kirke75
10.01.07, 20:01
Witam.
Od jakiegos czasu zajmuje sie zbiorka pieniedzy na leczenie 2-letniej coreczki
mojej przyjaciolki. Podczas zbierania pieniedzy natknelam sie na wiele dzieci
potrzebujacych pomocy. Chce zalozyc Stowarzyszenie zajmujace sie miedzy innymi
pozyskiwaniem sponsorow na leczenie dzieci chorych na Guz Wilmsa czyli nerczak
zarodkowy. Niestety aby takie stowarzyszenie moglo zostac zarejestrowane
potrzebne jest minimum 15 osob. Jesli jestes osoba wrazliwa ktora chce pomoc
napisz do mnie na adres kirke75@gazeta.pl lub na nr gg 6088844