olena.s 05.02.14, 15:20 a przynajmniej szanse na takową :projekt zmian I jak, za czy przeciw? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bbkk Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:21 jeszcze przydałoby się coś w ten link wkleić Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:25 Pomogę wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15401742,Koniec_ze_smieciowym_jedzeniem_w_szkolach___Licze.html#BoxWiadTxt Odpowiedz Link Zgłoś
olena.s Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:29 Dziękować, dobra kobieto, dziękować. Najwyraźniej coś mi się rzuciło. Odpowiedz Link Zgłoś
nenia1 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:37 Na fakt, zabrzmiało mocno dwuznacznie Odpowiedz Link Zgłoś
attiya Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:51 no i weź tu komuś walnij komplement, to jeszcze drugiego dna się doszukuje Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:32 Sama nie wiem. U mnie w domu nie bylo chipsow. Po prostu nigdy sie nie kupowalo - moja rodzina jadla tradycyjnie chipsy - mysle ze nawet by nie wiedzieli jak zjesc. Za ta ja kocham chipsy. Nigdy ich nie kupuje ale jak sa gdzies po potrafie jesc jeden za drugim az sie skoncza... Zawsze sobie myle trzeba jesc poki sa bog raczy wiedIec kiedy bedzie nastepna okazja Odpowiedz Link Zgłoś
latarnia_umarlych Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 19:45 Jesteś mną? Kurczę, w domu się nie jadło takich świństw, za to na imieninach wujka jak cała nasza zgraja dzieciaków dostała Pringlesy, to połowę sama wyżarłam jak świnia ;P aż mi wstyd, jak sobie przypomnę. Dalej potajemnie kocham chipsy i oczywiście nie kupuję ich, bo zjem całą paczkę. Moje ulubione to solone crunchipsy x-cut. Moja druga miłość to fryteczki, dobrze wysmażone, na chrupko. Z dużą ilością soli. Ale tak nie można. Odpowiedz Link Zgłoś
mid.week Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:37 Bardzo dobra. Nie widzę niczego pozytywnego w sprzedaży w sklepikach śmieciowego żarcia i picia. Odpowiedz Link Zgłoś
vilez Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 15:39 Zdecydowane za. I w stołówkach szkolnych i w sklepikach (zgroza te sklepiki). Odpowiedz Link Zgłoś
laquinta Re: Dobra wiadomośc 05.02.14, 17:08 A propos zarcia, zerknij prosze do watku o barach mlecznych. Dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś
kawka74 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 17:58 Dobry pomysł, tylko sklepikom szkolnym nie wróżę długiego życia. Odpowiedz Link Zgłoś
joanna29 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 18:40 U syna w szkole któregoś dnia w sklepiku pojawiły się przygotowywane na swieże bułki. Sprzedaż była przez 2 przerwy. Na kolejnej przerwie sklepik zamkniety z powodu kontroli sanepidu. To rodzic zawiadomił sanepid. Sklepik pozostał przy badziewnym jedzeniu i ma spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja_tola Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 18:57 nie wiem o czym mówisz.U syna w szkole nie a żadnych frytek i fast foodów.Acz uważam,że to od rodzica zależy czym żywi swoje dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
baltycki Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 19:14 A to niedobry ten sanepid. Salmonella lepsza. Odpowiedz Link Zgłoś
joanna29 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 19:19 Nie tylko salmnella, ale jad kiełbasiany też był. Do tego zapleśniawe pomidory i sery nagryzione przez myszy. Bułki były przygotowane w kuchni (sanepid jej nie zamkną), zapakowane pojedynczo. Odpowiedz Link Zgłoś
zaneta11113 Re: Dobra wiadomość 05.02.14, 20:09 U syna w szkole nie ma sklepiku,ani maszyn z herbatką lub chipsami . Tak zdecydowali rodzice Odpowiedz Link Zgłoś