laurka-1
10.11.04, 12:05
moja mała - 3,5 latka ma od jakiegoś czasu śince pod oczkami o ile pamietam
to w zeszłym roku też tak miała czy to może być grozne? bardzo mało je, ale
lekarz powiedział że nie wygląda na chorą, jest szczuplutka ,taka drobinka
daje jej codziennie witaminki (teraz marsjanki) od czego to moze być?