03.11.06, 10:07
hej czy wychodzicie i na jak długo na spacer z dziecmi,teraz jak jest tak
chłodno i śnieg. my wczoraj nie bylismy na spacerze,ale dzisiaj chciałabym
wyjść
jak długo na podwórku zostajecie z dziecmi?


Obserwuj wątek
    • donata72 Re: spacerki 03.11.06, 11:16
      niewiem dopuki chyba sama nie zmarznemysle ze 40minutek bedzie ok
      • justi79 Re: spacerki 03.11.06, 13:23
        My byliśmy dzisiaj na spacerku na nózkach bez wózka ok godzinki. Wiało
        nieprzyjemnie.
    • marcia_sm Re: spacerki 03.11.06, 13:54
      to zależyod wieku dzieci moję urodziły sie 16.02.2005 i dzis rownież byliśmy na
      godzinke na spacerku
    • ja1974 Re: spacerki 03.11.06, 14:52
      W tej kwestii jestem dość radykalna i uważam, że dzieci codziennie powinny być
      na dworze, niezależnie od pogody i temperatury. Wiadomo, że gdy jest słonecznie
      i ciepło, to na dworze można być i cały dzień, a gdy tak, jak teraz, to spacery
      są zdecydowanie krótsze. Wychodziłam jednak i nadal wychodzę z moimi Bąblami
      codziennie, oczywiście, gdy nie są chorzy; latem również wtedy - moje choruszki
      leżakują sobie na dworze w ogrodzie.

      Moje dzieci: Kasia i Franek - II 2002
    • rommil Re: spacerki 03.11.06, 15:16
      my te codziennie mimo chlodnej pogody wychodzimy na spacerki.dzis bylismy
      godzinkę z moimi prawie 7 miesieczniakami
    • gocha129 Re: spacerki 03.11.06, 15:35
      Ja mimo chłodnej pogody z dziewczynkami (7 miesięcy) wychodze codziennie.
      Dzisiaj spacer trwał 1,5 godz.
    • mama.ramonka Re: spacerki 03.11.06, 20:13
      dzięki dziewczyny za odpowiedzi
      • grzalka Re: spacerki 04.11.06, 13:52
        Wychodzimy codziennie, rano chołpcy idą z nianią (na około 1,5-2 godziny) po
        południu ze mną, też mniej więcej na tyle. Polecam codzienne spacery!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka