l3
19.04.08, 10:58
Bombowe znalezisko
W piątek popołudniu pracownicy stacji benzynowej "Olkop" znaleźli podczas
wiosennego porządkowania terenu bombę.
www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/PO/20080407/INNEMIASTA07/87783355&SearchID=73315139360178