Dodaj do ulubionych

Suits/W garniturach

18.01.20, 18:59
Jakoś długo mi zeszło, żeby zacząć, ale jak zaczęłam, wciągało jak diabli. Może i taka bajka dla dorosłych - panie do pracy ubierają suknie jak na wieczorną kolację w gwiazdkowej restauracji, cały dzień pomykają na szpilkach i nigdy, ale to nigdy nie odstaje im żaden włos z perfekcyjnej fryzury; panowie w eleganckich garniturach. Pracę kończą szklaneczką whisky, oczywiście nie znaczy to, że potem wracają zbiorkomem, na dole czeka limuzyna. Kombinują, naginają prawo, cały czas walczą o władzę, nic nie robią bezinteresownie - zawsze przysługa za przysługę, która odbierają nawet po latach. Ale też walczą o przyjaciół, wspierają się, nie zostawią towarzysza w potrzebie. Świetne role, cięty język, dialogi i poczucie humoru nierzadko na rewelacyjnym poziomie, odwołania do filmów, w dalszych sezonach super dobrane piosenki.
Zostawili mnie po 9 sezonach, tęsknię, na szczęście przyjaciółki z drugiej strony wróciły (Grace & Frankie) 🤣😂😁
Obiecywałam sobie po Orange is the new black (utknęłam na strajku i pokonali mnie), że nigdy więcej takich długich seriali, ale z Suits jakoś szybko poszło.
Obserwuj wątek
    • krisdevalnor Re: Suits/W garniturach 18.01.20, 19:22
      Pierwszy sezon polknelam raz dwa, bardzo mi sie podobalo...ach ten Harvey w garniturze... Drugi sezon tez spoko, potem coraz gorzej i gorzej. Najpierw denerwowaly mnie tylko niektore watki lub postacie a pozniej, gdzies tak od 5-6 sezonu to juz masakra...absurd za absurdem. Za to co zrobili z Louisa sam scenarzysta powinien zostac pozwany - ta mameja i duren to ma byc ten sam prawnik co z pierwszych sezonow?? Swiety Mike, ktory wini wszystko i wszystkich za decyzje, ktore sam podjal no i najmadrzejsza na swiecie I'm Donna...ech...bez komentarza. Ale dla widoku Harveya moze sie zmusze do powrotu, utknelam na 7 sezonie.
        • krisdevalnor Re: Suits/W garniturach 18.01.20, 19:34
          No to postaram sie szybko przeleciec ten siodmy sezon skoro mowisz, ze pozniej jest ok🙂 A co do Louisa to sie zgadzam, pamietasz proces o kota Mikado i jak pisal do niego listy🤣🤣? Albo jak rozsmarowal sobie tusz pod nosem i Donna kazala mu sie rozciagac ruchami a'la Hitler😂 to bylo najlepsze
          • kropkaa Re: Suits/W garniturach 18.01.20, 19:42
            Nooo, a w ogóle jak zwędził Mikado nie nie chciał oddać. Pod koniec jest wątek jak udaje Harveya - nie będę spojlerować, ale jeden moment doprowadza do łez 😂🤣😅
            W końcowych seriach pojawiają się mocne postacie kobiece poza tym. Momentami wątek Mika i Rachel robił się za bardzo lukrowany (szczególnie ten jej anielski tembr głosu), fakt, no ale problem się rozwiązał.
          • joanna05 Re: Suits/W garniturach 18.01.20, 19:56
            krisdevalnor napisał(a):

> No to postaram sie szybko przeleciec ten siodmy sezon skoro mowisz, ze pozniej
            > jest ok🙂 A co do Louisa to sie zgadzam, pamietasz proces o kota Mikado i jak p
            > isal do niego listy🤣🤣? Albo jak rozsmarowal sobie tusz pod nosem i Donna kaza
            > la mu sie rozciagac ruchami a'la Hitler😂 to bylo najlepsze
            Nie warto, nie wracaj. Nie da się już tego dalej ogladac. Powinni zakończyc z odejściem Mike'a.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka