Dodaj do ulubionych

Dobra wiadomość

05.02.14, 15:20
a przynajmniej szanse na takową :projekt zmian
I jak, za czy przeciw?
Obserwuj wątek
    • bbkk Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:21
      jeszcze przydałoby się coś w ten link wkleić wink
      • olena.s Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:24
        Ale wtopa. Przeprasza. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15401742,Koniec_ze_smieciowym_jedzeniem_w_szkolach___Licze.html#BoxWiadTxt
        • morgen_stern Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:25
          Pomogę smile wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15401742,Koniec_ze_smieciowym_jedzeniem_w_szkolach___Licze.html#BoxWiadTxt
          • olena.s Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:29
            Dziękować, dobra kobieto, dziękować.
            Najwyraźniej coś mi się rzuciło.
          • attiya Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:31
            Morgen słynie jako pomocna dłoń suspicious tongue_out
            • morgen_stern Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:35
              Nie wiem, co mi tu imputujesz tongue_out
              • nenia1 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:37
                Na fakt, zabrzmiało mocno dwuznacznie big_grin big_grin big_grin
              • attiya Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:51
                no i weź tu komuś walnij komplement, to jeszcze drugiego dna się doszukuje big_grin
    • ichi51e Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:32
      Sama nie wiem. U mnie w domu nie bylo chipsow. Po prostu nigdy sie nie kupowalo - moja rodzina jadla tradycyjnie chipsy - mysle ze nawet by nie wiedzieli jak zjesc. Za ta ja kocham chipsy. Nigdy ich nie kupuje ale jak sa gdzies po potrafie jesc jeden za drugim az sie skoncza... Zawsze sobie myle trzeba jesc poki sa bog raczy wiedIec kiedy bedzie nastepna okazja big_grin
      • latarnia_umarlych Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 19:45
        Jesteś mną?
        Kurczę, w domu się nie jadło takich świństw, za to na imieninach wujka jak cała nasza zgraja dzieciaków dostała Pringlesy, to połowę sama wyżarłam jak świnia ;P aż mi wstyd, jak sobie przypomnę.
        Dalej potajemnie kocham chipsy i oczywiście nie kupuję ich, bo zjem całą paczkę. Moje ulubione to solone crunchipsy x-cut.
        Moja druga miłość to fryteczki, dobrze wysmażone, na chrupko. Z dużą ilością soli.
        Ale tak nie można.
    • mid.week Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:37
      Bardzo dobra.
      Nie widzę niczego pozytywnego w sprzedaży w sklepikach śmieciowego żarcia i picia.
    • vilez Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:39
      Zdecydowane za. I w stołówkach szkolnych i w sklepikach (zgroza te sklepiki).
      • laquinta Re: Dobra wiadomośc 05.02.14, 17:08
        A propos zarcia, zerknij prosze do watku o barach mlecznych. Dziekuje.smile
    • lauren6 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 17:47
      Lepiej późno, niż wcale.
    • kawka74 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 17:58
      Dobry pomysł, tylko sklepikom szkolnym nie wróżę długiego życia.
    • joanna29 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 18:40
      U syna w szkole któregoś dnia w sklepiku pojawiły się przygotowywane na swieże bułki. Sprzedaż była przez 2 przerwy. Na kolejnej przerwie sklepik zamkniety z powodu kontroli sanepidu. To rodzic zawiadomił sanepid. Sklepik pozostał przy badziewnym jedzeniu i ma spokój.
      • to_ja_tola Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 18:57
        nie wiem o czym mówisz.U syna w szkole nie a żadnych frytek i fast foodów.Acz uważam,że to od rodzica zależy czym żywi swoje dziecko.
      • baltycki Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 19:14
        A to niedobry ten sanepid. Salmonella lepsza.
        • joanna29 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 19:19
          Nie tylko salmnella, ale jad kiełbasiany też był. Do tego zapleśniawe pomidory i sery nagryzione przez myszy. Bułki były przygotowane w kuchni (sanepid jej nie zamkną), zapakowane pojedynczo.
    • zaneta11113 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 20:09
      U syna w szkole nie ma sklepiku,ani maszyn z herbatką lub chipsami . Tak zdecydowali rodzice smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka