tatimati
09.12.04, 10:25
Pomocy, potrzebuję coś pilnie do pracy, a nie mogę tego otworzyć. Mało coś
kumam z komuterów, znajomu kiedyś zapisał mi na dysku F pliki z outlooka
(wysłane wiad.), teraz coś pilnie potrzebuję, a wyskakuje mi komunikat:
cośtam, cos tam....dbx. ni jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
?????????????
Pomocy, to strasznie ważne.
Tylko łopatologicznie proszę, bo ze mnie komputerowa sierota.
Z góry dzięki!!!!!!!!