @ll grillujących tyciarków na Celebes.

          .......................................................


          .......................................................
    • Gość: LJane Re: Do lisiczki IP: *.amb.bydgoszcz.pl 24.07.03, 13:42
      ;)

      Dzięki, doktorze ;)
      Zapamiętam TO sobie.

      Pozdrawiam ;)


      PS: To @ll przez te Wasze "ryży", "puchate" etc. ;P
      • Gość: doktor Re: Do lisiczki IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 25.07.03, 12:35
        Gość portalu: LJane napisał(a):

        > ;)
        >
        > Dzięki, doktorze ;)
        > Zapamiętam TO sobie.

        > PS: To @ll przez te Wasze "ryży", "puchate" etc. ;P


        " poznaj swoj problem jest bardzo prawdopodobne iz okaze sie ze jest twoim
        przyjacielem - nie wrogiem"


        I moze wtedy zrozumiesz:)



        pozd. serdecznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka