Dodaj do ulubionych

no to się będzie działo...

20.04.08, 00:03
już we wtorek mój mąż będzie o kolejny rok starszy...przyszykowałam dla niego
kilka niespodzianek i mam nadzieję że mu się spodobająsmile a Wy jak spędzacie
urodziny, swoje i najbliższych?
Obserwuj wątek
    • gardeniaa Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 00:26
      urodziny świętujemy tylko w gronie domowników
      w naszym regionie imieniny wciąż przewyzszają urodziny i huczniej są obchodzone
    • dominika8 Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 08:00
      na 30 urodziny Męża zrobiłam mu imprezę-niespodziankę. 3 tygodnie
      wcześniej zaprosiłam przyjaciół, dziecko wysłałam do dziadków,
      jedzenie i alkohol pochowałam. O danej godzinie, zadzwonił dzwonek i
      kilkadziesiąt osób stało pod drzwiami. Nigdy nie zapomnę jego miny,
      łzy kręciły mu się w oczach. Cały dzień wspominał, że nikt nie
      zadzwonił z życzeniami, a jak kogoś chciał zaprosić to nie mógłsmile
    • bea.bea Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 09:29
      a ja wczoraj miałam..smile boze jaka jestem stara..sad

      i dlatego, zeby sie nie stresowac , wczoraj rano pomalowałam sciane w kuchni i
      kawalek sufitu, potem posprzatałam, pojechałam na zakupy, zrobiłam obiad....a
      wieczorem przyszli goscie na kart...smile
      i w prezecie urodzinowym ..pozwolili mi wygrac..smile
    • karimea Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 11:14
      no to podziel sie pomyslami.
      jakie to niespodzianki przygotowalas ?
      • bombastycznie Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 12:34
        no ja nie wiem czy o tej porze mogę o takich rzeczach pisaćbig_grin ale ogólnie to
        tradycyjnie, zrobię dla niego tort, a z prezentów to zrobiłam dla niego
        specjalną profesjonalną sesję zdjęciową tzn zrobił ją mój brat ale ja byłam
        modelkąwink i(tylko się nie śmiejcietongue_out)mąż od dawna namawiał mnie żebyśmy
        wypróbowali nakładkę wibrującą z durexa ale ja się nie chciałam zgodzić, no ale
        kupiłam i wypróbujemy w jego urodziny, sama nie wierzę że to kupiłam, a on
        niczego się nie domyślabig_grin
        • asiara74 Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 13:19
          na pewno będzie zachwycony takim prezentem
          • bea.bea Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 13:37
            ...smile..a juz myslałam ,że ta sesja fotograficzna była z ta nakładka...smile..i
    • miminko Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 14:51
      moj niemaz wlasnie spi na kanapie w blogiej nieswiadomosci tego co go czeka,
      dzisiaj konczy 30+, w lodowce chlodzi sie schowany szampan, wieczorem bedzie
      dzwonek do drzwi a za drzwiami... ze 30 znajomych i przyjaciol, ze skladkowym
      prezentem - marzeniem (wielkim!) niemeza.

      nie moge sie doczekac, az mnie wszystko gilgocze na ta niespodzianke.
      podrzucalam dzisiaj tort zamowiony wczesniej do przyjaciela u ktorego bedzie
      zbiorka, smialismy sie ze:

      - skladkowy prezent - 1500 zl
      - tort na 30 osob - 100 zl
      - mina niemeza jak zobaczy to wszystko - bezcenna wink

      wlasnie kombinuje jak tu sie zaczaic z aparatem, zeby ja uchwycic, hehe. kurde,
      mam nadzieje, ze wybaczy mi wszystkie ostatnie awanturki. i mam nadzieje, ze jak
      kiedys mu sie cale zycie bedzie wyswietlalo przed oczami to ten dzien takze.
      • bombastycznie Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 17:21
        oj myślę że mu się to spodoba i zapamięta ten dzień na długo, a co to za
        niespodziankę mu kupiliście?
    • gku25 Re: no to się będzie działo... 20.04.08, 23:25
      Mój niemąż jutro ma 34 urodziny. Spędzimy je na oddziale onkologicznym
      jeleniogórskiego szpitala.
      • gabrysia5 Re: gku25 20.04.08, 23:30
        Szkoda,ze w takiej nie miłej scenerii.Mam nadzieję,że wszytsko
        skończy sie dobrze, bez względu na to kogo najbardziej dotyczy pobyt
        na tym oddziale. Niemężowi 100 lat!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka