izek26 16.04.08, 21:24 ja cię kręcę bylismy na kontroli u pediatry i Majka przebiła Aleksa waga 3kg więcej i 6 cm wyższa Maja 88cm/15kg Aleks 82cm/12kg nieźle ach te baby) napiszcie jakie są u was największe różnice,dodam że młode mają 20mscy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gocha129 Re: 3 kg różnicy 16.04.08, 21:32 Moje mają 25 miesięcy Maja 88/11.80 kg Gabi 86/11.40 kg Różnica niewielka między nimi Odpowiedz Link Zgłoś
100ania Re: 3 kg różnicy 16.04.08, 21:35 u nas cały czas różnica utrzymuje się na poziomie 0,5kg Odpowiedz Link Zgłoś
mamaigiiemilki Re: 3 kg różnicy 16.04.08, 22:14 u nas tez była roznica ok.0,5kg; ostatnio sie chyba wyrownało, musze zwazyc Odpowiedz Link Zgłoś
prolens Re: 3 kg różnicy 17.04.08, 09:21 No różnica robi wrazenie! U nas jest 1,5 kg różnicy juz od dawna i ok. 5 cm różnicy we wzroście. Ale to chłopiec jest wekszy i cięższy. Odpowiedz Link Zgłoś
monia29 Re: 3 kg różnicy 17.04.08, 11:34 moje maja 14 miesiecy i jest miedzy nimi ok 1 kg roznicy juz od dłuzszego czasu Odpowiedz Link Zgłoś
camina Re: 3 kg różnicy 17.04.08, 12:55 U nas: wiktor: 12 kg, 91 cm olo: 14 kg, 96 cm wiek: 28 mies. Róznica widoczna od ponad roku. Skutek niestety choroby tego mniejszego. Odpowiedz Link Zgłoś
cytrusowa wow 17.04.08, 13:26 no to piekna roznica... u nas stopniowo sie zwiekszala ale nawet najwieksza wyniosl tylko kg, srednio jest okolo pol kg Odpowiedz Link Zgłoś
pajesia Re: 3 kg różnicy 17.04.08, 15:12 moi chłopcy, na bilansie dwulatka ważyli po 14,9 kg. teraz po 7 mcach czuć wyrażną różnice w wadze przy podnoszeniu szanownych panów. myślę , że różnica teraz jest ok 1 kg. wcześniej, w niemowlęctwie róznica w wadze była ok 0.5 kg Odpowiedz Link Zgłoś
oyate Re: 3 kg różnicy 25.04.08, 12:28 Moje córki od urodzenia różnią się 2 cm, a z wagą różnie. najmniejsza różnica to chyba 150 gram, największa 1 kg. Odpowiedz Link Zgłoś
badziul Re: 3 kg różnicy 25.04.08, 13:47 u mnie jest podobnie (bliźniaki obecnie mają 21 miesięcy) Szymon wazy ok 13 kg i ma 90 cm Małgosia waży ok 10 kg i ma 85 cm różnica jest kolosalna - ale wystarczy spojrzeć na rodziców, aby zobaczyć, że tez baaaaaaaaarodzi się różnią )) pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
traganek Re: 3 kg różnicy 25.04.08, 15:37 U nas od dłuższego już czasu jest 2,5- 3 kg różnicy (na korzyść synka). Ale córeczka miała ciężki start. Jest też między nimi 7 cm różnicy Odpowiedz Link Zgłoś
sula_i_komary U nas 2 kg 25.04.08, 20:16 Jaśko jest lżeszy 2 kg, ma mniejszą stopę o numer i jest niższy o 2 cm od Wojtusia. Odpowiedz Link Zgłoś
izek26 Uff.... 25.04.08, 22:51 Dzięki Bogu dziewczyny,śa też inne blixniaki z taka różnicą,a juz dałam się ogłupić,że moje to jakieś dziwne są i teraz jestem pewna ,że tak też może być Dzięki) Odpowiedz Link Zgłoś
blizniaki14 a u nas ok 2 kg różnicy było 26.04.08, 09:30 Niezła waga i wzrost jak na 20 mcy u nas Tuśka urodzona grubsza o 100 gram i dłuższa o 1 cm, na 12 mcy ważyła 7800 ( a je dużo więcej niż Jaś) wzrostu u nas nie mierzą,sam,a próbowałam tak ok 77/78, Jaś na 12 mcy ważył 9800 (więc 2 kg więcej) i mierzył ok 77cm. Teraz ważę ich za miesiąc na 15 mcy, ciekawa jestem ile przybrały, bo wcinają aż miło patrzeć,ale są po mnie dłudzy i szczupli. Starszak ważył na 2 latka 12,900 i mierzył 90 cm pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
grzalka 2,5 kg 20.06.08, 10:37 jeden 13 kg, drugi 15,5, wzrost identyczny (100 cm równe), 3 lata 8 m-cy ale im się taka różnica utrzymuje jakoś od pierwszych urodzin, po prostu zupełnie inna budowa ciała Odpowiedz Link Zgłoś
lilka.k Re: U nas 2 kg 20.06.08, 11:24 U nas tk samo...2 kg i kilka cm różnicy. Staram się trochę podtuczyć Antka, bo jest na 3 centylu...chudzinka moja... Odpowiedz Link Zgłoś
gosiareczka Re: U nas 2 kg 20.06.08, 12:04 25 m-cy Oliwia 13,2 kg i 91cm Paulina 13,7 kg i 92 cm teraz różnica 0,5 kg, ale siegała nawet 2 kg... teraz sie wyrównuje Odpowiedz Link Zgłoś
juliza Re: 3 kg różnicy 20.06.08, 14:29 U nas różnica to ok. 2200, a dzieci mają 7,5 miesiąca. Tymek jest dłuższy i cięższy, Matylda właśnie zaczęła sama siadać. Coraz częściej słyszę: to nie bliźniaki, prawda? No, ale między rodzicami jest 33 cm różnicy we wzroście. Odpowiedz Link Zgłoś
cytrusowa o ja cie krece 22.06.08, 13:04 dobrze je mamusia karmi a z ta roznica wagowa to dlanas obce, u nas niewielka roznica.wzrostowo rowniez - ida leb w leb. tylko ze moje skoczylypoltora roku i waza po okolo 10kg taka mam drobice Odpowiedz Link Zgłoś
blizniaki14 Re: o ja cie krece 22.06.08, 13:10 nasze na 15 mcy ważyły Martusia (głodomór ale szczuplak) 8700, Jaś 10,300 Marta o 1 cm wyższa od brata (od urodzenia) Odpowiedz Link Zgłoś