bartas1 04.02.08, 12:00 No naprawdę rewelacja , news który nie pozwoli wieczorem zasnąć . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przechodzacy_przez_rzeke Tramwaje mogłyby jeździć do Zawiszy 04.02.08, 13:47 Tramwaje nie będą mogły dojechać do pętli. A czy nie można paru z nich przerobić na dwukierunkowe, tak jak to zrobiono w Poznaniu? Nie wspominam nawet o kupieniu 2-kierunkowych tramwajów (nawet z demobilu, jak Gdańskie Duewagi) bo nasze miasto nie potrafi uzbierać kasy na tramwaje i za 1 tramwaj sprzedaje zajezdnię na Szajnochy. Odpowiedz Link Zgłoś
mikimaus11 Re: Tramwaje mogłyby jeździć do Zawiszy 04.02.08, 15:11 No, nie, co Ty wypisujesz! U nas tramwaje dwukierunkowe? Przecież to się w głowie nie mieści. Jak można na czas robót drogowych umożliwić (tam, gdzie się da) dojazd tramwajem bez pętli. I do tego jeszcze dwukierunkowym... A tak na serio, to widząc takie rozwiązanie w Poznaniu zawsze się zastanawiałem jakie są obiektywne przyczyny, że u nas tego się nie stosuje. Odpowiedz Link Zgłoś
pistolet13 Wiadukt.. 04.02.08, 15:21 DOŚĆ CZĘSTO BYWAM W BYDGOSZCZY. FIRMA GOTOWSKI BUDUJE WIADUKT NA UL. GDAŃSKIEJ. TYLKO ŻEBY TO ZNOWU NIE BYŁ TAKI BUBEL, Z JAKIM SIĘ TA FIRMA MĘCZY, BUDUJĄC WIADUKT NA UL. ARTYLERYJSKIEJ. TAM JEST COŚ NIE TAK. JAKIEŚ PRYMITYWNE METODY. CIENKO TO WIDZĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
mikimaus11 Re: Wiadukt.. 04.02.08, 21:34 Sprecyzuj pojęcie "prymitywne", bo krytykować jest łatwo. Specjalista od budownictwa się znalazł. Odpowiedz Link Zgłoś