rhemek
22.01.02, 18:21
sprawia wiele klopotow.
wiele programow i gier na nim nie chodzi.
Miesza ze sterownikami.
I uwazam ze stara poczciwa 98 jest duzo sprawniejsza w obsludze, chociaz
graficznie odstaje.
XP ma kilka bajerow, ale nie sa one warte nerwow.
Rhemek