Dodaj do ulubionych

Bomba w Radziejowie

19.04.08, 10:58
Bombowe znalezisko

W piątek popołudniu pracownicy stacji benzynowej "Olkop" znaleźli podczas
wiosennego porządkowania terenu bombę.

www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/PO/20080407/INNEMIASTA07/87783355&SearchID=73315139360178
Obserwuj wątek
    • sauber1 Re: Bomba w Radziejowie 19.04.08, 15:33
      l3 napisał:

      > Bombowe znalezisko
      >
      > W piątek popołudniu pracownicy stacji benzynowej "Olkop" znaleźli
      > podczas wiosennego porządkowania terenu bombę.


      Jednak ludziom sprzyja szczęście, łatwo sobie wyobrazić coby było, gdyby nie daj
      Panie Boże ...
    • jerryone1 Re: Bomba w Radziejowie 19.04.08, 20:51
      bombowa wiadomość

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka