jktasp
09.12.05, 20:18
Właśnie widziałam program "Uwaga" na TVN i było tam też o ginekologu, który
wyciskał z matek dzieci. W 2004 rodziłam w Narutowiczu w Krakowie i też młoda
i sympatyczna zresztą lekarka w decydującym momencie położyła się na mnie i
wypchała dziecko łokciami, dzięki Bogu zdrowe . No i moje pytanie, jak to
jest, czy praktykuje się to dalej czy nie, macie jakieś doświadczenia?
Pozdrawiam