Dodaj do ulubionych

Chudniecie w ciazy

12.09.05, 14:47
Dziewczyny,
Czy chudlyscie w ciazy? Ja jestem w 30 tygodniu z trojaczkami, moja waga od
dwoch tygodni spada o 1 kg na tydzien, w dodatku mam podwyzszone
zapotrzebowanie na odwiedzanie toalety, nawet 5 razy dziennie i lekkie
rozwolnienie. Czy to normalne, macia / mialyscie tak?
Aha, a na zatrzymanie rozwolnienia lekarz polecil Coca -Cole. Slyszalyscie o
czyms takim?

Pozdrawiam,

Karolcia i 3 Brzdace
Obserwuj wątek
    • lucy_ricardo Re: Chudniecie w ciazy 12.09.05, 19:16
      W ciazy przybieralam na wadze w roznym tempie, ale nigdy nie chudlam.

      O Coca-Coli jako panaceum na rozwolnienie nigdy nie slyszalam... a dlaczego nie
      cos zdrowszego i pozywniejszego, np ryz lub banany?
      • karolcia65 Re: Chudniecie w ciazy 13.09.05, 01:19
        No wlasnie, sama chcialabym wiedziec, co Coca - Cola ma wspolnego tak z
        biegunka, jak ze zdrowa ciaza. Bananami sie objadam, teraz zwieksze jeszcze ryz
        i zobaczymy. Chyba masowke robia ci lekarze i partacza sprawe. Zobaczymy, czy
        jeszcze ktoras mama napisze o swoich doswiadczeniach.
        • lucy_ricardo Re: Chudniecie w ciazy 13.09.05, 02:06
          Przypomnialo mi sie, ze przeciez supplementy z zelaza maja ten dokuczliwy
    • aditi_00 Re: Chudniecie w ciazy 13.09.05, 12:15
      Coca-cola była kiedyś lekarstwem na problemy brzuszne - także lekarz wie co robi
      wink Powinna być tylko rozgazowana.

      Co do utraty wagi - to radziłabym konsultacje u lekarza. W 30 tc nie powinno się
      tracić na wadze - zwłaszcza, że dzieci teraz gwałtwonie rosną. Być może jest to
      związane z niedyspozycją jelitową.

      Życzę zdrówka
      Aditi
    • marcia81 Re: Chudniecie w ciazy 13.09.05, 17:42
      Nie przejmuj sie. Moja waga tez od dluzszego czasu stoi w miejscu. Wogole nic
      nie przytylam tylko brzuch mi urosl. Maz sie smieje ze z tylu wogole nie widac
      ze jestem w ciazy. Zaczynalam z waga 52kg a teraz (30tc) waze tylko 58. Wszyscy
      mysla ze sie glodze, a ja normalnie jem, moze tylko stracilam chetke na
      slodycze, za to obrzeram sie owocami. Tez kilka razy w ciazy tracilam na wadze,
      ale przestalam sie juz tym przejmowac. Najwazniejsze ze dzieci sa duze smile)))

      marta g.
    • karolcia65 Re: Chudniecie w ciazy 17.09.05, 03:53
      Polezalam nawet dwa dni w szpitalu z powodu tych moich dolegliwosci. Podano
      pare kroplowek, niestety nic nie wykryto i odeslano do domu. Pocieszam sie tym,
      ze dzieci rosna jak na drozdzach, kazda dziewczynka wazy tyle ile dziecko o tym
      czasie w pojedynczej ciazy. Wlasnie zaczal sie 31 tc, rozwiazanie planowane
      jest wstepnie na 34 tc, wiec tych kilka dni wytrzymam, achoc mam nadzieje, ze
      uda sie troche wiecej. Zobaczymy.

      Serdeczne dzieki za pomoc.

      Pozdrawiam,

      Karolcia i 3 Brzdace
      • marcia81 do karolci 17.09.05, 16:26
        Karolciu najwazniejsze ze dzieciaczki sie dobrze rozwijaja i nie maja
        niedowagi. Mi tez kazdy mowil ze jestem za chuda, ze dzieci sa niedozywione,
        ale za kazdym razem usg mowilo co innego, ze dzieci sa duze, poprostu taka
        nasza uroda. Karolciu mam jeszcze do ciebie jedno pytanie, ja tez zaczelam
        wczoraj 31tc, ile twoje malenstwa teraz waza??? Bardzo mnie to ciekawi.

        pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka