karolcia65
12.09.05, 14:47
Dziewczyny,
Czy chudlyscie w ciazy? Ja jestem w 30 tygodniu z trojaczkami, moja waga od
dwoch tygodni spada o 1 kg na tydzien, w dodatku mam podwyzszone
zapotrzebowanie na odwiedzanie toalety, nawet 5 razy dziennie i lekkie
rozwolnienie. Czy to normalne, macia / mialyscie tak?
Aha, a na zatrzymanie rozwolnienia lekarz polecil Coca -Cole. Slyszalyscie o
czyms takim?
Pozdrawiam,
Karolcia i 3 Brzdace