Dodaj do ulubionych

Ale odwaliłam numer.

31.07.21, 17:06
Mam kłopoty z ciśnieniem. Biorę kilka leków plus doraźnie Captopril.
No i dziś rano stwierdziałam bez pomiaru, że i tak na pewno mam wysokie więć wziełam 50mg pod język.
I po godzinie zaczełam się czuć jakbym pływała i jakoś tak miękko. Zmierzyłam cisnienie a tam 69/50
W sumie miałam uczucie takie lekkości i błogości ale chyba troche mnie poniosło.
Obserwuj wątek
    • la_bonne_cusine Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 17:34
      Masz kogoś kto pomogły tobie w braniu leków? Wygląda mi to na " niefrasobliwość", która może skończyć się nawet śmiercią.
      • bogini_lajtowa Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 17:37
        Ja łączę z jednej strony perfekcjonizm a z drugiej pewną niefrasobliwość.
        Już na pewno tak nie zrobie więcej. Ale odjazd był dość przyjemny.
        • la_bonne_cusine Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 17:43
          Napisałam to jedynie z troski. Takie ciśnienie ma moja teściowa, która jest po operacji serca i niestety praktycznie zero szans. Nie jest samodzielna. Dlatego. Uważaj i więcej nie bierz bezmyślnie leków.
          Ps. Zdrówka dużo życzę😊
        • kira02 Re: Ale odwaliłam numer. 01.08.21, 13:27
          Ty sie ciesz, ze nie odjechalas na druga stronę tęczy.Z tego, co piszesz, to niewiele brakowalo.
    • alpepe Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 18:37
      Przecież ty młoda kobieta jesteś. Naprawdę tak z tobą źle? A ten wątek to klasyczny attention whoreism ;p
      • bogini_lajtowa Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 18:41
        No masz trochę racje z tym zwracaniem uwagi przez kurwe na siebie.
        A co do meritum. Tak. Narobiłam sobie szkód na umysle. Tylko ja za to jestem winna i ja teraz muszę to naprawić.
        • la_bonne_cusine Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 18:52
          Na początek wystarczy, że leki będziesz brać zgodnie z zaleceniami i najlepiej pod opieką innej osoby.
      • princesswhitewolf Re: Ale odwaliłam numer. 01.08.21, 14:54
        Leki obnizajace cisnienie biora i 30 latkowie. Wielu nie bierze bo nawet nie wie ze ma za wysokie cisnienie.
    • mandre_polo Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 19:47
      A dietę stosujesz?
      Takie ciśnienie miewam dość często. Bez leków obniżających
      • bogini_lajtowa Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 19:54
        Od miesiąca. Ograniczyłam mięso do jakiegos 20% tego co wcześniej. Zero soli i cukru.
        • mandre_polo Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 20:39
          To żadna zmiana, musisz stosować dietę ze 2lata żeby ciało się zregenerowało
          • alfa36 Re: Ale odwaliłam numer. 01.08.21, 08:20
            Dieta na wysokie, a na niskie?
            • mandre_polo Re: Ale odwaliłam numer. 01.08.21, 13:41
              Medycyna milczy. Piszą o chorobach z nadwyżki spożycia
      • fil.lo Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 19:55
        Jak sobie z tym radzisz? Też mam niekiedy bardzo niskie. Nie czuję się wtedy bynajmniej błogo, niestety. Lekarz na prośbę o radę odpowiedział, że "niejeden by mi zazdrościł" i ogólnie mnie olał.
        • mandre_polo Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 20:38
          Mnie też olewają. Mówią taka uroda. Chyba nie do końca wiedzą jak z tym postępować.
          Ja już że 3 razy upadłam. Teraz wszystko en że zero gwałtownego wstawania, ruchów o poranku, szybkirgo schodzenia po schodach. Z badań miałam echo serca - mam zastawke mitralna pracująca nie tak ale znowu nic się nie dowiedziałam, tym się lekarze nie zajmują. Mam z tym funkcjonować
          • fil.lo Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 22:30
            Dziękuje za odpowiedź. Też tak mi się wydaje, że oni po prostu nie wiedzą, co z nami zrobić. Może ktoś jeszcze - mający jakieś dobre rady dla niskociśnieniowczyńsmile - wypowie się tutaj
            • la_bonne_cusine Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 22:36
              Co? Oni nie widzą? Chyba o drogę pytasz, a nie o zdrowie.🤦
              • mandre_polo Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 23:07
                Byłam u dwóch lekarzy rodzinnych z tym samym problemem w ciągu 10 lat. Diagnostyka i owszem była ale informacja zwrotna że z tym się nic nie robi. Za to puls mam wysoki bo taka jest zależność przy niskim ciśnieniu
                Przy innej okazji od laryngologa dowiedziałam się że z błędnikiem u nas też nic nie robią bo medycyna jest w tej kwestii w powijakach. Lekarz pracujący na oddzielne laryngologii. Można co najwyżej robić ćwiczenia kowitacyjne
                • fil.lo Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 23:17
                  Współczuję. Na szczęście u mnie to epizody raczej, niż reguła, ale chciałabym móc jakoś to kontrolować
                  • mandre_polo Re: Ale odwaliłam numer. 01.08.21, 07:57
                    Bardzo dokuczliwe jest to sporadycznie, muszę być w ciągłym spokojnym ruchu
              • fil.lo Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 23:16
                Dobra kuchnio, nick masz fajny, ale tego komentarza nie kumam
          • turzyca Re: Ale odwaliłam numer. 01.08.21, 14:59
            >Mnie też olewają. Mówią taka uroda. Chyba nie do końca wiedzą jak z tym postępować.
            Ja już że 3 razy upadłam. Teraz wszystko en że zero gwałtownego wstawania, ruchów o poranku, szybkirgo schodzenia po schodach.

Pomaga uprawianie sportu, interwały itp. Pigułki na to nie ma.
            • mandre_polo Re: Ale odwaliłam numer. 01.08.21, 15:45
              👍
    • volta2 Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 21:11
      ja nie tak dawno wzięłam lek, który zwiotczał mięśnie, po pierwszej pigułce w zasadzie zeszłam w kilka godzin, a baba kazała mi go brać co 4 godziny, gdybym miała siłę doczołgać się po 2 pigułkę, to pewnie mąż zostałby szczęśliwym wdowcem. ścięło mnie tak, że obudziłam się po 8 godzinach, i niczego już nie brałam
      • januszekxxl Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 21:15
        volta2 napisała:
        > ja nie tak dawno wzięłam lek, który zwiotczał mięśnie, po pierwszej pigułce w z
        > asadzie zeszłam w kilka godzin, a baba kazała mi go brać co 4 godziny, gdybym m
        > iała siłę doczołgać się po 2 pigułkę, to pewnie mąż zostałby szczęśliwym wdowce
        > m. ścięło mnie tak, że obudziłam się po 8 godzinach, i niczego już nie brałam

Leczysz się psychiatrycznie?
        • volta2 Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 21:19
          potrzebujesz namiary?
    • adriana.la.cerva Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 21:16
      Ech lajtova coraz gorzej z toba
      • bogini_lajtowa Re: Ale odwaliłam numer. 31.07.21, 21:22
        Już jest git.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka