09.01.10, 20:26
mam problem
nie wiem co to moze byc
na skorze malego wyskoczyly plamki czerwone i nie wiem co robic czy
to moze byc alergia na cos czy jakas choroba
wszystko je nie mial dotad problemow goraczki nie ma.
plamki wyskoczyly na popiw na lokciach kolanach kostkach stop dloni
na brzuchu plecach i pod pachami i widac ze czasami go
swedza.wwyskoczyly wczoraj wieczorem proszku nie zmienialam.
nie wiem. moze cos doradzicie.albo trzeba do lekarza i tak.
Obserwuj wątek
    • rybalon1 Re: skora 09.01.10, 21:19
      dałabym wapno albo Zyrtec co masz i obserwowała a potem jak nie zejdzie to do
      lekarza , może ma uczulenia pokarmowe jakieś ( np. cytrusy , miód )
      • martina412 Re: skora 09.01.10, 21:40
        nie bedzie za pozno jak pojade w poniedzialek do lekarza.
        bo nie chce na pogotowie bo tam zwal ludzi teraz a i tak wole do
        naszego pediatry.
    • beatulek Re: skora 19.01.10, 10:03
      No najlepiej do lekarza ale chyba bez odpowiednich badań trudno
      bedzie postawić diagnozę. MOze być alergia, mogą być pasożyty.
      Trzeba natłuszczać skórę - nie wiem czy Elidel jest na receptę to
      taka dobra przedsterydowa maść. Jełsi na receptę to poprośo jakis
      zamiennik. Zrób badanie kału na obecność pasożytów (conajmniej 3
      razy w dobrym labolatorium) jak nic nie wykaze to idz do alergologa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka