Dodaj do ulubionych

Pomocy-komputerowy problem*pilne!!

09.12.04, 10:25
Pomocy, potrzebuję coś pilnie do pracy, a nie mogę tego otworzyć. Mało coś
kumam z komuterów, znajomu kiedyś zapisał mi na dysku F pliki z outlooka
(wysłane wiad.), teraz coś pilnie potrzebuję, a wyskakuje mi komunikat:
cośtam, cos tam....dbx. ni jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
?????????????
Pomocy, to strasznie ważne.
Tylko łopatologicznie proszę, bo ze mnie komputerowa sierota.
Z góry dzięki!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: Pomocy-komputerowy problem*pilne!! 09.12.04, 14:01
      Najszybciej znajdziesz odpowiedź na forum Komputery:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=34
      Tylko wpisz w temacie charakterystykę problemu, "komputerowy problem" to za
      mało, tam sa tylko takie smile
      Ja nie pomogę, nie znam outlooka, uzywam innego klienta.
      • tatimati Re: Pomocy-komputerowy problem*pilne!! 09.12.04, 15:01
        dzięki, juz ktos na innym forum pomógł.
        a panowie z komputerowego forum niestety węszyli inwigilację mojego partnera i
        nic nie pomogli, być może sami to robią, że wszystkich o to podejrzewają...
        Troszkę mi się przykro zrobiło, bo ja akurat nie szyję historii w necie, rzadko
        sie wogóle tu odzywam, a jak chciałam rady, to usłyszałam o zazdrosnych żonkach
        trochę niemiłych słów...
        Ale wsio ok. Szef dostał namiar, który sobie zażyczył, a Tobie dziekuję za link.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka