Dodaj do ulubionych

Wiadukt na Gdańskiej będzie na czas

04.02.08, 12:00
No naprawdę rewelacja , news który nie pozwoli wieczorem zasnąć .
Obserwuj wątek
    • przechodzacy_przez_rzeke Tramwaje mogłyby jeździć do Zawiszy 04.02.08, 13:47
      Tramwaje nie będą mogły dojechać do pętli. A czy nie można paru z nich przerobić
      na dwukierunkowe, tak jak to zrobiono w Poznaniu?

      Nie wspominam nawet o kupieniu 2-kierunkowych tramwajów (nawet z demobilu, jak
      Gdańskie Duewagi) bo nasze miasto nie potrafi uzbierać kasy na tramwaje i za 1
      tramwaj sprzedaje zajezdnię na Szajnochy.
      • mikimaus11 Re: Tramwaje mogłyby jeździć do Zawiszy 04.02.08, 15:11
        No, nie, co Ty wypisujesz! U nas tramwaje dwukierunkowe? Przecież to
        się w głowie nie mieści. Jak można na czas robót drogowych umożliwić
        (tam, gdzie się da) dojazd tramwajem bez pętli. I do tego jeszcze
        dwukierunkowym...

        A tak na serio, to widząc takie rozwiązanie w Poznaniu zawsze się
        zastanawiałem jakie są obiektywne przyczyny, że u nas tego się nie
        stosuje.
    • pistolet13 Wiadukt.. 04.02.08, 15:21
      DOŚĆ CZĘSTO BYWAM W BYDGOSZCZY. FIRMA GOTOWSKI BUDUJE WIADUKT NA UL. GDAŃSKIEJ.
      TYLKO ŻEBY TO ZNOWU NIE BYŁ TAKI BUBEL, Z JAKIM SIĘ TA FIRMA MĘCZY, BUDUJĄC
      WIADUKT NA UL. ARTYLERYJSKIEJ. TAM JEST COŚ NIE TAK. JAKIEŚ PRYMITYWNE METODY.
      CIENKO TO WIDZĘ.
      • mikimaus11 Re: Wiadukt.. 04.02.08, 21:34
        Sprecyzuj pojęcie "prymitywne", bo krytykować jest łatwo.
        Specjalista od budownictwa się znalazł.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka