Dodaj do ulubionych

Doktora! Intymny problem

12.07.20, 08:06
Stosuję Niva Ring. Jakiś czas temu zaczęlam odczuwać świąd ale ty;ko ma zewnątrz. Myślałam, że to początki grzybicy (co mi się zdarza), smarowałam się Pimafucortem i pomogło. Spokój był. Ostatnio znowu takie same objawy i znowu Pimafucort. Niby pomogło ale tylko na kilka dni i objawy wróciły tylko gorsze. Świąd mnoejszy ale czułam się jakby odparzona. Wzięłam lusterko i okazało się, że cały srom mam mocno czerwony. Nie jest to wysypka tylko równy, ciemnoczerwony kolor wyraźnie, jak od linijki oddzielony od reszty ciała.
Lekarz przyjmuje w czwartek a we wtorek mam miesiączke, więc nie pójdę. Myślę, że to albo reakcja na krążek (po dwóch latach stosowania?) albo na na Pimafucort.
Na razie wypaćkałam się Sudokremem. Co to może być? Czym mogę się ratować?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka