mama.ramonka 03.11.06, 10:07 hej czy wychodzicie i na jak długo na spacer z dziecmi,teraz jak jest tak chłodno i śnieg. my wczoraj nie bylismy na spacerze,ale dzisiaj chciałabym wyjść jak długo na podwórku zostajecie z dziecmi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
donata72 Re: spacerki 03.11.06, 11:16 niewiem dopuki chyba sama nie zmarznemysle ze 40minutek bedzie ok Odpowiedz Link Zgłoś
justi79 Re: spacerki 03.11.06, 13:23 My byliśmy dzisiaj na spacerku na nózkach bez wózka ok godzinki. Wiało nieprzyjemnie. Odpowiedz Link Zgłoś
marcia_sm Re: spacerki 03.11.06, 13:54 to zależyod wieku dzieci moję urodziły sie 16.02.2005 i dzis rownież byliśmy na godzinke na spacerku Odpowiedz Link Zgłoś
ja1974 Re: spacerki 03.11.06, 14:52 W tej kwestii jestem dość radykalna i uważam, że dzieci codziennie powinny być na dworze, niezależnie od pogody i temperatury. Wiadomo, że gdy jest słonecznie i ciepło, to na dworze można być i cały dzień, a gdy tak, jak teraz, to spacery są zdecydowanie krótsze. Wychodziłam jednak i nadal wychodzę z moimi Bąblami codziennie, oczywiście, gdy nie są chorzy; latem również wtedy - moje choruszki leżakują sobie na dworze w ogrodzie. Moje dzieci: Kasia i Franek - II 2002 Odpowiedz Link Zgłoś
rommil Re: spacerki 03.11.06, 15:16 my te codziennie mimo chlodnej pogody wychodzimy na spacerki.dzis bylismy godzinkę z moimi prawie 7 miesieczniakami Odpowiedz Link Zgłoś
gocha129 Re: spacerki 03.11.06, 15:35 Ja mimo chłodnej pogody z dziewczynkami (7 miesięcy) wychodze codziennie. Dzisiaj spacer trwał 1,5 godz. Odpowiedz Link Zgłoś
grzalka Re: spacerki 04.11.06, 13:52 Wychodzimy codziennie, rano chołpcy idą z nianią (na około 1,5-2 godziny) po południu ze mną, też mniej więcej na tyle. Polecam codzienne spacery!! Odpowiedz Link Zgłoś